آتلیه SZ توسط آنیل آتلیه

آتلیه sz anil آتلیه 9

آتلیه sz anil atelier 5

آتلیه sz anil آتلیه 12

atelier sz anil atelier 8

ما می‌خواستیم فضای و احساس یک گا،ی هنری را پیشنهاد کنیم تا مشتریان انعطاف‌پذیری در چیدمان و آزادی برای تغییر قطعات هنری و مبلمان در طول سال‌ها داشته باشند. منحنی ها نقش اصلی را در فضا ایفا می کنند: درست مانند یک نمایشگاه، جریان منحنی کاربران را هدایت می کند و مناطق زندگی اطراف و دلپذیری را ایجاد می کند. مبل کنار پنجره و ماژول های زرد پشتیب، سناریوهای متعددی از توزیع فضایی را ارائه می دهند.

atelier sz anil atelier 2

آتلیه sz anil آتلیه 11

اقلام طراحی برزیلی حالات گرمسیری و منحصر به فرد بودن اشیاء را مورد توجه قرار می دهد. در میان مبلمان، خطوط سیال و معاصر Sofá Pedra اثر Roberta Banqueri، ،یبی بین سبکی و شخصیت اصلی Banco Dominó اثر Claudia Moreira Salles، و اشکال هندسی خالص سائوپائولو از طریق Poltrona Bo جیاکومو تومازی را برجسته می‌کنیم.

آتلیه sz anil atelier 3

معماران: آتلیه آنیل; مساحت: 100 متر مربع; سال: 2021; ع، ها: روبرتا ،ر; تولید کنندگان: Tarkett، De Carli Selected Stones، Divisa Brasil، Reflexa Curtains e Blinds، Schwalm Decorações; معمار اصلی: ایزادورا واگنر کورته رئال، ساموئل دال آلبا.

آتلیه sz anil atelier 6
منبع: https://www.interiorzine.com/2022/08/16/atelier-sz-by-anil-atelier/

هدف ایجاد یک بوم خالی برای سرپرستی ،اصری بود که شخصیت اداری را بهبود بخشد و تجربه بین فضاها را پویا و راحت کند. استفاده از چوب طبیعی و پوشش سفید مایل به سفید، متانت مواد را برجسته می کند. مبلمان مجسمه ای و رنگارنگ با پایه هوشیار محیطی در تضاد است.

نیاز به فضایی سیال، بی زمان و چشمگیر این مفهوم را هدایت می کرد این پروژه. دفتر خانواده از جلسات، نمایشگاه ها و گردهمایی های فرهنگی کوچک در میان دوستان پشتیب، می کند. مشتری، که عاشق میزب، هستند، به دنبال فضایی بودند که همه بتوانند در خانه خود احساس کنند.

آتلیه sz anil atelier 7