آشنایی با ابعاد و اندازه تخت دو نفره

اندازه های مختلف تخت دو نفره را بشناسید

بررسی ارتفاع استاندارد تخت دو نفره با تشک

به طور کلی ارتفاع استاندارد تخت دو نفره بین 45 تا 50 سانتی متر است. بخشی از این ارتفاع مربوط به تخت و بخشی دیگر مربوط به ارتفاع تشک است. ارتفاع تشک استاندارد برای اتاق خواب دو نفره بین 29 تا 39 سانتی متر و ارتفاع تخت بین 25 تا 30 سانتی متر است. بنابراین ارتفاع استاندارد تخت دونفره با تشک باید حدود 50 سانتی متر باشد.

بررسی ابعاد استاندارد تخت دونفره سلطنتی

آنچه در این مقاله خواهید آموخت:

اندازه های مختلف تخت دو نفره را بشناسید

بعد از یک روز طول،، خواب مرهمی است که افراد را آرام می کند و انرژی می بخشد. بدون شک داشتن خواب مفید تاثیر زیادی بر سلامت انسان دارد. یکی از مهم ترین چیزهایی که به افراد کمک می کند خوابی با کیفیت و راحت داشته باشند، داشتن تشک من، است. دانستن ابعاد استاندارد تخت به شما کمک می کند تا یک انتخاب ایده آل خوب داشته باشید و راحت بخوابید. در این مقاله به ابعاد تخت دو نفره می پردازیم. اگر شما هم در مورد ابعاد و اندازه استاندارد تخت دو نفره سوالی دارید، ادامه این مقاله راهنمای شما خواهد بود.

تخت دونفره رویال در دو سایز مختلف تخت کوئین با عرض 180 سانتی متر و تخت کینگ با عرض 200 سانتی متر در بازار موجود می باشد. ،متی از ارتفاع این تخت تاج است. ارتفاع تاج های بزرگ بین 120 تا 140 و ارتفاع تاج های کوچک بین 30 تا 40 سانتی متر است. بسته به ابعاد، طرح و نوع متریال قیمت تخت یک نفره با تخت دو نفره متفاوت خواهد بود.

ابعاد تخت دو نفره ام دی اف; بررسی ابعاد استاندارد تخت خواب های ک،یک

ابعاد تخت دو نفره

یکی دیگر از انواع تخت خواب دونفره با طراحی متفاوت از تخت های ک،یک، تخت کامل پارچه ای است. این تخت ها در سال های اخیر با استقبال خوبی از سوی مشتریان مواجه شده اند. با توجه به نوع طراحی و مصالح به کار رفته در ساخت آنها ابعاد بزرگتری نسبت به تخت های معمولی دارند. ابعاد تخت پارچه ای 170*218 و ارتفاع تکیه گاه بلند تخت تقریباً 180 سانتی متر می باشد. همچنین ابعاد تشک برای تخت های پارچه ای 160*200 در نظر گرفته شده است.

ابعاد اتاق و دکوراسیون اتاق خواب از جمله ،اصری است که در انتخاب ابعاد تخت دو نفره تاثیرگذار است. اگر در خانه ای کوچک زندگی می کنید، به خاطر داشته باشید که برای استفاده بهینه از فضا، تختی متن، با فضایی که دارید تهیه کنید.
برای رفع نیازهای کاربر تخت دو نفره آنها در ابعاد و اندازه های مختلف موجود هستند. به طور کلی عرض تخت یک و نیم تخت یا تخت دو نفره کوچک 140 سانتی متر است. تخت دونفره کوئین در ابعاد 160*200 و 180*200 سانتی متر ساخته شده است. ابعاد تخت دونفره رویال 200*210 سانتی متر می باشد. نوع دیگری از تخت دونفره وجود دارد که به آن تخت سوپر کینگ می گویند. این تخت ها معمولا به سفارش و در ابعاد 220*220 سانتی متر ساخته می شوند.
توجه داشته باشید که تخت های کینگ و سوپر کینگ به دلیل ابعاد بزرگ برای اتاق خواب های مستر من، هستند. همچنین گاهی اوقات یک عثم، برای تخت های کینگ ساخته می شود. این باعث افزایش طول تخت می شود. بنابراین چنین تخت هایی برای اتاق های کوچک من، نیستند.

تخت خواب های دونفره مدرن یک تفاوت عمده با تخت خواب های ام دی اف و ف،ی دارند. این تفاوت به متریال اصلی استفاده شده در ساخت این تخت ها مربوط می شود. با توجه به وجود ،مت پارچه ای در اطراف تخت های مدرن، اندازه بیرونی این تخت ها بزرگتر از تخت های چوبی و ف،ی خواهد بود. ارتفاع تخت های مدرن 79 سانتی متر، ابعاد تشک 160 در 200 و ابعاد تخت 180 در 237 سانتی متر است.

بررسی اندازه های استاندارد برای تخت های پارچه ای پشت بلند

ابعاد استاندارد تخت های پشتی بلند تمام پارچه

فروشگاه بلژیک مرجع من،ی برای ،ید تخت خواب دو نفره با ابعاد استاندارد می باشد

در این مقاله به بررسی ابعاد تخت دو نفره پرداختیم. تخت های دونفره بسته به نوع، طرح و متریال پایه استفاده شده در ساخت آنها در اندازه های متفاوتی هستند. با دانستن این موارد می تو،د بهترین سایز تخت دو نفره را بر اساس ابعاد و دکوراسیون اتاق خواب خود بدست آورید. در انتخاب ابعاد تخت دونفره به عادات خواب خود نیز توجه کنید. برخی از افراد برای داشتن خوابی با کیفیت در هنگام استراحت به فضای باز بیشتری نیاز دارند. همچنین اگر فرزند کوچکی دارید، تخت های دونفره سلطنتی کینگ و ملکه یا حتی سوپر کینگ انتخاب من، تری برای شما هستند.
به یاد داشته باشید که مهم ترین عامل در انتخاب تخت، کیفیت آن است. انتخاب دستگاه های باکیفیت و شیک می تواند هزینه های تعمیر و ،ید مجدد را به حداقل برساند و خوابی آرام و با کیفیت را برای شما به ارمغان بیاورد. بلژیکی برای ،ید تخت های دونفره در سایزهای مختلف همیشه همراه شماست. برای دیدن محصولات به سایت bolej.ir مراجعه کنید.

منبع

همانطور که از نام این تخت ها مشخص است، تخت های ک،یک ظاهر ساده تری نسبت به تخت های رویال و کوئین دارند. از نظر اندازه، ابعاد استاندارد این گونه تخت ها متفاوت است. تخت خواب های دونفره ک،یک در عرض های 160 و 180 سانتی متری طراحی و تولید می شوند. ارتفاع تخت ک،یک نیز کوتاهتر از تاج و تخت سلطنتی است. معمولاً تخت ک،یک در اندازه های 90 تا 110 سانتی متر طراحی می شود. این ابعاد بسته به نوع طراحی تخت متفاوت است. از نظر طول سایز این تخت با تخت سلطنتی برابر است و 190-200 سانتی متر می باشد.

بررسی اندازه استاندارد یک تخت دو نفره مدرن