آشنایی با دکوراسیون کلاسیک و 30 نمونه طراحی داخلی محبوب به این سبک

اگرچه رنگ رز گلد رنگ ترند سال 2018 شناخته شد اما امسال انتظار میرود که رنگ مسی را بیشتر از رز سایت dekoram گلد مشاهده کنیم. پیشتر از این هم شاهد سایههای رنگ زرد بودهایم اما امسال نمونه طیفهای رنگ زرد با جسارت و قدرت بیشتری دیده میشود. پرده های والان دار با کتیبه ای نقش و نگار شده نمونه ای از پرده های مناسب سبک کلاسیک محسوب می شوند. از روتختی هایی با طرح های براق و درخشان مانند نقره ای یا طلایی استفاده کنید تا جلوه بیشتری به تخت خواب کلاسیک شما بخشد. رنگ پرده با روتختی باید مشابه یا از یک طیف باشند و در مقایسه با رنگ دیوار، سقف و کف فضای داخلی شما، رنگ ثانویه را به خود اختصاص می دهند. پوشش مناسب سقف و کف برای دکوراسیون داخلی کلاسیک: سقف باید نرم و صاف و ساخته شده از بهترین متریال گچ باشد. تزئین کف منزل هم معمولا با چوب است بجز کسانی که قصد دارند از فرش استفاده کنند، پارکت لمینت طرح چوب مناسب برای سبک کلاسیک بهترین گزینه است.

اگر قصد دارید با سبک مدرن ادغام کنید، از رنگ های خنثی مشترک با کلاسیک مثل خاکستری بیشتر استفاده کنید یا رنگ غالب منزل باشد. متریال های سنگین و با شکوه باید برای تزئین دیوار منزل استفاده شوند. معمولا در گوشه منزل از مجسمه و تابلوهای نقاشی فاخر به همراه نورپردازی تأکیدی استفاده می شود تا شکوه و عظمت محیط داخلی دو چندان گردد. دکوراسیون داخلی کلاسیک را با گچکاری های دیوار و ابزارهای آن، وسایل چوبی حکاکی، سقف بلند، رنگ دکوراسیون قهوه ای و کرم و برخی مواقع طلایی، مبلمان های چوبی با شکوه و عظمتی که در خود دارد می شناسند. رنگ های محبوب و متداول در این سبک، رنگ هایی مثل کرمی، خاکستری، طلایی، زیتونی، مرواریدی، نقره ای و حتی قرمز متمایل به قهوه ای است. رنگ های سبز زیتونی، سفید، طلایی، آبی، یخی، خاکستری مایل به آبی و قهوه ای و رنگ صدفی در طیف رنگ های کلاسیک قرار می گیرند و استفاده از این رنگ ها به طور خودکار تم کلاسیک را تا حدودی به اتاق پذیرایی شما اضافه خواهند کرد. دکوراسیون داخلی پذیرایی کلاسیک: پذیرایی منزل باید دارای رنگ های کرم، خاکستری، قهوه ای، طلایی و یا تنالیته های مختلف آنها باشد. دکوراسیون منزل کلاسیک فوق با ترکیبی از سه رنگ کرم ، قهوه ای و طلایی طراحی شده است.

این عناصر ارگانیک آرامش را در فضای طراحی داخلی کلاسیک منعکس کرده و قدرت شهری بودن اقامتگاهتان میکاهند. موارد بالا لیستی را تشکیل میدهند که باید در هرکدام از آنها طراحی هرچه بهتر آشپزخانه منزل خود بهترین را انتخاب کنید. زرد قناری یکی از رنگهای شاد، غرورآمیز و در عین حال سنگین میباشد که استفاده بجا از آن در طراحی داخلی کلاسیک نقش بسزایی خواهد داشت. حال ما قصد داریم تلفیق طراحی کلاسیک و مدرن را به طرزی هوشمندانه بازگو کنیم تا همچنان بتوانید به رسوم چیدمان سنتی پایبند باشید. علی الخصوص برای عروس خانمهایی که به تازگی قصد شروع زندگی مشترک را دارند و به دنبال تکمیل جهیزیه هستند. در این مقاله از ایده چین قصد داریم درباره مبلمان مناسب دکوراسیون کلاسیک صحبت کنیم. یکی از مهم ترین اجزا و پر استفاده ترین آن ها مبلمان هستند. سپس با خرید نظم دهنده ها و نصب اکسسوری های مخصوص تمام مواردِ پرکاربرد دیگر را در کابینت ها بچینید تا از حداکثر فضای آن ها بتوانید استفاده کنید. برخی از این کابینت ها رنگ های تیره دارند و برخی دیگر روشن هستند. پس اگر از دوست داران سبک کلاسیک هستید در انتخاب وسائل خود به این نکات توجه کنید.

پس همیشه برای این کار وقت بگذارید و آن را یک مسئله سرسری فرض نکنید. بسیاری از طراحان داخلی طی دکوربندیها متوجه شدند که تغییرات نوری میتواند فضا را گرمتر و صمیمانهتر جلوه دهد. در طراحی دکوراسیون مدرن تاکید بر روی سادگی و جزئیات و مبلمان کمتر است.استفاده از اشکال هندسی از جمله اشکال چهارگوش و دایره که فرم های گوشه دار نشان دهنده سرسخت بودن فضای مدرن و فرم های منحنی نشان دهنده حرکت و پویایی هر فضا است و ترکیب این دو باهم در طراحی به شکل براق،شفاف،صیقلی و صاف یک ویژگی دیگر این سبک است.همچنین آثار نقاشی ابستره و مجسمه های انتزاعی در این سبک جایگاه ویژه ای دارد. 1. مبل زیبای لاریسا یک مبل بسیار راحت و با کیفیت و پر طرفدار است که با طراحی به خصوصی خود می تواند زیبایی بی نظیری به دکوراسیون پذیرایی شما ببخشد. البته علاوه بر زیبایی باعث بهبود بخشیدن به کیفیت هوای داخل خانه هم خواهند شد. 1. مبل راحتی تانیا یکی از مدل های اقتصادی و با کیفیت است.

برای خانه های خود می توانید با استفاده از تصویر بالا از کاناپه ی بدون محدودیت زمانی، صندلی های مشابه به دوره ی لویی پنجم، ترکیبی دستچین از قطعات هنری استفاده کنید زیرا این سبک ترکیبی متنوع و در عین حال متناسب از پهلوی یکدیگر قرار دادن اجزا است. 1. اگر میخواهید مبلمانی با طرح متفاوت داشته باشید و فضایی متنوع را در دکوراسیون خود ایجاد کنید، مبل راحتی ال الدورا را به شما پیشنهاد می دهیم. در حوزه تفریحات و سرگرمی، هتلها، استراحتگاهها، کشتیهای تفریحی، سالنهای ازدواج، کافهها، صحنه آرایی سینمایی و تئاترها، سالنهای برگزاری موسیقی و کنسرتها، سالنهای ورزشی، رستورانها باشگاهها و اماکن مقدس را در دست طراحی و اجرا میگیرند. با آنکه طراحی داخلی کلاسیک دارای قدمت طولانی است اما هر ساله ترندهای دیزاین کثیری مطرح میشود که میتوان با به کارگیری آنها چیدمان خانه را به روز کرد. مطمئن باشید او هم به شما همین حرفها را میزند که درآمد شما وابسته به رزومه شما و مهارتهای ارتباط با مشتری شما دارد، همچنین محل دفتر شما، بستن قرار دادهای دو طرفه، ارتباط و همکاری شما به هر نحوی با بخش های تجاری میتواند درآمدهای خوبی را برای شما به ارمغان بیاورد. یک دکوراسیون کلاسیک پذیرایی دو ویژگی عمده دارد؛ اولاً اینکه بسیار جذاب است و ثانیاً پیچیده به نظر می رسد.

برای داشتن اتاق پذیرایی کلاسیک تنها مبل کلاسیک نیست که مهم است، بلکه جزئیات و موارد دیگر نیز باید با این سبک همخوانی داشته باشند. در برخی موارد ممکن است، فضای کافی برای اتاق جلسات و اتاق مدیریت به صورت مجزا وجود داشته باشد. با وجود آنکه طرحهای گل دار انتخابهای سرزنده کنندهای به شمار میروند اما دکوراتورها در تلاش هستند با به کارگیری تناسبات اغراق آمیز، دکورهای هوشمندانه و رنگهای متضاد آن را مد روز جلوه دهند. بر همین اساس به شما کمک می کنیم تا دکوراسیون داخلی خانه کلاسیک خود را به بهترین شکل پیاده سازی کنید. در دکوراسیون منزل علاوه بر سلیقه شخصی، توجه به ویژگی های مهم دکوراسیون ها نیز مهم است. وقتی صحبت از دکوراسیون داخلی کلاسیک ایرانی می کنیم یعنی باید ویژگی هایی مثل نظم و تقارن، متریال طبیعی و نقاط کانونی و محوری در کل منزل دیده شوند. طراحی و چیدمان دکوراسیون منزل کلاسیک نیز برای قسمت های مختلف قابل اجرا می باشد . برای برقراری نظم و جلوگیری از شلوغی، ایجاد فضاهایی برای نگهداری وسایل اضافی و خورده ریزها بسیار کارایی دارد که طراحی این فضاهای ذخیره سازی، با ابتکار و خلاقیت خاصی توسط دکوراتورها صورت می گیرد مانند وسایل با کاربرد چند منظوره یا فضاهای مخفی، مثل نیمکت یا زیر پایی، که قسمت نشیمن آن جدا شده و فضای داخل آن مورد استفاده قرار می گیرد.

در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا با ذکر چند نکته راجب به دکوراسیون اتاق پذیرایی کلاسیک به شما کمک بکنیم تا به طراحی مورد نظر خود دست پیدا کنید. دکوراسیون و طراحی داخلی کلاسیک تمام رنگ تیره میتواند فضا را کوچک و تاریک نشان دهد اما اگر رنگ مبلمان و برخی عناصر به شیوهای هوشمندانه تغییر کند القاکننده حس سرزندگی است. اما با این حال، حضور پرقدرت طرحهای هندسی در سال 2019 نشان از جلوه دراماتیکشان دارد. طرحهای گل دار یکی از ترندهای طراحی داخلی کلاسیک به شمار میرفتند که حالا پس از سالیان سال باز هم تجدید شدهاند و به گونهای مدرن جای خود را در طراحی باز کردهاند. میز آرایش و میزهای پاتختی شما نیز باید دارای طراحی کلاسیک بوده و دارای پایه ها و بدنه ای حکاکی شده باشد. کسانی که مایل هستند در منزل از سوفا یا کاناپه استفاده کنند، رنگ کرم یا قهوه ای با بافت طلایی یا گلدار بهترین گزینه است. برای روشنایی هم حتما از لوسترهای چند شاخه به رنگ طلایی تهیه کنید. اگر از فرش استفاده می کنید حتما فرش های دستباف و یا ماشینی پرکار خریداری کنید. تخت خوابی را خریداری نمایید که دارای پشتی یا تاج فاخر بوده و حکاکی های زیبایی بر روی آن کار شده باشد.

خانهی روستایی مدرن فضایی گرم و صمیمی دارد که همهی عوامل خود را از روستانشینی را با کنتراست بالا و پایین که بهخوبی بهویژه با خانوادههای رو به رشد هماهنگی دارد شامل میشود. این موضوع در این شغل بسیار مهم است که شخص بسیار با تجربه و خبره باشد اما طراحان دکوراسیون داخلی همان طور که در بالا گفتیم تنها تحصیلات تئوری و آکادمیک دارند که خیلی نظر مشتریان را جلب نمی کند اما اگر همین افراد چند نرم افزار شبیه سازی بلد باشند و چند نمونه کار عملی داشته باشند نسبت به افراد دکوراتور میتوانند پروژههای بیشتری دریافت نمایند. سبک کلاسیک معمولا با هزینه های بالا در پیوند است و انتخاب این سبک بسته به درآمد افراد نیز است، زیرا اکثر وسیله ها در سبک کلاسیک از جنس چوب است و دارای منبت کاری و ریزه کاری. با این تفاسیر و توضیحاتی که ارائه شد، توجه به ابعاد اتاق پذیرایی تان بسیار مهم است، زیرا اگر می خواهید اتاق پذیرایی کلاسیک داشته باشید، مجبورید از وسائلی با ابعاد بزرگ استفاده کنید، پس اگر اتاق پذیرایی تان کوچک است آگاه باشید که این سبک اتاق شما را شلوغ و متراکم خواهد کرد.

در یک اتاق پذیرایی کلاسیک معمولا بخاری و شوفاژ دیده نمی شود و استفاده از شومینه کاملا مورد توصیه است و ظاهری شکیل و کلاسیک را برای اتاق پذیرایی شما به ارمغان می آورد. قابلیت تغییر رنگ مبل طرح ترک چراغان این امکان را به ش.. اما می توان این موضوع را حل کرد. رنگ دکوراسیون داخلی کلاسیک و مدرن: رنگ های سبک کلاسیک آرام و ملایم هستند و حتی می توان گفت اصالت دارند. در سبک های جدید مبلمان و اتاق خواب می توان از طرح های جدید دو طبقه یا تخت های تاشو استفاده کرد. اغلب مبلمان روبه­ روی شومینه چیده می­شود. پرده های اتاق خواب باید بلند باشد تا ادامه آن بر روی زمین قرار گیرد و همچنین والان پرده را نباید فراموش کنید. علاوه بر این، رنگ قرمز انتخابی ایده آل برای گرما بخشیدن به فضای طراحی داخلی کلاسیک به شمار میرود که مطمئنا فضایتان را صمیمانهتر و انرژی بخشتر جلوه میدهد. لذا اگر دکوراسیون کلاسیک را مدنظر دارید بایستی فضا را به گونه ای ترتیب دهید که نور زیادی در آن جریان داشته باشد و اگر دکوراسیون مدرن مورد نظر شماست باید بدانید که در این سبک طراحی منابع نور محدودتر هستند. ابتدا باید با تعاریف و ویژگی های سبک کلاسیک و مدرن آشنا شویم تا بتوانیم از بین آن ها مناسب ترین شان را انتخاب کنیم.

هر کدام از این مدل ها دارای ویژگی ها و شکل ظاهری خاص خود است که البته تقریبا همگی در یک محدوده فرمی و شکلی قرار گرفته و با یکدیگر تفاوت های اندکی پیدا می کنند. آنها در این راه از مجموعه وسیعی از مهارت ها و دانش فنی استفاده می کنند. ترکانی یا ترچانی؛ دانشنامه قدیمی ایتالیایی سبک کلاسیک را به عنوان مجموعه ای از مفاهیم نظری و هنجارهای عملی تعریف می کند که وامدار اندیشه یونانیان و رومیان باستان است. 1. مبل راحتی چستر کویین یک مبل با طراحی منحصر به فرد است که در مدت کوتاهی پس از تولید به یکی از محصولات پرفروش مجموعه تبدیل شد.2. طراحی کلاسیک بیش از آنکه متعلق به دنیای مدرن باشد، پایبند به روند سنت است اما این نمیتواند به معنای رهایش از دنیای کنونی باشد.

برای مثال ما با طی این مراحل و مشاهده حدود ۱۰ نمونه اجزای دکوراسیون در بازار، به این نتیجه میرسیم که مثلا هر جا مجسمه در دکوری استفاده شده است به مذاق یا سلیقه ما خوش آمده است، که این در واقع میتواند نمادی از علاقه به سبک کلاسیک باشد، البته مجسمههای مدرن نیز وجود دارد که با تکمیل اطلاعات در این زمینه میتوان بین آنها تفاوت قائل شد. از آنجا که مخمل جزء محبوبترین ترندهای طراحی است، بسیاری از طراحان متمایل به استفاده از آن هستند. پرده ها در این نوع سبک سلطنتی انتخاب می شوند و استفاده از پارچه هایی از جنس مخمل و ابریشم در این سبک فراوان است. باور کنید یا نکنید، مخمل یکی از اجناس دمده شمرده شده که به عنوان یک پارچه لوکس و راحت نیز شناخته شده است. رنگ قهوه ای و بژ رنگ های مورد علاقه در این سبک شناخته می شوند، پس می توانید از این دو رنگ در طراحی خود استفاده نمایید.

دکوراسیون آشپزخانه از جمله اموری است که در طراحی دکوراسیون داخلی اهمیت زیادی دارد. نوسازی جزیره یا شبه جزیره آشپزخانه با رنگ آمیزی، شخصیت و زندگی به آشپزخانه شما می بخشد. زندگی مدرن امروزی، ما را ملزم به آپارتمان نشینی با فضاهای کوچک و محصور نموده است. از دیگر تخصص تیم حرفه ای ما این است که به شما این اطمینان را می دهد که از دوام و استحکام مواد اولیه هیچ گونه نگرانی در آینده نداشته باشید. اگر با رنگ آمیزی اتاق خواب خود هدف خاصی را دنبال می کنید، به طور مثال اگر اتاق خواب شما کوچک است و تصمیم دارید با رنگ زدن آن را بزرگ تر جلوه دهید و یا دارای قناسی است و می خواهید توسط رنگ آن را بپوشانید، باید رنگ متناسب با هدف خود را انتخاب کنید. اگر شما بار زیادی را در یک طرف آن انبار کنید، تعادل قایق بهم خورده و کج میشود. یک دکوراتور از زمانی که پروژه را بر عهده میگیرد تا زمانی که آن را تحویل کار فرما یا مالک میدهد، به چیزی جز اجرا کردن و انجام پروژه طبق برنامه ریزیهای انجام شده فکر نمی کند و صرفا اجرای یک پروژه را بر عهده دارد. 1.میز ناهار خوری کمجا یک انتخاب عالی و مناسب هم برای افرادی است که منزل کوچکی دارند هم افرادی که میخواهند میز ناهار خوری را در داخل آشپزخانه قرار دهند..