آموزش کامل ثبت نام صرافی کوینکس CoinEx- آموزش فیوچرز کوینکس + ویدئو -ایران ارز دیجیتال

کنار گزینه موبایل کلیک کنید. در این صرافی کار خود را آغاز کنید . اتصال شماره موبایل و فعالسازی Google Authenticator به بخش امنیتی صرافی برمیگردد. برای ورود به صفحه معاملات اسپات در صرافی کوینکس، مراحل زیر را انجام دهید. در صفحه اصلی صرافی کوینکس روی تب Market کلیک کنید. در این مرحله بدون احراز هویت می توانید تا سقف 10000 دلار در یک روز برداشت کنید در صورتی که به مبلغی بیش از مقدار نیاز دارید با احراز هویت می توانید تا 1 میلیون دلار نیز برداشت کنید.

Via Wallet از بیش از سی رمز ارز و بیش از یک میلیون توکن بر اساس بلاک چین های ETH و BTC پشتیبانی می کند. کوینکس یک صرافی آنلاین ارزهای دیجیتال است که از معتبرترین صرافی های بازار ارز دیجیتالی به حساب می آید و از این رو بسیاری از سرمایه گذاران برای انجام دادن فعالیت های خود در بازار ارز دیجیتال از این نوع صرافی کمک دریافت می کنند و خرید و فروش ارز های خود را از طریق این صرافی انجام می دهند. آیا برای برداشت از صرافی کوینکس نیاز به تایید بلوکی است؟ تنها دارایی های رمزنگاری شده قابل برداشت از این پلتفرم هستند. ۳.مراحل زیر قبل از اتمام ثبتنام لازم هستند. یادآوری: به یاد داشته باشید که ایمیلی که با آن ثبتنام میکنید، به حساب کوینکس شما متصل است و تمام عملیات تراکنشی و مالی در آینده به این ایمیل وابسته است. کوینکس به واسطه ساختار امنیتی بی عیب و نقص خود در جهان شناخته شده است.

چگونه در صرافی کوینکس ثبت نام کنیم و وارد حساب کوینکس خود شویم؟ چگونه وارد حساب کوینکس خود شویم؟ ۵.کشور را انتخاب کرده، سپس موبایل جدید را وارد کنید و سپس کد پیامکی را وارد کرده و Next را صرافی coinex برای ایرانیان بزنید. کلیک کنید تا معامله انجام شود. کافی است به سایت اصلی کوینکس مراجعه کنید و بر روی گزینه ثبت نام کلیک نمایید. فرایند برداشت پول از کوینکس بسیار آسان است. اگر حد کمینه سپرده گذاری یا برداشت در یک معامله رعایت نشود اما پول جابجا شود، هزینه صرف شده به کاربران بازگردانده نمی شود. پس از بررسی های داخلی، صرافی مبلغ مورد نیاز را به یک آدرس کیف پول مجازی (مثل کیف پول Coinbase یا Coinpayments) واریز می کند. ViaWallet از بیش از 30 توکن و بیش از یک میلیون توکن مبتنی بر بلاک چین BTC و ETH پشتیبانی میکند.

۳.مراحل زیر قبل از اتمام ثبتنام لازم هستند.

مشتریان از سراسر جهان سفارش های خرید و فروش خود را در صرافی ثبت می کنند. روش پرداخت مورد قبول در کوینکس برای بسیاری از کشورهای جهان و جفت های مبادلاتی، تنها ارزهای رمزنگاری شده هستند. کلیک کنید. با توجه به روش دو مرحلهای که انتخاب کردهاید، باید اطلاعات را وارد کنید و وارد سایت شوید. با این حال، فرآیند سپرده گذاری از کارت های اعتباری پشتیبانی نمی کند و برای انجام این کار، کاربر باید با کمک ارزهای فیات دارایی های دیجیتال را خریداری کند و سپس با تبدیل آن ها به رمز ارزها، سپرده گذاری را تکمیل کند. این پلتفرم گزینه KYC (احراز هویت مشتری) را هم دارد، اما افراد برای انجام معاملات کوچک اجباری به تکمیل این فرآیند ندارند.

، مراحل زیر را انجام دهید.

در روزهایی که سلطان صرافیهای ارزهای دیجیتال در جهان، یعنی بایننس، تیر خلاص را بر پیکر بیجان مردم ایران زد و اعلام کرد که احراز هویت یک امر واجب در صرافیاش برای ادامه فعالیت است و حتی محدودیت واریز و برداشت را به عدد بسیار خندهداری تغییر داد، مردم شروع به کنکاش در فضای مجازی کردند تا به دنبال جایگزینهایی برای ادامه فعالیت در بازار بگردند. آیا صرافی کوینکس هم مثل بقیه صرافیها ایرانی ها را تحریم کرده است؟ به صورت رسمی صرافی کوینکس برای ایرانی ها بیانیهای داده که اعلام میکند هیچ محدودیتی برای فعالیت تبعه ایران وجود ندارد و حتی میتوانید با کارت ملی یا پاسپورت ایران در آن برای واریز و برداشت بیشتر، احراز هویت انجام دهید. شما در صرافی کوینکس بدون احراز هویت تا ۱۰ هزار دلار میتوانید به صورت روزانه واریز و برداشت داشته باشید و حتی اگر مبالغ بیشتری را برای واریز و برداشت مد نظر داشته باشید، به سادگی میتوانید احراز هویت با مدارک ایرانی انجام دهید.