آوردن آکادمی Dulux به کاونتری. پیش‌نمایش #PDShow2022


Dulux Academy – غرفه 49

10 درس رایگان برای برنده شدن

آکادمی Dulux جزئیات وسوسه انگیزی از برنامه های خود برای P&D S،w امسال منتشر کرده است.

یکی از رویدادهای مهم در تقویم تبلیغاتی آکادمی ،و،، این نمایشگاه شاهد برگزاری دوره های بسیار موفق خود به شیوه ای منحصر به فرد و بسیار قابل دسترس است، زیرا تیم آکادمی ،و، را به کاونتری می آورد. اگرچه جزئیات هنوز مشخص نیست، آکادمی Dulux انتظار دارد برنامه های آن – و پیشنهادات ویژه فقط برای نمایش – تأثیر زیادی بر بازدیدکنندگان داشته باشد.

به گفته ویکی ماتر، مدیر آکادمی ،و،، «بازدیدکنندگان باید انتظار داشته باشند که امسال کاری کاملا متفاوت از ما ببینند. چشم نواز، تعاملی خواهد بود و امیدواریم برای مخاطبان حرفه‌ای ما که به دنبال گسترش و ارتقای دانش و مهارت‌های خود هستند، واقعاً جذاب باشد.»

از قبل اعلام شده یک شانس عالی برای هر بازدید کننده نمایشگاه برای برنده شدن یکی از 10 دوره رایگان آکادمی است. برندگان می توانند از هر دوره موجود در هر یک از مکان های آکادمی Dulux در سراسر بریت،ا، از جمله گزینه های یک روزه و دو روزه (شرایط و شرایط اعمال می شود) انتخاب کنند.

ده نام برنده به صورت تصادفی از لیست بازدیدکنندگان نمایشگاه پس از پایان نمایش قرعه کشی خواهند شد.

آکادمی Dulux همچنین از Dulux Select Decorators در غرفه استقبال می کند و نقش خود را در توسعه و گسترش فرصت های تجاری برای دکوراتورهای حرفه ای از طریق برنامه برجسته می کند.

اشتراک در

در P&D News و P&D S،w مش، شوید

منبع