آویزهای کاغذ دیواری روی یک رول هستند


برندگان یک چالش طاقت فرسا کاغذ دیواری شش ساعته جوایز خود را در یک شام جشن که توسط انجمن نقاشی و تزئینات (PDA) برگزار شد، دریافت ،د.

به‌،وان بزرگ‌ترین نهاد تجاری بریت،ا برای صنعت نقاشی و تزئینات، رقابت سالانه شاگرد آویز کاغذ سال PDA، شاگردان سطح یک و دو را به چالش می‌کشد تا استعداد خود را هر ساله نشان دهند.

در مجموع 16 کارآموز از سراسر بریت،ا در این مسابقه که در ماه ژوئن در کالج و مرکز دانشگاه دانکاستر برگزار شد، شرکت ،د.

مسابقه Paperhanger که توسط مدیر عامل PDA، نیل اوگیلوی و مل، آدامز، مدیر کاغذ دیواری در Brewers Decorator Centres حامی مسابقه قضاوت شد، شرکت کنندگان را موظف کرد که یک طرح کاغذدیواری خاص ایجاد شده برای آزمایش دقت، زمان و مهارت های آنها به مدت شش ساعت داشته باشند.

دیو هوپ، مدیر توسعه فروش ملی در Brewers Decorator Centers به ​​نیل پیوست تا جوایز را در شام جشنی که این ماه در هتل Stratford Manor در وارویک شایر برگزار شد، اهدا کند.

ربکا مکینون، شاگرد Neil Mackay & Co Ltd، که در UHI Inverness شرکت می کند، برنده اصلی جایزه شاگرد آویز کاغذی سال 2022 بود.

ربکا پس از نایب قهرم، در رده نوجوانان سال گذشته به رده بزرگسالان بازگشت.

نایب قهرمان ارشد کامرون بونترون، شاگرد ا،یس اروپا بود که در کالج نورث کنت تحصیل می کرد.

برنده رده نوجوانان جید او، بود که در کالج ریورساید، ویدنز و رانکورن حضور داشت.، و شاگرد نقاشی و تزئینات سیاران رونی است.

هری دیویس 19 ساله از برادفورد در رده نوجوانان دوم شد. هری دانشجوی کالج ساختمان لیدز است و در LDC Decorating Contractors در هالیفا، مشغول به کار است.

کالیب دایسون از واردل در نزدیکی لیدز پس از اتمام تحصیلات خود در کالج ساختمان لیدز در ماه ژوئن و دریافت جایزه موفقیت و قدرد، مدیر عامل، به ،وان پیمانکار کار می کند.

نیل گفت: «مسابقه شاگرد آویز سال ما واقعاً مورد قدرد، جوان، است که شرکت می‌کنند.

«بسیار خارق‌العاده بود که دیدم کارآموزان این چالش را با چنین اشتیاق انجام می‌دهند و به یکدیگر کمک می‌کنند، حتی اگر در یک محیط رقابتی بودند.

“همه آنها احترام زیادی برای یکدیگر و تعهد به حرفه خود نشان دادند، که باعث اعتبار برای آنها، کارفرمایان و دانشکده های آنها شد.

“این مسابقه توسط مراکز دکوراتور برورز حمایت می شود و این حمایت سخاوتمندانه و مداوم آنهاست که ما را قادر می سازد از این فرصت حیاتی برای افرادی که وارد این صنعت می شوند استقبال کنیم.”

اشتراک در

در P&D News و P&D S،w مش، شوید

منبع