آپارتمان درست در مرکز کی طراحی شده توسط امیل درویش

نمایش تمام نشانه‌های استایل شهری شیک لو، با نکاتی از مرتاض‌های مدرن اواسط قرن که پروژه طراحی زیبا توسط امیل درویش در کیف، اوکراین واقع شده است و ما صمیمانه امیدواریم که هنوز وجود داشته باشد. دکور فضا با درهم تنیدگی جذاب دوره ها، سبک ها و پالت های متریال مشخص می شود.

قرار گرفتن در معرض استخوان آجر خام ساختار آپارتمان با رنگ سفید پوشانده شده است که پایه ای عالی برای جزئیات جالب توجه می دهد – لهجه های زیبای برنجی در ،یب دکوراسیون آشپزخانه و ،یبات کاشی های مد روز. انتخاب مبلمان در چیدمان آپارتمان به شدت تحت تأثیر روند زیبایی شناسی اواسط قرن و خلوص خطوط و مواد اسکاندیناویایی است.

امیلدرویش ریتارسکا آپارتمان 9

امیلدرویش ریتارسکا آپارتمان 15

شیک و مد روز با ،یبی از تجمل و ظرافت، این پروژه طراحی، جریان فضای زندگی شهری و نفوذ نور طبیعی را برای ایجاد یک چیدمان طراحی راحت و واضح بهینه می کند. انتخاب‌های مبلمان عمدتاً ،اصر خطی ساده‌ای هستند و احساس لو، بازیگوشی ناشی از تناوب بافت (آجرکاری خشن، پرده‌های نرم و چوب صیقلی براق در هم تنیده با جزئیات مدرن‌تر شیشه‌ای و قاب ف،ی سیاه) است که همه با ،اصر برنجی مجلل برجسته می‌شوند. رینگ، کریر و کابینت.

امیلدرویش ریتارسکا آپارتمان 7

امیلدرویش ریتارسکا آپارتمان 4

امیلدرویش ریتارسکا آپارتمان 14

منبع

امیلدرویش ریتارسکا آپارتمان 3

امیلدرویش ریتارسکا آپارتمان 11

امیلدرویش ریتارسکا آپارتمان 13

،یبی از مبلمان یکپارچهسازی با سیستمعامل شوروی با ،اصر برنجی زیبا، لمس بسیار خلاقانه ای است که بیان مشخصه ای از آن می دهد طراحی این آپارتمان. کیف، اوکراین 2019؛ عکاس: میخائیل لوسکوتوف; طرح: امیل درویش;

امیلدرویش ریتارسکا آپارتمان 5

امیلدرویش ریتارسکا آپارتمان 1

امیلدرویش ریتارسکا آپارتمان 12

امیلدرویش ریتارسکا آپارتمان 6

امیلدرویش ریتارسکا آپارتمان 2

امیلدرویش ریتارسکا آپارتمان 8