آپارتمان در خیابان گروسلینگووا توسط معماران Kuklica Smerek

معماران آپارتمان kuklica smerek 6

انتخاب مواد با شکل طبیعی آنها با حداقل عملیات سطح مشخص می شود. روکش بدون رنگ، فولاد ضد زنگ، لنگه های بتنی، پارکت بلوط و مبلمان در رنگ های طبیعی به دلیل اصالت و سادگی انتخاب شده اند.

معماران آپارتمان kuklica smerek 7

راه حل طرح جدید بر اساس ایجاد یک جادار است اتاق چند منظوره جهت گیری به سمت نمای خیابان و تغییر اتاق خواب از یک فضای کاربردی به یک حیاط آرام. با این تغییر، فضای زندگی سخاوتمندانه ای را برای مالک ایجاد کرده ایم. با این حال، به ،وان یک مکان خوب برای فعالیت های خانوادگی و استراحت نیز عمل می کند.

آپارتمان kuklica smerek architects 12

منبع

آپارتمان kuklica smerek architects 14

،صر منحصر به فرد این اتاق، پرده ای نیم دایره است که «اتاق درون اتاق» را ایجاد می کند. این ،مت برای خواب های گاه به گاه کودکان من، است که حریم خصوصی و راحتی را برای همه اعضای خانواده تضمین می کند. ،صر بصری غالب آپارتمان یک کمد لباس مداوم است که در طول آپارتمان قرار دارد، که در بالای آن نورگیرهایی قرار دارد که نور طبیعی را به راهرو و حمام می دهد.

آپارتمان kuklica smerek architects 1

معماران: معماران Kuklica Smerek; مساحت: 80 متر مربع; سال: 2022; ع، ها: Matej Hakár; تولید کنندگان: Tres، Zangra، Prostoria; معماران اصلی: پیتر کوکلیکا، مارتین اسمرک. طراحان نور: شطرنجی; سازنده: JOHolding.Slovakia; گیاهان: آزمایشگاه گیاه شناسی;

آپارتمان kuklica smerek architects 4

آپارتمان kuklica smerek architects 2

آپارتمان kuklica smerek architects 8

جایگزینی پارتیشن با بلوک های بتنی شیشه ای یک ارتباط بصری بین اتاق خواب و حمام ایجاد کرد که در نتیجه منبع دیگری از نور طبیعی به دست آورد. مالک می تواند سطح ارتباط بصری را با کمک پرده هایی که کمد لباس و دیوار نیمه شفاف اتاق خواب را جدا می کند تنظیم کند.

THE اپارتمان در خیابان Grosslingova بیشتر توسط خود مالک استفاده می شود که در طول اقامت خود در اسلواکی از آن به ،وان فضای کاری استفاده می کند. در عین حال، امکان اقامت برای کل خانواده برای تعطیلات آ، هفته یا تعطیلات در براتیسلاوا را ارائه می دهد.

این کمد هم به سمت راهرو و هم به سمت اتاق نشیمن است و این فضاها را از هم جدا می کند و عملکردهایی مانند آشپزخانه، فضای ذخیره سازی، کتابخانه و کمد لباس را یکپارچه می کند. جو خاص فضای اصلی در ساعات عصر نیز با روشی غیر متعارف در قرار دادن منابع روشنایی به دست می آید. رفلکتورهای مخفی روی مبلمان توکار به طور غیر مستقیم فضا را روشن می کند و فضایی صمیمی و آرامش بخش ایجاد می کند.

آپارتمان kuklica smerek architects 13

آپارتمان kuklica smerek architects 11