آپارتمان در مرکز تاریخی کیف

yevheniiadubrovska 1

yevheniiadubrovska 6

معمار – Yevheniia Dubrovska; مکان – کیف؛ اوکراین؛ مساحت – 200 متر مربع؛ اعتبار ع، – Yevhenii Avramenko;

زیبایی سبک و ظریف با ویژگی های ظریف و هوشمندانه، این خلاقیت تزئینی توسط یوهنیا دوبروفسکا در مرکز شهر کیف، اوکراین واقع شده است. این آپارتمان جذاب که برای یک مجموعه دار هنری طراحی شده است، ،یبی از ،اصر مدرن سفارشی، اشکال مواج هنرمندانه و لمس های قدیمی را به نمایش می گذارد. ،یب التقاطی طراحی معاصر با لمس ظرافت، فضای زندگی را ایجاد می کند که هم کاربردی و هم از نظر بصری چشمگیر است. پالت رنگ خنثی و آرام است، با سایه های خا،تری و سفید فضایی آرام و پیچیده را ایجاد می کند. آثار هنری زیبا از هنرمندان معاصر اوکراین به هر اتاق یک نقطه کانونی می دهد.

yevheniiadubrovska 14

منبعyevheniiadubrovska 15

yevheniiadubrovska 16

yevheniiadubrovska 2

yevheniiadubrovska 17

یکی از اصلی‌ترین گرایش‌های طراحی داخلی مورد استفاده در این طراحی، درهم تنیدگی پالت مواد ارگ،ک، هنر و اشکال معاصر و لمس‌های قدیمی گرم است. ساختار طراحی بر نور طبیعی و جریان فضایی فردی تأکید دارد که به برجسته ، فضا و ویژگی های آن کمک می کند. طراح همچنین از ،یبی التقاطی از سبک‌ها مانند سبک‌های معاصر و شهری، اسکاندیناوی و وینتج برای ایجاد یک فضای زندگی منحصر به فرد و از نظر بصری چشمگیر استفاده کرد. به طور کلی، معمار به طرز ماهرانه ای طیفی از لمس های هنری را گنجانده است و این آپارتمان را نه تنها به یک فضای زندگی قابل استفاده، بلکه به یک اثر هنری واقعی تبدیل کرده است.

yevheniiadubrovska 12

یکی از ویژگی های برجسته آپارتمان، سیستم قفسه بندی سفارشی طراحی شده است. قفسه‌ها که از چوب ساخته شده‌اند، مواج هستند (شکل‌های تزئینات سقف و طاق‌های ورودی را روان می‌کنند) جلوه‌ای شناور ایجاد می‌کنند که به زیبایی‌شناسی مدرن فضا می‌افزاید. طراح همچنین وسایل بی نظیری مانند لامپ آویز مجسمه ای در اتاق نشیمن و لهجه های دیوار برنجی مرسوم را در نظر گرفته است که ظرافت و زرق و برقی را به فضا می بخشد. میزهای ترازو مد روز؛ دیوارهای آجری در معرض یکپارچهسازی با سیستمعامل؛ ،اصر دکوراتیو ک،یک و کف پارکت زیبای شاه ماهی، خانه را گرم، پیچیده و همراه با فردیت هنری می کند.

yevheniiadubrovska 18

yevheniiadubrovska 13

yevheniiadubrovska 4

yevheniiadubrovska 11

yevheniiadubrovska 7