آپارتمان شهری کوچک توسط مایا باکلان

آپارتمان شهری مایا باکلان 12

آپارتمان شهری مایا باکلان 3

آپارتمان شهری مایا باکلان 14

آپارتمان شهری مایا باکلان 13

آپارتمان شهری مایا باکلان 16

آپارتمان شهری مایا باکلان 17

آپارتمان شهری مایا باکلان 9

آپارتمان شهری مایا باکلان 7

آپارتمان شهری مایا باکلان 8

اتاق خواب یکی دیگر از ویژگی های برجسته آپارتمان است که با استفاده از روکش های مرمری مجلل در رنگ های مختلف و وسایل برنجی مرسوم، همه این شکوه در اشکال هندسی جسورانه اجرا شده است. یک آینه دایره ای قدیمی و روکش های سنگین و پرده ها در رنگ های عمیق به شخصیت لو، و هنری ،یب دکور می افزاید.

آپارتمان شهری مایا باکلان 2

به طور کلی، این آپارتمان نمونه ای عالی از نحوه استفاده از رنگ های جسورانه، اشکال هندسی و ،یبی از قطعات قدیمی و مدرن برای ایجاد یک طراحی داخلی شیک و منحصر به فرد است.

این پروژه دکوراسیون معاصر یک آپارتمان شهری کوچک توسط طراح اوکراینی مایا باکلان نمونه بارز چگونگی ،یب انرژی جو، با استعداد هنری برای ایجاد طراحی داخلی زیبا و منحصر به فرد است. استفاده از رنگ های روشن، اشکال هندسی و ،یبی از قطعات قدیمی و مدرن، فضایی را ایجاد می کند که هم بازیگوش و هم پیچیده است.

آپارتمان شهری مایا باکلان 1

آپارتمان شهری مایا باکلان 6

آشپزخانه یکی دیگر از نمونه های عالی برای ،یب قطعات قدیمی و مدرن است. آشپزخانه دارای یک مرکز جسورانه با میز ناهار خوری ویژه و کابینت و فضای آشپزی مینیمال است. یک طراحی جذاب، این چشم انداز آشپزخانه غیر معمول دارای یک سینک مخفی مبتکرانه و یک سیستم درب جیبی برای کابینت ها است. استفاده از رویه ترازو برای ،یب میز قدیمی-مدرن، نقطه کانونی با حضور آینده‌نگر (از فیلم‌های دهه 70 SF) برای ،یب تمیز و مینیمالیستی منطقه آشپزخانه است.

آپارتمان شهری مایا باکلان 4

منبع

یکی از ویژگی‌های بارز آپارتمان استفاده از رنگ‌های آبی تیره، سبز جنگلی، قرمز و قهوه‌ای و جزئیات مشکی براق به‌،وان لهجه‌ای برای دکور مدرن آپارتمان است. ،یب دکور. این ،یب از رنگ‌های مشخص و قطعات و اشکال با طراحی چشمگیر، معادل طراحی داخلی مجموعه‌ای از آثار هنری رنگارنگ و التقاطی می‌شود. در اتاق نشیمن دنج و هنرمندانه، رنگ سبز زمردی اثاثیه مرکزی با لهجه مرکزی اصلی – فرش خامه ای با ظاهر آثار هنری معاصرش، ملایم تر می شود. این مبل با صندلی‌های مدرن قرن اواسط قرن و یک میز قهوه‌خوری ،یب شده است که ظرافتی را به فضا می‌بخشد.

آپارتمان شهری مایا باکلان 5