آپارتمان مرمر آبی توسط استودیو Dubrovska

استودیو دوبروفسکا مرمر آبی 2

مرکز اتاق نشیمن یک ترانسفورماتور مبل بزرگ توسط Edra است. دارای سه واحد و یک بالشتک سر است که می تو،د هر طور که دوست دارید حرکت دهید.
نقطه کانونی اتاق خواب اصلی، گلدان با گیاهان سبز آبدار است. شما می تو،د شبح های زیبای آنها را از حمام از طریق دیوار شیشه ای هوشمند نیز ببینید.
سینک ظرفشویی در دو حمام و قفسه در یک دوش از سنگ مرمر آبی ساخته شده است. به این ترتیب بود که طراح به خواسته یک مشتری برای اجازه دادن به دریا به خانه آنها پاسخ داد.

استودیو دوبروسکا از مرمر آبی 13

یکی از مناطق بسیار مهم کمد دیواری است که می تو،د از ورودی آن را ببینید. فضای آن شبیه نمایشگاه یک برند مد است. دو کمد بزرگ سفید روبروی هم قرار گرفته اند. هر دوی آنها درهای شیشه ای دارند، یکی شفاف و دیگری به رنگ سفید. یک آینه دو طرفه روی میله را می توان به راحتی به دور خودش چرخاند.
اتاق نشیمن جادار با آشپزخانه ،یب شده است. صاحب آپارتمان آشپزی را دوست دارد، اما نمی‌خواهد همه وسایل و تج،ات آشپزخانه در چشم باشد. همه آنها در داخل کشوها یا واحد جداگانه پنهان شده در داخل سیستم کشویی پشت میز پنهان هستند.

استودیو دوبروفسکا مرمر آبی 8

بافت سطح غنی به جلوگیری از پر شدن استریل کمک کرد. پس از تحقیقات طول، و آزمایش های متعدد، آنها پوشش Kerakoll را برای دیوارها و کف ها انتخاب ،د. در لبه سقف در سالن، سیستم نور فرورفته وجود دارد. این به شما امکان می دهد نور سرد، گرم یا رنگی را انتخاب کنید که کاملاً حال و هوای آپارتمان را تغییر می دهد.

استودیو دوبروفسکا از مرمر آبی 17

اتاق کودک مطابق با مفهوم مینیمالیستی است اما پالت رنگی متفاوتی دارد. سایه بژ برای دیوارها و نمای مبلمان و رنگ سبز تیره برای پرده ها و منسوجات خانه انتخاب شد. هدف طراح این بود که از تعداد اشیاء موجود در اتاق تجاوز نکند، بنابراین کودک فضای بیشتری برای فانتزی و خلاقیت خود دارد.

استودیو دوبروفسکا از مرمر آبی 21

استودیو دوبروفسکا از مرمر آبی 14

استودیو دوبروفسکا از مرمر آبی 20

طرح: ناتالی دوبروفسکادوبروفسکی استودیو مکان: کیف، اوکراین؛ مساحت: 150 متر مربع; سال: 2021
ع،: یوهنی آورامنکو;

– این مشتری بود که در مورد عملکرد تصمیم می گرفت. درخواست او ساده بود، داشتن بهترین چیزها. بنابراین ما سیستم خانه هوشمند، تهویه مطبوع، تهویه و راه حل های پوشش آب را انتخاب کردیم. همسرش به ،وان فردی با مدرک معماری و بینش هنری، مسئولیت جنبه های زیبایی شناسی را بر عهده داشت. همکاری با او یک تجربه منحصر به فرد و جذاب بود. ارجاعات او ع، هایی از فضای داخلی نبود، بلکه تصاویر انتزاعی تر مانند ع، غروب خورشید یا جلد آلبوم پینک فلوید بود. من مجبور شدم همه آن تصاویر را پردازش کنم تا راه حلی برای بیان این احساس در یک منطقه مادی پیدا کنم. در نهایت، مفهومی را یافتیم که نشان دهنده کمال گرایی و درک زیبایی جانبی است که مشتریان دارند. – معمار ناتالی دوبروسکا گفت.

استودیو dubrovska سنگ مرمر آبی 4

استودیو dubrovska سنگ مرمر آبی 18

آپارتمان برای یک زوج با یک نوزاد در یک مجتمع مس، جدید در کیف قرار دارد. مشتریان بیرون از خانه زندگی فعالی دارند – در رویدادها شرکت می کنند، کار می کنند و زیاد سفر می کنند. برای متعادل ، آن، آنها به دنبال این بودند که آپارتمانشان محل سکوت باشد. اینگونه بود که مفهوم فضای سفید با شکوه با خطوط ناب ظاهر شد. فضای مینیمالیستی بدون نیاز به چیزهای اضافی. هر ،مت از مکان یک نمایش کاریزماتیک است، و کل اپارتمان مانند یک فضای هنری کار می کند.

استودیو دوبروفسکا از مرمر آبی 16

استودیو دوبروفسکا مرمر آبی 5

استودیو دوبروفسکا از مرمر آبی 7

استودیو dubrovska سنگ مرمر آبی 19
منبع: https://www.interiorzine.com/2022/09/05/blue-marble-apartment-by-dubrovska-studio/

استودیو دوبروفسکا مرمر آبی 3

استودیو دوبروفسکا از مرمر آبی 9

استودیو dubrovska سنگ مرمر آبی 6

استودیو dubrovska سنگ مرمر آبی 1

استودیو دوبروفسکا از مرمر آبی 12

استودیو دوبروسکا از مرمر آبی 15

استودیو دوبروفسکا از مرمر آبی 11