آپارتمان کوتی توسط آتلیه سلام

اتاق خواب های آپارتمان به همان اندازه دنج و صمیمی با پرده های بزرگ کت، هستند که به حریم خصوصی و شخصیت می بخشند. هر دو اتاق خواب به لطف پنجره های بزرگ و دیوارهای سفید روشن، ارگ،ک و مطبوع هستند و از مواد طبیعی مانند چوب و کتان استفاده می کنند.

سلام آتلیه کوتی آپارتمان 4

سلام آتلیه کوتی آپارتمان 9

یکی از ویژگی های آپارتمان، فضای نشیمن با پلان باز آن است که با ،اصر چوبی سفارشی ساخته شده و نور طبیعی از یک دیوار وسیع پنجره ها پر شده است. این فضا توسط یک مبل راحتی L شکل که آرامش را به شما القا می کند، لنگر انداخته است، در حالی که ،یبی از میزهای چوبی سه پایه قدیمی، جلوه ای از زرق و برق می بخشد. استفاده از مواد طبیعی مانند چوب، پشم و کتان به ایجاد حس گرمای ارگ،ک در فضا کمک می کند. ستاره ،یب، رنگ و بافت قومی است که توسط فرش اضافه شده است.

آپارتمان کوتی، طراحی شده توسط استودیو سلام کارگاه، نمونه شگفت انگیزی از ،یب عملکرد با احساس گرما و راحتی است، در حالی که ،اصر اکولوژیکی و قومی یا یکپارچهسازی با سیستمعامل ،یب می شود. این آپارتمان که در کیف، اوکراین واقع شده است، زیبایی مینیمالیستی دارد که با لهجه های رنگارنگ و مواد طبیعی برجسته شده است. مانند رقص چهار ،صر هوا، آب، آتش و خاک، کانسپت طراحی تصویری از ویژگی های زیبا، نکاتی از گذشته و مناظر آینده را ارائه می دهد.

سلام آتلیه کوتی آپارتمان 7

حمام ها در آپارتمان نیز ارگ،ک و متعادل بین غنا و مینیمالیسم نگهداری می شوند. به طور کلی، کوتی آپارتمان ،یبی زیبا از سبک هنری ارگ،ک، راحتی دنج و احترام به دنیای طبیعی است. اکو و ،اصر قومی آن آن را به مک، منحصر به فرد و شیک برای هر شهرنشینی تبدیل کرده است.

سلام آتلیه کوتی آپارتمان 3

سلام کارگاه کوتی آپارتمان 14

سلام آتلیه کوتی آپارتمان 11

سلام کارگاه کوتی آپارتمان 16

منبع

سلام آتلیه کوتی آپارتمان 5

سلام آتلیه کوتی آپارتمان 2

سلام کارگاه کوتی آپارتمان 13

سلام کارگاه کوتی آپارتمان 6

سلام کارگاه کوتی آپارتمان 15

سلام آتلیه کوتی آپارتمان 1

آشپزخانه به همان اندازه شیک است، کابینت های چوبی تیره و یک جزیره آشپزخانه الهام گرفته از یکپارچهسازی با سیستمعامل که به ،وان نقطه مرکزی عمل می کند. مجموعه‌ای از بافت‌های کت، (پرده، پتو و اثاثه یا لوازم داخلی) در سرتاسر آپارتمان، گرما و استایل بی‌ظاهر را به فضاها می‌بخشد و بر تمرکز آپارتمان‌دار محیط‌زیست بیشتر تأکید می‌کند. رنگ‌ها به شکل بافت، ساختارهای چوبی تیره و نقش‌های هندسی فرش می‌آیند که حس قومیتی را به دکوراسیون اضافه می‌کنند.