آپارتمان کوتی توسط آتلیه سلام

سلام آتلیه کوتی آپارتمان 2

سلام آتلیه کوتی آپارتمان 7

سلام آتلیه کوتی آپارتمان 5

سلام کارگاه کوتی آپارتمان 13

سلام کارگاه کوتی آپارتمان 15

سلام آتلیه کوتی آپارتمان 1

اتاق خواب های آپارتمان به همان اندازه دنج و صمیمی با پرده های بزرگ کت، هستند که به حریم خصوصی و شخصیت می بخشند. هر دو اتاق خواب به لطف پنجره های بزرگ و دیوارهای سفید روشن، ارگ،ک و مطبوع هستند و از مواد طبیعی مانند چوب و کتان استفاده می کنند.

سلام کارگاه کوتی آپارتمان 14

سلام آتلیه کوتی آپارتمان 9

سلام آتلیه کوتی آپارتمان 4

سلام کارگاه کوتی آپارتمان 6

سلام آتلیه کوتی آپارتمان 3

آشپزخانه به همان اندازه شیک است، کابینت های چوبی تیره و یک جزیره آشپزخانه الهام گرفته از یکپارچهسازی با سیستمعامل که به ،وان نقطه مرکزی عمل می کند. مجموعه‌ای از بافت‌های کت، (پرده، پتو و اثاثه یا لوازم داخلی) در سرتاسر آپارتمان، گرما و استایل بی‌ظاهر را به فضاها می‌بخشد و بر تمرکز آپارتمان‌دار محیط‌زیست بیشتر تأکید می‌کند. رنگ‌ها به شکل بافت، ساختارهای چوبی تیره و نقش‌های هندسی فرش می‌آیند که حس قومیتی را به دکوراسیون اضافه می‌کنند.

سلام کارگاه کوتی آپارتمان 16

منبع

یکی از ویژگی های آپارتمان، فضای نشیمن با پلان باز آن است که با ،اصر چوبی سفارشی ساخته شده و نور طبیعی از یک دیوار وسیع پنجره ها پر شده است. این فضا توسط یک مبل راحتی L شکل که آرامش را به شما القا می کند، لنگر انداخته است، در حالی که ،یبی از میزهای چوبی سه پایه قدیمی، جلوه ای از زرق و برق می بخشد. استفاده از مواد طبیعی مانند چوب، پشم و کتان به ایجاد حس گرمای ارگ،ک در فضا کمک می کند. ستاره ،یب، رنگ و بافت قومی است که توسط فرش اضافه شده است.

آپارتمان کوتی، طراحی شده توسط استودیو سلام کارگاه، نمونه شگفت انگیزی از ،یب عملکرد با احساس گرما و راحتی است، در حالی که ،اصر اکولوژیکی و قومی یا یکپارچهسازی با سیستمعامل ،یب می شود. این آپارتمان که در کیف، اوکراین واقع شده است، زیبایی مینیمالیستی دارد که با لهجه های رنگارنگ و مواد طبیعی برجسته شده است. مانند رقص چهار ،صر هوا، آب، آتش و خاک، کانسپت طراحی تصویری از ویژگی های زیبا، نکاتی از گذشته و مناظر آینده را ارائه می دهد.

حمام ها در آپارتمان نیز ارگ،ک و متعادل بین غنا و مینیمالیسم نگهداری می شوند. به طور کلی، کوتی آپارتمان ،یبی زیبا از سبک هنری ارگ،ک، راحتی دنج و احترام به دنیای طبیعی است. اکو و ،اصر قومی آن آن را به مک، منحصر به فرد و شیک برای هر شهرنشینی تبدیل کرده است.

سلام آتلیه کوتی آپارتمان 11