آپارتمان 49 متری توسط معماران سندیکا

اتحادیه معماران آپارتمان 11

اتحادیه معماران آپارتمان 13

اتحادیه معماران آپارتمان 15

اتحادیه معماران آپارتمان 6

اتحادیه معماران آپارتمان 4

منبع

یک ویژگی خاص سقف بتن آرمه یکپارچه است که با لاک اکریلیک مات تمیز، صیقلی و پوشش داده شده است. اتاق خواب توسط یک تریبون توسط مناطق از هم جدا شده است، به طوری که تخت در سطح پنجره با چشم انداز شهر قرار دارد. اتاق های اصلی یک گروه ورودی با کمد لباس، یک اتاق آشپزخانه-نشیمن با جزیره، یک اتاق غذاخوری و یک حمام هستند. در امتداد پنجره فضای نرمی برای استراحت و مطالعه کتاب وجود دارد.

اتحادیه معماران آپارتمان 8

اتحادیه معماران آپارتمان 12

اتحادیه معماران آپارتمان 14

اتحادیه معماران آپارتمان 5

چراغ‌های سازنده آلم، SLV، لوازم بهداشتی ایتالیایی از AXA، شیرهای Eurorama، گر،ت سرامیکی ایتالیایی Flaviker با فرمت بزرگ روی دیوارهای حمام. در کف یک پارکت طبیعی بلوط وجود دارد. سایر مبلمان اعم از آشپزخانه، میز، قفسه های باز و مبلمان روکش شده توسط شرکت ما تولید شده است. میز، جلوی بالایی آشپزخانه و جلوی قفسه روکش، قفسه ها و جلوی کابینت ام دی اف رنگ شده است.

پروژه: آپارتمان در Sverstyuka 6a; مکان: کیف، اوکراین؛ معمار: Oleksandr Serdiuk; استودیو: سازماندهی معماران; سال پروژه: 2021; مساحت: 49 متر مربع; اعتبار ع،: مریان برش;

اتحادیه معماران آپارتمان 2

THE اپارتمان در طبقه 23 با دید پانوراما از شهر واقع شده است. طرح باز – تمام دیوارهای توسعه دهنده برچیده شده اند. آپارتمان با طراحی مینیمالیستی در سایه های خا،تری – دیوارها، مبلمان، سقف بتنی. لهجه‌ها صندلی ناهارخوری و عثم، است.

اتحادیه معماران آپارتمان 1

اتحادیه معماران آپارتمان 9