آپارتمان Bruc توسط Cometa Architects

معماران کمتا آپارتمان بروک 6

معماران کمتا آپارتمان بروک 9

یک خانواده چهار نفره با اشتیاق به معماری و طراحی داخلی به دنبال معماری بودند که بتواند به واقعیت پس از همه‌گیری پاسخ دهد: کار از فضای خانه که پلان طبقه جدید و بدون ش،ت را به خطر نیندازد.

معماران کمتا آپارتمان بروک 4

معماران کمتا آپارتمان بروک 13

منبع

ایده این بود که یک روایت صحنه‌نگاری با استفاده از چشم‌اندازهای فضایی متوالی ایجاد شده توسط درهای تمام قد ایجاد شود. همزمان، مقدار زیادی نور را با حالت‌های کوچک و تاریک‌تر قطع کنید. علاوه بر این، انتخاب یک مادیات م،ادار که بتواند با ،اصر با ارزش باقی مانده از فضای داخلی اصلی ادغام شود، یک تصمیم کلیدی بود.

معماران کمتا آپارتمان بروک 11

یک راهرو “ایالات” که با مجموعه ای از درهای سفارشی تزئین شده است، ستون فقرات آپارتمان را تشکیل می دهد. این فضا به آشپزخانه ای باز می شود که از یک “رستوران مخفی” الهام گرفته شده است که در آن آشپزی یک آیین مراقبه برای صاحبان آن است.

معماران کمتا آپارتمان بروک 5

معماران کمتا آپارتمان بروک 15

این آپارتمان مدرنیستی در اوایل قرن بیستم با فضای داخلی قدیمی، راهروهای تاریک طول،، یک آشپزخانه کوچک جدا شده، بسیاری از اتاق‌های خدماتی و گوشه‌های تاریک، گره‌ای بسیار پیچیده برای باز ، بود. توزیع جدیدی که مست،م تغییرات ساختاری قابل توجهی بود با تاسیسات کاملاً جدید برق، آب و گرمایش و سرمایش تکمیل شد.

معماران کمتا آپارتمان بروک 7

معماران کمتا آپارتمان بروک 8

معماران کمتا آپارتمان بروک 12

معماران کمتا آپارتمان بروک 2

معماران کمتا آپارتمان بروک 3

معماران کمتا آپارتمان بروک 1

،مت اصلی به یک اتاق رختکن تاریک و زیبا و از آنجا به حمام اختصاصی باز می شود. صفحه نمایش های شیشه ای فلوت دار سفارشی، منطقه مرطوب را از بقیه جدا می کند و حسی ماورایی را ارائه می دهد. این بازسازی کامل شهری طراحی و ساخت شامل: کانسپت معماری، طراحی تفصیلی، مح،ات سازه، مجوزها، مدیریت پروژه، اجرای ساختمان و کارهای مرمت می باشد.

جزیره یکپارچه روشن با کابینت های لاکی تیره احاطه شده است. رسیدن به اتاق نشیمن، “تالار بزرگ” آپارتمان، جایی است که طبقات گرانبهای “Noia” بازسازی شده با سیستم نورپردازی معاصر و اثاثیه امضاء شده است.

معماران: معماران کمتا; مساحت: 250 متر مربع; سال: 2022; ع، ها: خوزه هویا;

معماران کمتا آپارتمان بروک 1