آپارتمان DOTS توسط Alta Idea Design Studio

هر پروژه منع، کننده انرژی و ماهیت مالک است. به ،وان یک قاعده، ما تعدادی محدودیت و درخواست از مشتری دریافت می کنیم که به کار ما انگیزه می دهد. این فضای داخلی اما برای یک آپارتمان اجاره ای طراحی شده بود، بنابراین تصویر خاصی نداشت. به همین دلیل تصمیم گرفتیم فضایی را طراحی کنیم که دوست داشته باشیم خودمان در آن زندگی کنیم.

جولیا بایدیک دات آپارتمان 7

نام پروژه: DOTS; تعیین کنید: جولیا بایدیک; استودیو: Alta Idea Design Studio; مکان: کیف؛ مساحت: 53 متر مربع; سال تکمیل: 2021; عکاس: آندری بزوگلوف; استایلیست ع،: کنستانتین ،داکوف;

نقطه آپارتمان جولیا بایدیک 3

کف اتاق مش، دارای کاشی های زیبا با انتقال صاف از رنگ بژ به موکا با رنگ مادر مروارید است. کف اتاق خواب با پارکت سه لایه پوشیده شده است. تمام ،مت های کاشی کاری شده مجهز به گرمایش از کف هستند تا راحتی بیشتری را برای مالکان فراهم کنند.

نقاط آپارتمان جولیا بایدیک 8

نقطه آپارتمان جولیا بایدیک 9

نقاط آپارتمان جولیا بایدیک 11

اتاق مش، میزبان یک واحد آشپزخانه U شکل است که به سقف می رسد، یک ماشین ظرفشویی توکار، یخچال و کمد با فضای ذخیره سازی کافی. ما واقعاً این طرح را دوست داریم – یک راه حل منطقه بندی هوشمند که هم شیک و هم کاربردی است. در نتیجه ما یک اتاق مش، داریم که فضای من،ی برای آشپزی و گذراندن وقت با خانواده و دوستان است. در ابتدا به فکر قرار دادن تلویزیون در این اتاق بودیم، اما بعداً این ایده را رد کردیم. به نظر می رسد این روزها افراد کمتر و کمتری تلویزیون تماشا می کنند. امیدواریم این اتاق نشیمن با منظره عالی و غروب های شگفت انگیز مردم محلی را به لذت بردن از طبیعت و شرکت تشویق کند. در مورد تلویزیون، ما یکی را در اتاق خواب قرار داده ایم تا صاحبان آن بتوانند با یک فیلم خوب نتفلی، به راحتی دراز بکشند.

نقطه آپارتمان جولیا بایدیک 12

چیدمان اصلی آپارتمان را خیلی دوست نداشتیم. بنابراین، برای سازماندهی سناریوهای معقول و عملی زندگی، برخی از ،اصر و پارتیشن ها را حذف کرده ایم. پس از تغییر چیدمان، موفق شدیم یک اتاق رختکن بزرگ و یک اتاق مش، بزرگ با پنجره های بزرگ مشرف به دریاچه ای زیبا ایجاد کنیم.

نقطه آپارتمان جولیا بایدیک 4

منبع

نقطه آپارتمان جولیا بایدیک 2

امتیاز آپارتمان جولیا بایدیک 5

نقطه آپارتمان جولیا بایدیک 1

یک کمد دیواری بزرگ در اتاق خواب اصلی قرار دادیم. این مکان من،ی برای نگهداری لباس و ملافه خواهد بود. یک فضای نزدیک پنجره خالی مانده است. در اینجا می توان یوگا یا مدیتیشن انجام داد. اگر این آپارتمان توسط خانواده ای با یک فرزند کوچک اجاره شده است، می توانند یک تخت در اینجا بگذارند. یا آرایشگر اگر خانمی که قرار است اینجا زندگی کند طرفدار آرایش باشد. در مجموع، طراحی داخلی این آپارتمان ظریف و کمی رویایی از آب درآمد. اما در عین حال کاربردی و کاربردی.