آپارتمان EL19 در ریگا توسط Open AD

آگهی باز آپارتمان ریگا 6

به طور کلی، همکاری ما در این پروژه تقریباً چهار سال به طول انجامید زیرا ما در جزئیات غوطه ور شدیم، که در کنار هم یک خانه بسیار شخصی سازی شده را تداعی می کنند. نمونه بارز کفپوش است. از آنجایی که کف‌پوش اصلی مدت‌هاست از بین رفته است، ما کف‌پوش‌های شورون را با ریشه در طبقات معتبر خانه‌ها و قلعه‌های تاریخی ایجاد کرده‌ایم که هر تخته پس از سال‌ها تماس با خورشید و در هم زدن پاها متفاوت است. نتیجه کیفیت ساخت صنایع دستی در لتونی را نشان می دهد و مبلمان سفارشی نیز بیانگر آن است. به ،وان مثال، کمد سالن که به آشپزخانه منتهی می شود که ،اصر آن به خودی خود متصل هستند تا به ماده اصلی اتاق آسیب نرسانند.

آگهی باز آپارتمان ریگا 2

مساحت کل: 250 متر مربع; طراحی داخلی : AD را باز کنید; تیم طراحی: Zane Tetere – Schulze, Linda Balode, Beatrice Dzerve; عکاس: آلویس روزنبرگ; ساخت و ساز: Promark Construction; مکان: ریگا، لتونی؛

آگهی آپارتمان ریگا باز 13

آگهی باز آپارتمان ریگا 5

آگهی باز آپارتمان ریگا 12

زمین بازی در کنار گوشه کوچکی از خانه است که برای مادر خانواده م،ای خاصی دارد. سرگرمی او مراقبت از گیاهان، به ویژه فی، ها است، و نارنجستان – فضایی با نور طبیعی فراوان – برای تعقیب ایجاد شده است.

آگهی آپارتمان ریگا باز 8

آگهی باز آپارتمان ریگا 15

آگهی باز آپارتمان ریگا 19

آگهی باز آپارتمان ریگا 3

در اتاق ناهارخوری، سطح جزئیات در هر راه حلی، از ورق طلا بر روی دیوارها گرفته تا کابینت های سفارشی، می درخشد. بوفه از طریق پالت رنگی، مادی و درخشندگی به اشرافیت تاریخی اشاره دارد. اتاق خواستار یک میز بیش از سه متر بود، اما متوجه شدیم که بیشتر قطعات آماده بیشتر از 2.80 متر نیستند. به جای انتخاب مصالحه، یک میز تولید کردیم که چوب و سنگ را ،یب کرد، زیرا هیچ تکه‌ای از سنگ مرمر به اندازه‌ای بزرگ نبود که به یک سطح یکپارچه شکل دهد.

آگهی باز آپارتمان ریگا 17

یکی دیگر از موتیف های راهنما، مجموعه هنری مشتریان توسط نقاش لتونیایی کریستین لوئیزه آووتینا بود که سبک بی، آن با حس ذوق و نگرش آنها به زندگی طنین انداز می شود. آثار او به شدت بر پالت رنگ و انتخاب پارچه آپارتمان تأثیر گذاشت. مراجعین – یک خانواده پنج نفره – به خود اجازه می دهند از زندگی نهایت لذت را ببرند و شادی و اشتیاق آنها نیز به ما انرژی و الهام بخشیده است.

برای تمرکز بر ارزش اصیل فضا، مبلمان را در اتاق نشیمن به حداقل رساندیم. به ،وان مثال، پایه تلویزیون یک طراحی منحصر به فرد برای انجام عملکرد خاص است.

آگهی باز آپارتمان ریگا 1

آگهی باز آپارتمان ریگا 9

یکی از طول، ترین بحث ها پیرامون فضای بازی کودکان و مفید بودن آن بود. طراحی سفارشی شامل زیرساخت های کوهنوردی، مناطق بازی نرم، گوشه های مطالعه و فضای خواب برای دوستان است. بنابراین، اگر کودکان جهان کوچک خود را داشته باشند که در آن گم شوند، آنها نیز حضور دارند و درگیر رویدادهای خانوادگی هستند، زیرا پشت درهای بسته اتاق های خود نیستند. اکنون که مشتریان وارد شده اند، از این ایده سپاسگزار هستند و از عملکرد آن قدرد، می کنند.

آگهی باز آپارتمان ریگا 4

منبع

همه اتاق های آپارتمان به تنهایی اتاق هستند، از جمله حمام. باز هم، درجه سفارشی‌سازی آن‌ها به بهترین وجه مشخص می‌شود، که در وسایل سفارشی و لمس‌هایی مانند سه سینک حمام بچه‌ها دیده می‌شود – یک سینک برای هر پسر، بسته به سن آنها.

آگهی باز آپارتمان ریگا 7

آگهی آپارتمان ریگا باز 14

یک راهرو سبز چشمگیر دو ،مت مجزای آپارتمان را که از فضای زندگی مش، به دنیای شخصی هر یک از اعضای خانواده منتهی می شود، به هم متصل می کند. نورپردازی راهرو کار استاد ادگارس اسپریدزانس است. اگرچه از جهاتی شبیه به اتاق کودک است، اما نشان دهنده علایق هر پسر است. اتاق خواب اصلی عمدا تاریک تر است، به ویژه به این دلیل که مشرف به حیاط داخلی است. تخت نیز یک طرح سفارشی است. در انتهای سالن گوشه مطالعه و استراحتگاه پرستار خانواده قرار دارد.

آگهی باز آپارتمان ریگا 11

این تضاد همان چیزی است که ما تصمیم گرفته ایم آن را حفظ کنیم، با آن بازی کنیم و آن را تقویت کنیم. تعادل ظریف بین قدیمی و جدید ستون فقرات طراحی را تشکیل می دهد زیرا ما آنچه باقی مانده بود را حفظ کردیم و ،اصر شجاع جدیدی را تزریق کردیم که تمایز بین دو ،مت آپارتمان را تأیید می کند.

مشتریان در خانه جدید خود احساس خوبی دارند. آنها آن را به ،وان یک محیط راحت پر از انرژی پر جنب و جوش توصیف می کنند.

آگهی باز آپارتمان ریگا 16

آگهی باز آپارتمان ریگا 18

در ساختم، به سبک التقاطی از اوا، قرن نوزدهم، بخشی از اپارتمان در سالهای شوروی و دهه 1990 “وحشی” پس از اینکه لتونی دوباره استقلال خود را به دست آورد، لایه های جدیدی پیدا کرد. خوشبختانه ،مت دیگر بسیاری از ویژگی های اصلی خود مانند قرنیزها و سقف های سرپوشیده را حفظ کرده است.