آپارتمان KA توسط معماران ZROBIM

با این حال، هنگامی که پارتیشن ها باز هستند، آپارتمان به یک فضای بزرگ تبدیل می شود که از طریق چندین محور بصری قابل مشاهده است. حال و هوای این فضای داخلی را رنگ‌ها نشان نمی‌دهند، زیرا فضای داخلی تقریباً تک رنگ است، بلکه جزئیاتی است که به آپارتمان‌های کوچک دنج در مرکز پاریس اشاره دارد. کرکره ها، بالکن باز با سایه بان، گچبری، مبلمان مستقل خوب و مرتب، پارکت “هارینگبون فرانسوی” – همه این جزئیات طراحی نسبتا مینیمالیستی را نرم می کند و شخصیت آپارتمان را شکل می دهد.

این آپارتمان در مرکز تاریخی شهر در خانه ای ساخته شده در اواسط قرن گذشته واقع شده است. بنابراین داده های اولیه سقف های بلند، یک بالکن کوچک ویران شده و چیدمان استاندارد آن زمان با یک آشپزخانه کوچک مجزا و اتاق های کوچک بود. . بنابراین، وظیفه اصلی طراحی، ایجاد نه تنها یک فضای داخلی زیبایی شناختی، بلکه یک فضای راحت، کاربردی و منظم برای یک زوج جوان بود.

فکر و جزئیات موجود در هر اینچ مربع از آپارتمان به ما این امکان را داده است که یک فضای داخلی کاملاً فنی و شخصی ایجاد کنیم که برای سال‌های آینده روندی جاودانه و به سرعت در حال تحول خواهد بود.

مبنای تصمیم گیری های برنامه ریزی، ایده فضای باز بود، ما کل فضای آپارتمان را به ،وان یک کل، با ت،یم بندی متعارف به مناطق ایجاد کردیم. در این مورد، ما امکان خصوصی سازی اتاق ها را با استفاده از پارتیشن های کشویی که می توانند فضای اتاق خواب و حمام را از هم جدا کنند، گذاشتیم.

من هر آپارتمان را 13 می کنم

من هر آپارتمان را 7 می کنم

بیشتر مبلمان داخلی بنا به سفارش از طرح های طراح ما ساخته شده اند یا سفارشی شده اند، مانند تخت. ما فنر جعبه ای IKEA را با یک تخته روکش سفارشی تکمیل کردیم و یک مبلمان منحصر به فرد را به ما دادیم که کاملاً با طراحی ما مطابقت دارد. همچنین مخصوص پروژکتور لیزری یک کابینت در اتاق نشیمن طراحی کرده ایم که در زیر شیشه تعبیه شده است تا از بیرون دیده نشود. همچنین تمامی تج،ات لازم از جمله آمپلی فایر، مودم و تهویه مطبوع را در خود جای داده است.

من هر آپارتمان را در 16 انجام خواهم داد

من هر آپارتمان را 15 می کنم

منبع

ویژگی اصلی از این فضای داخلی مدرن ،یبی از تکنولوژی و سبک اروپایی است که ،یبی از ویژگی های مینیمالیسم مدرن و ،اصر است طراحی ک،یک.

هر آپارتمان را 3 انجام خواهم داد

هر آپارتمان 1 را انجام خواهم داد

من هر آپارتمان را 5 می کنم

هر آپارتمان را 12 انجام خواهم داد

من هر آپارتمان را 14 می کنم

من هر آپارتمان را 8 می کنم

هر آپارتمان را 2 انجام خواهم داد

من هر آپارتمان را 11 می کنم

هر آپارتمان را 4 انجام خواهم داد

من هر آپارتمان را 6 می کنم

یکی دیگر از ویژگی های غیر معمول این فضای داخلی، فناوری آن است. هر اینچ از فضا به سمت کارایی و راحتی طراحی شده است و تمام سیستم های مهندسی به یک “خانه هوشمند” متصل می شوند که نقطه کنترل آن در یک اتاق فنی جداگانه و البته در تلفن هوشمند صاحب آن قرار دارد. به ،وان مثال، ما سیستم تهویه را با جزئیات فکر کردیم، همه ارتباطات را در تیرهای زیر سقف پنهان کردیم و مجاری تهویه را در همه اتاق ها سازماندهی کردیم.