آپارتمان Semerey طراحی شده توسط استودیو Rina Lovko

آپارتمان semerey rina lovko 3

آپارتمان semerey rina lovko 24

اتاق خواب از طریق درهای دوتایی در اتاق نشیمن قابل مشاهده است و اتاق خواب و حمام با یک پارتیشن شیشه ای از هم جدا شده اند. همیشه یک منطقه خصوصی در انتهای یک ردیف وجود دارد و این بار حمام این نقش را ایفا می کند. بنابراین، کل منطقه نشیمن روشن و جادار است و اصل enfilade یک منطقه را به دیگری باز می کند و یک فضای منسجم ایجاد می کند. سبکی بصری آپارتمان را گسترش می دهد.

آپارتمان semerey rina lovko 16

آپارتمان semerey rina lovko 5

آپارتمان semerey rina lovko 20

فرآیند نوسازی شامل تقویت و تسطیح دال ها و دیوارها، حذف دیوارهای چوبی داخلی آسیب دیده و تسطیح کف با سازه جوشکاری شده با بتن بود. ویژگی های منحصر به فردی مانند طاقچه دیواری جذاب بالای سینک آشپزخانه برای ذخیره سازی و دکوراسیون اضافه شده است. گوشه های مستطیلی قرنیز پرده ها که با خوانشی معاصر از طراحی مینیمالیستی تشکیل شده اند، با زیبایی شناسی زوایای هموار بین سقف و دیوارها همخو، دارند، همچنین نشانه ای غیرقابل انکار برای طراح است.

آپارتمان semerey rina lovko 22

آپارتمان semerey rina lovko 8

بازسازی: وضعیت ساختار ساختمان باعث شد آپارتمان را بازسازی کنیم و اسلب ها و دیوارها را برجسته کنیم. دیوارهای داخلی چوبی قدیمی در اثر رطوبت و آفات چوب آسیب دیده بودند، بنابراین مجبور شدیم آنها را به طور کامل حذف کنیم. پارکت اصلی نیز برچیده شد و کف با سازه جوشکاری شده با بتن بهبود یافت. علاوه بر این، بالکن را بلند کرده ایم و دیوارها با بست های مخصوص برای مونتاژ قاب تقویت شده است.

آپارتمان semerey rina lovko 11

آپارتمان semerey rina lovko 14

دیوارها: دیوارها روی گچ نقاشی شده بودند و بافت عمیق آن به همان صورت باقی مانده بود. زاویه بین دیوارها و سقف صاف شد – این یک راه حل محبوب برای آپارتمان های قدیمی در کیف بود.

دیدگاه مشتری: مشتری ما یک زن جوان است، یک خودی مد با دید قوی. این پروژه بیش از هر چیز زیبایی شناختی است، بنابراین به طور کامل برای برآوردن ا،امات و استانداردهای زیبایی طراحی شده است. مشتری ما مجذوب پاریس است، بنابراین هدف ما بازسازی جذابیت یک آپارتمان قدیمی بود. راه حل ما این بود که از ترفندهای «شیک پاریسی» کپی نکنیم، از گچ کاری زینتی و دیگر ،اصر آشکار اشاره مستقیم به این سبک اجتناب کنیم. تمرکز بر بافت های طبیعی، ،یبی از نرمی و جزئیات هدفمند، و در عوض سبکی کلی و پیچیدگی ظریف بود.

آپارتمان semerey rina lovko 2

آپارتمان semerey rina lovko 21

کف: ما مجبور شدیم پارکت اصلی را از بین ببریم، اما یک کف چوبی هنوز جزء ضروری این فضای داخلی بود. ما یک جایگزین معتبر پیدا کرده ایم، ی،ی کف بلوط، که حدود 100 سال قدمت دارد. ما ،مت بازسازی را در محل خود انجام دادیم و الگوی شاه ماهی را در آپارتمان مونتاژ کردیم. ،مت تونینگ بلافاصله در آپارتمان انجام شد. هدف ما این بود که یک سایه خاص به دست آوریم و ویژگی طبیعی و عتیقه پارکت را برجسته کنیم، بدون اینکه علائم زم، آن – عیوب را تغییر دهیم.

این فضا با بافت‌های کت، فراوان تعریف شده است و پر از نور طبیعی است که از پنجره‌های مشرف به یک پارک سبز آرام به داخل می‌رود. مشتری، یک زن جوان با دیدی قوی از زیبایی شناسی و شیفتگی به پاریس، می خواست روح یک آپارتمان قدیمی را بدون کپی مستقیم از سبک “شیک پاریس” بازسازی کند.

آپارتمان semerey rina lovko 13

آپارتمان semerey rina lovko 23

به طور کلی، طراحی آپارتمان Semerey ،یبی زیبا از سبک های قدیمی و معاصر است که بر بافت های طبیعی، نرمی و جزئیات هدفمند، و همچنین سبکی کلی و پیچیدگی ظریف تأکید دارد. این یک نمونه عالی از نحوه ایجاد فضایی است که هم زیبا و هم کاربردی باشد و خانه ای آرام و دلپذیر را فراهم کند.

آپارتمان semerey rina lovko 19

آپارتمان Semerey، طراحی شده توسط کارگاه رینا لوکو، ،یبی خیره کننده از مینیمالیسم ک،یک-رمانتیک و معاصر است که بر تزئینات قدیمی و خلوص ارگ،ک تأکید دارد. این آپارتمان، در طبقه 4 یک خانه مس، ساخته شده در سال 1905 در منطقه تاریخی کیفاوکراین تحت یک بازسازی گسترده قرار گرفته است تا آن را به استانداردهای مدرن برساند.

آپارتمان semerey rina lovko 18

آپارتمان semerey rina lovko 1آپارتمان semerey rina lovko 9

منبع

روند طراحی: ما طرح آزموده شده فضا را انتخاب کرده ایم که یک ردیف است. از آنجایی که آپارتمان یک طرفه است، تصمیم گرفتیم یک راهرو بلند و کاربردی طراحی کنیم که شامل کمد ورودی، سرویس بهداشتی مهمان و اتاق رختشویی است. آشپزخانه در نزدیکی ورودی اتاق نشیمن قرار دارد و کابینت با یخچال و فر ،صر مستقل این فضا است. ما موفق شدیم از راه‌حل‌های مدرن استاندارد شده برای منطقه آشپزخانه اجتناب کنیم، زم، که همه ،اصر واحدهای دیواری داخلی هستند.

آپارتمان semerey rina lovko 7

آپارتمان semerey rina lovko 6

آپارتمان semerey rina lovko 12

کفپوش پارکت اصلی برداشته شد، اما کف چوبی هنوز بخش مهمی از طراحی بود. یک کف پارکت بلوط، حدود 100 سال، بازسازی شده است، با الگوی شاه ماهی مونتاژ شده و رنگ آمیزی شده است تا سایه خاصی به دست آید که طبیعی بودن و قدمت کف را افزایش می دهد، بدون اینکه علائم زم، آن تغییر کند.

آپارتمان semerey rina lovko 17

اطلاعات پروژه توسط استودیو Rina Lovko: آپارتمان در طبقه 4 یک خانه مس، که در سال 1905 در ،مت تاریخی کیف ساخته شده است واقع شده است. فضا به خودی خود روشن است: همه پنجره ها مشرف به یک پارک آرام و سرسبز هستند و نور آزادانه از میان آنها عبور می کند. با توجه به وضعیت ساختمان، بازسازی گسترده آپارتمان انجام شد. در فرآیند برچیدن، دال های پوسیده و ، های بزرگ در دیوارها آشکار شد و نیاز به تعویض کفپوش است.

تیم: رینا لوکو، درینا شپوریک؛ مکان: کیف، اوکراین؛ مساحت کل: 80 متر مربع; اجرا: 2022; ع، از Yevhenii Avramenko;