آکادمی دولوکس “در هفته ملی کارآموزی 100 کارآموز آموزش خواهیم داد”


به من،ت 16ه جشن سالانه هفته ملی یادگیری (6ه – 12ه فوریه 2023)، آکادمی Dulux پیشنهاد می کند که 100 کارآموز را در طول هفته آموزش دهد.

در مرحله آماده سازی، کارآموزان این امکان را داشتند که در آموزش حضوری در موسسات دانشگاهی شریک در بولتون و پورتسموث شرکت کنند یا به جریان های کارگاه زنده آکادمی Dulux ملحق شوند که در طول هفته به صورت آنلاین در دسترس است.

این جلسات هفته ملی کارآموزی که برنامه ای برای تکمیل یادگیری دانشگاهی و حمایت از ،، است که در مراحل اولیه حرفه تزئینی خود هستند، به کارآموزان و دانش آموزان نقاشی و تزئینات در مورد تئوری رنگ ها و طرح ها آموزش می دهد و همچنین آنها را با ابزارهای رنگی Dulux Trade و ابزارهای رنگی مجهز می کند. دکوراتور حرفه ای مشاوره

این جدیدترین تعهد کارآموزی، تعداد کل متخصصان آموزش دیده را به 15000 نفر می رساند که نقطه عطفی برای آکادمی ،و، است.

Vickie Mather، سرپرست آکادمی Dulux در AkzoNobel، گفت: «کارآموزان کلید آینده صنعت ما هستند، بنابراین ما متعهد هستیم که با ارائه پشتیب، پیشرو، جوانان را برای ورود به این حرفه تشویق کنیم و به آنها ابزاری برای متخصص شدن در نقاشی و دکوراسیون بدهیم. . از آینده

ما مشتاقانه منتظر معرفی و استقبال 100 کارآموز به آکادمی ،و، در این هفته ملی کارآموزی هستیم تا به ،، که تازه کار خود را شروع کرده اند کمک کنیم تا صنعت را کشف کنند، دانش خود را گسترش دهند و مهارت های جدیدی را توسعه دهند که آنها را برای زندگی آماده می کند.”

اشتراک شاگرد

آکادمی ،و، برای ارائه پشتیب، بیشتر از کارآموزان و متخصص، که کارآموزی می کنند، بلیط فصل شاگردی خود را در ژانویه 2022 ایجاد کرد، ابتکاری که راه حل های یادگیری جدیدی را برای نقاشان و دکوراتورهای شاگرد ارائه می دهد تا یادگیری رسمی آنها را تکمیل و تقویت کند. این به کارآموزان اجازه می‌دهد تا دوره‌هایی را در هر مکان آکادمی Dulux در بریت،ا بگذرانند تا از یادگیری در محل و دانشگاه خود پشتیب، و تکمیل کنند. در طول سال گذشته بیش از 60 کارآموز برای دریافت مجوز فصل کارآموزی ثبت نام کرده اند و انتظار می رود این پذیرش همچنان رو به رشد باشد.

ویکی ماتر در مورد مجوز فصل کارآموزی آکادمی Dulux می‌افزاید: «ما درک می‌کنیم که همه افراد به روش‌های مختلف و با سرعت‌های متفاوت یاد می‌گیرند، بنابراین اجرای تئوری در ک، درس دشوار است. گذرنامه فصلی شاگرد راه حل هایی را برای این موانع بالقوه با طیف گسترده ای از کارگاه های حضوری و آنلاین برای درگیر ، همه سبک های یادگیری ارائه می دهد.

اشتراک در

در P&D News و P&D S،w مش، شوید

منبع