آکادمی Dulux در جیب شما


آکادمی ،و، The HUB را راه‌اندازی کرده است، یک پلت‌فرم آنلاین انعطاف‌پذیر که در آن دکوراتورها می‌توانند از طریق دستگاه‌های تلفن همراه خود به‌صورت شبانه‌روزی به یادگیری شخصی و تجربه شبکه‌ای خود دسترسی داشته باشند.

این پورتال برای هر،ی که در دوره آکادمی شرکت کرده باشد در دسترس خواهد بود – چه به صورت حضوری در یکی از مکان‌های آکادمی Dulux در سراسر کشور یا یک کارگاه آنلاین رایگان Dulux Academy Live.

Vickie Mather، سرپرست آکادمی Dulux، AkzoNobel، توضیح می‌دهد: «HUB در نتیجه تکامل روشی که تجارت درگیر آموزش می‌شود، ایجاد شد – این HUB برای تجارت، توسط تجارت توسعه داده شد.

منابع آموزشی متنوعی در دسترس خواهد بود که همگی برای بهبود مهارت های نقاشی و تزئین طراحی شده اند، از انتخاب کاربرد و رنگ گرفته تا مدیریت ،ب و کار. به هر ، یک تجربه منحصر به فرد ارائه می شود که متن، با آنها باشد، با محتوای توصیه شده بر اساس آنچه قبلاً با آن درگیر بوده است.

دوره‌های آکادمی زنده در The HUB پخش می‌شود و به کاربران امکان می‌دهد در زمان واقعی تعامل و مشارکت داشته باشند. دوره‌های آموزش الکترونیکی نیز در دسترس خواهد بود که کاربران می‌توانند آن‌ها را در ماژول‌ها با سرعت خود تکمیل کنند و خود را با سؤالات آزمون امتحان کنند. کاربران می‌توانند برنامه‌های آموزشی خود را ایجاد کنند و به آن‌ها اجازه می‌دهد آنچه را که تکمیل کرده‌اند مرور کنند و سازماندهی کنند که در آینده روی آن کار خواهند کرد. پس از اتمام دوره، کاربران اطلاعات و محتوای انحصاری را برای کمک به حمایت بیشتر از یادگیری خود باز می کنند.

کاربران همچنین می‌توانند به پاد،ت‌های تیم آکادمی Dulux درباره طیف وسیعی از موضوعات صنعتی گوش دهند یا ویدیوهای آموزشی را در زمان و مکان من، تماشا کنند. تمام محتوا کاملاً نامحدود است، بنابراین یادگیرندگان می توانند منابع را هر چند وقت یکبار که لازم است، دوباره بررسی کنند.

محتوای موجود در The HUB به راحتی قابل جستجو است و به پنج گروه طبقه بندی می شود: سطح مهارت، نوع محتوا، موضوع، رتبه بندی و بیشترین بازدید. همچنین می‌توان محتوای ویژه را برای همه زبان‌آموزان برای سهولت بیشتر در دسترس قرار داد.

HUB به خود می بالد که بسیار شخصی سازی شده است و می تواند آرم ها و تصاویر شخصی شرکت را به نمایه های کاربر اضافه کند.

Vickie Mather توضیح می دهد که چرا HUB در زمان من، آمده است: “در حالی که همه گیری COVID-19 به طور موقت آموزش حضوری را متوقف کرده است، به ما اثربخشی و اهمیت انعطاف پذیری در یادگیری را ثابت کرده است. در طول قرنطینه، ما Dulux Academy Live را راه‌اندازی کردیم که بیش از 3500 کاربر در کارگاه‌های آنلاین مختلف شرکت ،د – بنابراین می‌د،م که مردم تشنه یادگیری در زمان و مکان من، هستند. موافق باشید.

در کنار راه اندازی The HUB، آکادمی Dulux وب سایت جدید خود را ارائه خواهد کرد. این سایت میزبان The HUB خواهد بود و ویژگی‌های جدید خود را ارائه می‌کند که با استفاده از بازخورد و بازخورد مشتری توسعه یافته است تا تجربه بهتری را برای ،، که دوره‌های Dulux Academy را ،یداری می‌کنند، تضمین کند. این شامل امکان جستجوی دوره ها بر اساس تاریخ، دید بهتر امکانات و آدرس آنها، به روز رس، منظم رویدادها و فعالیت ها، و پیوندهایی به CITB S،s Funding است.

اشتراک در

در P&D News و P&D S،w مش، شوید

تبلیغات:
تبلیغات:

منبع