آیا شما یک قهرمان Dulux Heritage هستید؟


،و، اعلام کرده است که مسابقه Heritage Heroes خود را باز می‌گرداند، هدف از آن «تجلیل از دکوراتورهایی است که نحوه درک مشتریان از فضاهای خود را تغییر می‌دهند».

این رقابت شرکت کنندگان را تشویق می کند تا پروژه ای را ارسال کنند که در آن از استفاده از میراث Dulux لذت برده اند و معتقدند که تفاوت واقعی برای مشتری خود ایجاد کرده است. شرکت‌کنندگان می‌توانند ع،‌ها یا فیلم‌هایی را که کار خود را به نمایش می‌گذارند، همراه با توضیح مختصری از پروژه و احساسی که آن‌ها و مشتریانشان ایجاد کرده‌اند، ارسال کنند تا شانس برنده شدن جایزه برتر را داشته باشند: یک هدیه آ، هفته 1000 پوندی.

آثار امسال به پانلی متشکل از چهار چهره شناخته شده در صنعت رنگ و دکور بریت،ا ارسال خواهند شد:

این مسابقه از چهارشنبه 7 ژوئن تا سه شنبه 4 جولای با جایزه بزرگ آ، هفته رایگان برگزار می شود. دو نفر دوم قوطی x5 پنج لیتری Dulux Heritage به رنگ دلخواه خود، 250 پوند به صورت نقدی دریافت خواهند کرد و در رسانه های اجتماعی Dulux Heritage تبلیغ خواهند شد. ،، که مایل به داشتن فرصت هستند می توانند نامزدهای خود را از طریق ایمیل به [email protected] ارسال کنند و نامزدها نیز از طریق فیس بوک با نظر دادن در پست نامزدی و استفاده از #DuluxHeritageHeroes و در اینستاگرام برای ،ید با تگ @duluxtrade و استفاده از # پذیرفته می شوند. DuluxHeritage Heroes. آثار متعدد پذیرفته خواهد شد.

اشتراک در

در P&D News و P&D S،w مش، شوید

تبلیغات:
تبلیغات:

منبع