ابزارهای نقاشی Yllee اولین کار خود را آغاز کردند


Yllee Painting Tools، یک برند لوازم جانبی نقاشی مستقر در بریت،ا، مجموعه جدیدی از سینی ها و غلتک های رنگ را روانه بازار کرده است.

محصولات جدید شامل مجموعه ای از سینی های رنگ در اندازه ها و اشکال مختلف و همچنین یک سری غلتک در سبک های مختلف است.

نمونه ای از محدوده a ست 3 غلتک رنگ و سینی که دارای رویه ای به ضخامت 2 میلی متر برای قرارگیری ایمن و محکم بر روی هر سطحی. سینی غلتکی رنگ با اندازه سخاوتمندانه (400mm L x 300mm W x 70mm D) مقدار زیادی رنگ را در خود نگه می‌دارد و به راحتی و ایمن روی غلتک‌های رنگ قرار می‌گیرد.

ضد چکه 9 اینچی بلند آستین غلتکی رنگ با یک میکروفیبر جاذب رنگ با چگالی بالا برای پوشش صاف و یکنواخت برای مناطق بزرگتر و کوچکتر ساخته شده است. با یک چرت 3/8 اینچی، غلتک رنگ آستین پرز متوسط ​​برای کارهای سنگین به اندازه کافی محکم است. آن را به یک آستین غلتکی بنایی مفید برای پوشش سطوح بافت تبدیل می کند.

ویژگی ها و مزایا عبارتند از a قاب غلتکی گالو،زه، آستین غلتکی رنگ دیواری میکروفیبر، سازگار با یک قطب غلتکی و یک سینی بزرگ، ضخیم و محکم. این مجموعه شامل قاب غلتکی قفس ف،ی 1×9، آستین غلتکی 1×9 اینچی و سینی رنگ 1×9 اینچی است. دسته غلتکی رنگ قابل افزایش دارای یک سوراخ پیچی من، و کاربردی در پایین است تا با قطب های گسترش غلتک رنگ استاندارد من، باشد.

اشتراک در

در P&D News و P&D S،w مش، شوید

منبع