اتاق نشیمن آبی با نمایشگر ویژوال


استودیوی طراحی نمایش بصری ،یب داخلی محوطه ورودی رستوران دو ستاره میشلن “Agli Amici 1887” در اودینه ایتالیا را از سر می گیرد. با پیروی از اصول طراحی که بقیه «خانه اسکارلو» را تشکیل می‌دهند، تیم خلاق میخانه قبلی را به «اتاق آبی» جدید و خوش‌آمدگویی مشرف به میدان شهر بازطراحی می‌کند.

نمایش بصری سالن بار رستوران 2

با توجه به تجربه اولین رویکرد مشتری به آشپزخانه، پروژه با مفهوم نقطه شروع تجربه غذایی ارائه شده و انتظاری که آن را احاطه کرده است، تعریف می شود. بار سالن که به ،وان فضایی برای لذت بردن از یک غذای خوشامدگویی طراحی شده است، فضایی پر از تعلیق و غافلگیرکننده را با نورپردازی ملایم و نورهای نئون رنگی که رنگ های آبی فضای داخلی را روشن می کند، تشکیل می دهد.

نمایش بصری سالن بار رستوران 1

از طریق پرده ورودی، اتاق نشیمن چیدمان مبلمان و پارچه های انتخاب شده را در رنگ های آبی نشان می دهد. یک نصب نوری بزرگ و فریبنده فضا را در رنگ های آبی نئون گرم و نارنجی غوطه ور می کند. ،یب نور دایره ای محور طراحی داخلی استودیوی ایتالیایی Visual Display است.

نمایش بصری نوار رستوران اتاق نشیمن 8

یک روکش ف،ی دستی تمام سطح پیشخوان را می پوشاند و به ،وان پس زمینه ای برای ظروف و آماده سازی غذا عمل می کند. یک حجم هندسی دو جزء مجزا را روی چرخ‌ها ،یب می‌کند تا یک سینی کوکتل قابل حمل را تشکیل دهد. مجموعه ای از صندلی های راحتی “Ruff” توسط Moroso اتاق نشیمن را تزئین می کند، در حالی که پانل های جاذب صدا از سقف آویزان هستند، نقاط نور را پنهان می کنند و فضا را مجسمه می کنند. دو پنجره بزرگ به حیاط داخلی رستوران در آمیختگی کامل با ،صر طبیعی باز می شود.

صفحه نمایش بصری بار رستوران اتاق نشیمن 6

نام: ‘Blue Lounge’ Aux Amis 1887; طراح: Visual Display Srl; تیم طراحی: Rune Ricciardelli – Giulia Minozzi; مکان: اودینه، ایتالیا؛ عکاسی: الساندرو پادرنی;

نمایش بصری سالن بار رستوران 4

نمایش بصری نوار رستوران اتاق نشیمن 5

نمایش بصری سالن بار رستوران 3

صفحه نمایش بصری بار رستوران اتاق نشیمن 9

نمایش بصری بار رستوران اتاق نشیمن 7

رنگ ها دکور طراحی های داخلی ایتالیا نورپردازی رستوران لو،

منبع