اجزای جک ساختمانی تنهاپولاد

اسکافد ایمنی را برای کارگران ساختمانی بالا می‌برد و دیگر شاهد ریزش ساختمان در حال احداث نخواهیم بود، این مورد اهمیت خیلی زیادی را دارد و حتما باید به آن فکر شود. برترین جنس‌های این محصول از نوع فولاد هستند و برخی از آنها نیز از چوب تولید می شوند. با پر کردن فرم زیر همکاران ما در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس گرفته و به شما اطمینان می‌دهیم کیفیت خدمات آهن‌رسان رضایت شما را جلب خواهد کرد. این موضوع بستگی به نوع آهن آلات درخواستی دارد اما در شهر اصفهان حداقل سفارش آهن آلات می تواند 1 تن باشد . ارسال بار با توسط شرکت آراد آهن و با هماهنگی با معتبرترین باربری های ایران در کمترین زمان ممکن و طبق تعرفه حمل و نقل انجام می شود.

جک ساختمانی دست دوم ( صلیبی یا سقفی )

دقت داشته باشید که در حین کار از پایه های اطمینان برای دو تراز موازی استفاده کنید. این مدل از جک‌ها به دو صورت سیال و یا متصل به جک در بازار موجود است. قطر لوله های داخلی معمولا ۵ سانت و قطر لوله‌های بیرونی ۶ سانت خواهد بود. قمت جک سقفی 3 متری ، 4 متری و 5 متی کاملا وابسه به نوع لوله ، رزوه و مهره و …

آنچه که در ارتباط با مشخصات جک سقفی می توان به آن اشاره کرد، سایز، طول و وزن آن است. وزن این محصولات فولادی با توجه به جدول وزنی جک سقفی قابل مشاهده است. مراکزی نظیر آراد آهن که از مراجع فروش جک سقفی هستند، این اطلاعات را همراه با قیمت روز جک سقفی در وب سایت خود قرار می دهند.

اجزای جک ساختمانی تنهاپولاد

لازم به ذکر است تقریبا برای تمام انواع سقف ها به منظور بالا بردن استقامت و پایداری، از جک سقفی خرید جک سقفی استفاده می کنند. توضیحاتی در ارتباط با خرید جک سقفی گفته شد تا بتوانید با خرید جک مرغوب و با کیفیت از وارد شدن خسارت به سازه خود جلوگیری کنید. جک سقفی به دلیل مقاومت بالا و نوع ساختاری که دارد می‌­تواند چندین سال مورد استفاده قرار بگیرد. باید به این نکته اشاره داشت که کیفیت جک سقفی از اهمیت بالایی برخوردار است. باید مقاومت لازم جهت تحمل وزن سقف را داشته باشد و بتواند در زمین‌­های سست، ثابت بماند. در بعضی از شرکت­‌ها جک سقفی با ضخامت لوله 2 میلیمتری هم تولید می‌­شود.

  • شرکت آهن ملل تامین کننده آهن آلات پروژه های عمرانی شرکت های دولتی و خصوصی می باشد.
  • تلاش میشود همگام با گسترش و توسعه آهن آلات و پروژه های عظیم ملی در سراسر کشور سهمی در پیشبرد اهداف صنعتی و اقتصادی ایران عزیزمان داشته باشیم.
  • برای اطمینان از اینکه فونداسیون، تراشه ها یا سقف خانه شما به خوبی ساخته شده است، به بهترین جک های سقفی ساختمانی نیاز دارید.
  • جک سقفی هم یکی از این وسایل مهم می‌باشد که باید آن را تهیه کنند.
  • از همین رو نیاز زیادی به جک های ساختمانی، مخصوصاً در سقف های بتنی احساس می شود.
  • قالب بندی بتن برای ستون‌ها باعث استحکام خانه در برابر انواع زلزله و زمین لرزه خواهد شد و انواع ستون‌ها را می‌توان با آن زد.

بهتر است بدانید برای هر متر مربع سقف، از یک جک سقفی استفاده می شود. برای بالا بردن ضریب ایمنی از کمرکش استفاده کنید و یا فاصله های جک‌ها را به ۸۰ سانت برسانید. کاربرد این نوع از جک ساختمانی در شاقول کردن قالب و تحمل بار جانبی است. اگر دو بخش برای آن در نظر گرفته شود، بخشی که با عنوان جک کوتاه شناخته می شود مربوط به قسمت پایین قالب های دیوار قائم و یا ستون ها و سازه های قائم است.

فیلم نحوه تولید جک سقفی

جک های سقفی از نیازهای اساسی در هر پروژه ساختمانی هستند؛ از جمله در ساخت یک خانه چند طبقه، برج های بلند یا آسمان خراش ها و … . برای درک بهتر این موضوع، بهتر است بدانید، سقف های بتنی را بدون وجود نگهدارنده و تکیه گاه نمی توان ساخت؛ در چنین شرایطی، سقف بتنی ریزش کرده و تخریب می شود؛ اینجاست که جک سقفی می تواند فرایند ساخت سقف را با نگه داشتن آن تکمیل کند. خرید و فروش انواع جک سقفی شرکت تنها پولاد تولیدکننده و فروشنده جک های سقفی ساختمانی است. این سوراخ ها در فاصله های منظم ۱۰ سانتی متری از یکدیگر قرار دارند و با پیچ و مهره های بر روی قسمت مادگی به هم متصل می شوند.

جک سقفی دست دوم ( تبریز ) قیمت

شرکت آهن ملل تامین کننده آهن آلات پروژه های عمرانی شرکت های دولتی و خصوصی می باشد. این شرکت ارائه کننده انواع محصولات فولادی با بهترین قیمت در بازار آهن ایران است. ارسال سریع سفارشات به سراسر کشور در کوتاه ترین زمان از جمله خدمات برجسته آهن ملل می باشد. سرجک T شکل شرکت تسکودر ابتدای کار میزان فشار بتن باید محاسبه شود و اگر میزان فشار وارده زیاد باشد، باید از تعداد جک­‌های بیشتری استفاده شود.

وجه اشتراک هر یک از این سقف ها وسیله ایست که برای پایداری ، استحکام و نگه داشتن از آن استفاده می کنند، جک سقفی همان وسیله است که در تمامی ساختمان ها و سقف ها از آن استفاده می شود. همه سقف ها از هر نوعی که باشند با مورد استفاده قرار دادن جک سقفی پایداری و مقاومت بالایی را به دست خواهند آورد. جک سقفی را به عنوان یک تکیه گاه در زمان ساختن سقف ساختمان ها زیر آن قرار می دهند تا سقف پایین نریزد.

در ساخت جک ها از لوله با قطر 5 برای قسمت بالایی یا لوله داخلی و از لوله با قطر 6 برای قسمت پایینی یا لوله خارجی استفاده می شود. فرقی نمی کند در حال ساخت ساختمان یک طبقه یا یک برج هستید، برای نگهداری سقف مجبور به استفاده از جک خواهید بود. جک یک ابزار موقت در ساختمان سازی است که برای نگه داشتن سقف تا پایان ساخت یک طبقه مورد استفاده قرار می گیرد.