از کجا جعبه بخریم؟ – مجله Deconews

امروزه با گسترش دامنه رقابت بین صنایع مختلف، تلاش برای جلب رضایت بیشتر مشتریان افزایش یافته است. اگر نگاهی دقیق به صنایع مختلف و نحوه عرضه محصولات آنها بیندازیم، به اهمیت و ضرورت استفاده از کارتن و بسته بندی شخصی برای یک برند موفق پی خواهیم برد. یکی از معیارهای مهم برای جلب توجه و رضایت مشتریان، استفاده از بسته بندی متن، با محصول است. به عبارت دیگر نحوه بسته بندی و توزیع محصول یکی از مهم ترین نشانه های کیفیت محصول و اعتبار برند است.
در این مقاله به معرفی انواع مقوا، ویژگی های مقوای مرغوب و موارد مصرف آن و همچنین فروشگاه کارتن بانک می پردازیم.

انواع کارتن های بسته بندی

• جعبه پستی مقوایی

• پاکت پستی کاغذی
پاكت نامه در 6 سایز مختلف با طرح ساده یا چاپی بسته به رنگ و طرح دلخواه ساخته می شود. علاوه بر این، پاکت های پستی در سه نوع ساده، حبابی و متالایز تولید می شوند که ضد آب هستند و همچنین این پاکت های با استحکام بالا از هرگونه ضربه به محصول شما جلوگیری می کنند. شما می تو،د با بهترین کیفیت و بیشترین تنوع پاکت نامه را در فروشگاه اینترنتی کارتن بانک مشاهده نمایید.

ویژگی های جعبه بسته بندی

از کجا جعبه ب،یم؟

یکی از مهمترین کاربردها و مصارف جعبه های مقوایی در تامین، تولید و ارسال انواع محصولات می باشد. به همین دلیل شرکت پست اولین جایی است که صندوق پستی و پاکت پستی در آن بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.
با وجود اینکه پیشخوان ها بخشی از تجارت پستی هستند، از جعبه های مقوایی و پاکت های پستی برای ارسال محصولات، اوراق، اسناد و نامه های خود استفاده می کنند.
بسته بندی مقوایی نیز در صنایع تولید و عرضه مواد غذایی کاربرد فراو، دارد. کارتن غذای سرد و گرم، کارتن میوه و جعبه فست فود از بارزترین نمونه های استفاده از بسته بندی مقوایی در این صنعت است.
بسته بندی مقوایی نیز در صنعت پوشاک، اقلام تزئینی، تامین قطعات خودرو، صنایع تولید لوازم التحریر، بسته بندی لوازم آرایشی و بهداشتی و بسته بندی ،اب بازی اهمیت زیادی دارد. به خصوص زم، که طراحی این بسته بندی ها انحصاری و همراه با لوگوی خود شرکت باشد.

آ،ین کلمه

از آنجایی که از جعبه های بسته بندی برای ارسال کالا به نقاط دور و نزدیک استفاده می شود، یکی از اولین مواردی که باید به آن توجه کرد استفاده از مواد اولیه مرغوب و بادوام در تولید آن است. جنس جعبه های بسته بندی باید در برابر رطوبت و گرما مقاوم باشد. علاوه بر این، طرح روی کارتن حمل و نقل باید طرح خود شرکت پست یا طرح هر شرکت تحویل دهنده دیگری باشد که از آن استفاده می کند. چاپ تابلوهای کاربردی روی جعبه نیز در طراحی آن حائز اهمیت است.
تنوع مواد و ابعاد کارتن های بسته بندی یکی دیگر از عوامل مهمی است که در تولید باید به آن توجه شود. تنوع سایز کارتن ها و پاکت های پستی به مشتری این امکان را می دهد که به راحتی کالاهایی در اندازه های مختلف جابجا کند.

استفاده از مقوا در مصارف مختلف

صندوق پستی در 9 سایز و ابعاد مختلف با طرح ساده یا چاپی بسته به رنگ و طرح دلخواه تهیه می شود. علاوه بر این، کارتن های پستی نیز از نظر ضخامت متفاوت هستند. کارتن های گیج سنگین در برابر رطوبت، گرما و عوامل محیطی مقاوم هستند و برای جلوگیری از ضربه و آسیب به محصول شما طراحی و تولید می شوند. برای تهیه انواع کارتن پستی با توجه به نیاز خود می تو،د به ،مت کارتن در سایت بانک کارتن مراجعه کرده و ،ید خود را انجام دهید.

در این مقاله با ضرورت استفاده از مقوا در صنایع مختلف و ویژگی های آن آشنا شده ایم. اگر شما نیز به دنبال بسته بندی مقوایی برای محصولات خود هستید، فروشگاه اینترنتی کارتن بانک با بیش از ده ها سال سابقه در صنعت چاپ و بسته بندی آماده ارائه بهترین خدمات برای رفع نیاز شما مشتریان خود در حوزه پست می باشد. . بسته بندی مقوایی و پاکت های پستی. برای مشاهده انواع بسته بندی و یا طراحی بسته بندی من، برای برند خود می تو،د به سایت فروشگاه رسمی کارتن بانک مراجعه نمایید.

منبع

از کجا جعبه ب،یم؟