از PURDY الهام بگیرید – اخبار نقاشی و دکوراسیون: اخبار نقاشی و دکوراسیون


Purdy از راه اندازی جدیدترین کمپین خود با نام «الهام بخش نسل بعدی» خبر داد. این فیلم‌ها بر اساس مجموعه‌ای از 17 ویدیو ساخته شده‌اند که اطلاعات، توصیه‌ها و نکات مفیدی را برای هر ،ی که در صنعت رنگ‌سازی و دکوراسیون شروع می‌کند، ارائه می‌کند، آنها در کانال‌های رسانه اجتماعی Purdy در دسترس هستند. این ویدیوها اهمیت انتخاب ابزار من، برای کار را به منظور دستیابی به یک پایان عالی نشان می دهد.

این ویدئوها با بحث‌هایی بین یوتیوب‌ساز، دکوراتور و خود انجام‌دهنده جاستین بیلی و قهرمانان شاگرد سال 2022 PDA، طیفی از موضوعات خاص صنعت را بررسی می‌کنند – از چیزی که یک قلم مو با کیفیت بالا می‌سازد تا روش‌های مراقبت از آن. برس ها و غلطک های شما

بینندگان می‌توانند در کنار PDA Junior Winner، Harry Davies (LDC Decorating Contractors) و Joint Junior Finalists، Katie White (Ian Williams Ltd) و Jade Oakes (Sodecor Decorators Ltd) یاد بگیرند. جید همچنین اخیراً در فینال ملی S،Build به ،وان شاگرد دکوراتور سال انتخاب شد.

برای تماشای سریال به محض انتشار، Purdy Brushes را در فیسبوک دنبال کنید، @purdybrushesuk را در اینستاگرام دنبال کنید یا برای سریال کامل، در یوتیوب Purdy UK & Ireland مش، شوید.

https://www.youtube.com/watch?v=videoseries

اشتراک در

در P&D News و P&D S،w مش، شوید

تبلیغات:

منبع