استودیو دیمون توسط تحقیقات فضایی شایر

ملاحظات اصلی طراحی، چگونگی ایجاد تعادل بین هنر و تجارت و نحوه ایجاد تنظیمات و فضای فضایی بر اساس عملکرد بود. تیم طراحی بر اساس فرم فضایی موجود و تفکر معماری، فضا را به چهار بلوک ت،یم کرد تا مناطق عملکردی مختلف را در خود جای دهد. مناطق عملکردی با توجه به ویژگی های مربوطه خود و به گونه ای پیکربندی شده اند که با محیط خارجی و نور طبیعی یکپارچه شوند.

تحقیقات فضایی شایر yuuuunstudio damon studio 7

تحقیقات فضایی شایر yuuuunstudio damon studio 16

تحقیقات فضایی شایر yuuuunstudio damon studio 14

نام پروژه: Damon Studio; مکان: ژوجی، ژجیانگ؛ مساحت: 700 متر مربع; زمان شروع و پایان: فوریه 2022 – ژوئیه 2022؛ شرکت طراحی: Shire Space Research; طراحان اصلی: گائو چنگ، ژانگ ران. تیم طراحی: Gao Cheng، Zhang Run، Li Yunxiang، Wang Kaidi، Tong Liwen. مواد اصلی: تراورتن، پانل چوب توس. ع، ها: yuuuunstudio;

تحقیقات فضایی شایر yuuuunstudio damon studio 6

تحقیقات فضایی شایر yuuuunstudio damon studio 5

احساس آرامش

تحقیقات فضایی شایر yuuuunstudio damon studio 13

تعادل بین هنر و عملکرد

تحقیقات فضایی شایر بر اساس ا،امات دیمون برای یک فضای کاری زیبا، هماهنگ، سفت و سخت و در عین حال منعطف به طراحی نزدیک شد. این پروژه در یک مرکز ،ید در شهر ژوجی واقع شده است. در مساحتی به وسعت 700 متر مربع، چهار کارکرد اصلی شامل مذاکره تجاری، دفتر، آتلیه عکاسی و نمایشگاه لباس را در خود جای داده است.

مسیر گردش به ،وان بخشی از تجربه فضایی

در مقایسه با آتلیه‌های عکاسی قبلی که فضای خالی را متن، با تمام گرایش‌های بازار ارائه می‌دادند، امروزه عکاسان تمایل دارند فضای کاری داشته باشند که شخصیت را به نمایش بگذارد. اخیراً، شرکت طراحی Shire Space Research یک فضای کاری برای استودیوی عکاسی دیمون طراحی کرده است. این فضا به جای پیروی از روندها، منحصر به فرد بودن استودیو را منتقل می کند. چالش و پیشرفت اصلی طراحی، ایجاد صحنه و فضای فضایی است.

طراحان حجم های ساختاری و رابطه بین پر و خالی را اصلاح ،د تا شکل فضاهای مختلف را شکل دهند. طراحی رسمی نه تنها تعامل بین بخش‌های مختلف عملکردی را تضمین می‌کند، بلکه به طور منحصربه‌فردی یک فضای کل‌نگر بازیگوش ایجاد می‌کند. به لطف یک درمان ظریف، به نظر می رسد که بلوک های جامد در هوا شناور هستند و سبک به نظر می رسند.

هماهنگی بین فرم و مادیت نظم و عواطف را به فضای کلی تزریق می کند. برای این پروژه، Shire Space Research فضایی آرام، زیبا و در عین حال پویا را برای Damon Studio ایجاد کرد. احساسات منتقل شده توسط فضا به طرز ماهرانه ای درک مشتری را از برند تقویت می کند.

تیم طراحی مناظر قاب شده در فضا ایجاد ،د. بافت های مختلف متریال، فضایی منحصر به فرد به فضا می بخشد. ،یب و تطبیق بافت ها و رنگ های مختلف مواد، تجربه فضایی را غنی می کند و جلوه بصری منحصر به فردی ایجاد می کند. چوب طبیعی و بافت های مختلف سنگ سازه ها را لمسی تر و صمیمی تر می کند.

تحقیقات فضایی شایر yuuuunstudio damon studio 8

تیم طراحی از طریق سازماندهی فضایی و مسیر گردش، فضای جدیدی را ایجاد کرده است که با کاربران در تعامل است. فضا تجربیات حسی منحصر به فردی را در اختیار کاربران قرار می دهد، در حالی که رفتارها و حرکات کاربران فضا را زنده می کند. مسیر گردش به طور طبیعی با تنظیم اشکال بیرونی و مرزهای مناطق مختلف عملکردی شکل می گیرد. این به کاربران اجازه می دهد تا خود را در محیط کلی فضایی غوطه ور کنند، در حالی که یک تجربه تعاملی را افزایش می دهند.

تحقیقات فضایی شایر yuuuunstudio damon studio 1

منبع

تحقیقات فضایی شایر yuuuunstudio damon studio 12

تحقیقات فضایی شایر yuuuunstudio damon studio 15

تحقیقات فضایی شایر yuuuunstudio damon studio 9