انواع هود و بهترین آنها برای خرید چیست؟

انواع هود

هود رومیزی

هودهای تخت روی سقف آشپزخانه نصب می شوند و می توانند به صورت افقی بالا و پایین بروند. آنها عمدتا در آشپزخانه های اوپن با طرح های مدرن استفاده می شوند. این نوع هودها معمولا دارای نور ال ای دی و ریموت کنترل هستند.

هودهای زیر کابینتی

آنچه در این مقاله خواهید آموخت:

،ید هود و انواع آن

این نوع هودها به صورت کاملا مخفی در داخل میز یا کابینت آشپزخانه نصب می شوند. برخلاف هودهای معمولی قابل رویت نیستند و قابلیت جذب بو و دود را دارند. این نوع هود برای آشپزخانه هایی که ظاهر زیبا و شکیل را در اولویت قرار می دهند من، است.

هودهای کشویی

هودهای رومیزی گزینه های محبوب برای آشپزخانه ها و آپارتمان های کوچک هستند. این نوع هودها را می توان روی میز آشپزخانه یا میز کار قرار داد و به شلنگ هوا متصل کرد. هودهای رومیزی نسبت به انواع دیگر هودها در ابعاد کوچکتری تولید می شوند و معمولا دارای سیستم جذب گرد و غبار و همچنین فیلتر چربی هستند.

هودهای جزیره ای

در این مطلب به بررسی انواع هود پرداخته ایم و انواع هود را در خدمت شما معرفی کرده ایم. در صورت داشتن هر گونه سوال یا مشکل می تو،د از مشاوره رایگان کارشناسان خانه عزیز به نش، مزیت – فایده – سود – منفعت

منبع

هود یکی از وسایل مهم در آشپزخانه است که برای از بین بردن بو، دود و گرد و غبار از هوا استفاده می شود.

هود دیواری یا هود دیواری در دیوار آشپزخانه نصب می شود و جزو هودهای استاندارد محسوب می شود. آنها از یک صفحه پوششی تشکیل شده اند که از بالا به پایین به دیوار آشپزخانه متصل می شود و معمولاً در نزدیکی اجاق گاز یا فر قرار می گیرد. هودهای دیواری می توانند دارای سیستم جذب هوای خارجی و فیلترهای چربی قابل شستشو باشند.

پوشش های کاملاً مخفی (کاورهای یکپارچه)

هود یکی از وسایل مهم در آشپزخانه است که برای از بین بردن بو، دود و گرد و غبار از هوا استفاده می شود. در آینده ،ید هود و انواع آن را بررسی خواهیم کرد، با ما همراه باشید.

هودهای توکار در زیر کابینت بالای اجاق گاز نصب می شوند و در فضای بالا و پایین به صورت افقی قابل تنظیم هستند. این نوع هودها اغلب کوچک و جمع و جور هستند و در آشپزخانه های کوچک و محدود مورد استفاده قرار می گیرند.

آ،ین کلمه

هود جزیره ای در آشپزخانه هایی که جزیره پخت و پز دارند استفاده می شود. این نوع هودها از سقف آشپزخانه آویزان شده و هوای آلوده را از محل هود خارج می کنند. هودهای جزیره ای به دلیل ظاهر زیبا و جذاب به ،وان یک ،صر تزئینی نیز شناخته می شوند. این هودها معمولا دارای سیستم ورودی هوای بیرون و فیلترهای قابل شستشو هستند.

هودهای دیواری

هودهای کشویی در یک کابینت بالای اجاق گاز نصب می شوند. قابلیت جابجایی به صورت افقی را دارند و در صورت استفاده قابل جداسازی و در صورت عدم استفاده در کابینت قرار می گیرند. این نوع هودها برای فضاهای کوچک و محدود من، هستند.

هودهای سقفی