ایده مفهومی برای محیطی صمیمی توسط ایهور هاوریلنکو

آپارتمان شیاتلیه ادرا 8

Shiatelier Edra Apartment 1

منبعShiatelier Edra Apartment 13

حمام با پنجره بزرگی طراحی شده است که در بالای دیوار تعبیه شده است و اجازه می دهد نور طبیعی به فضا سرازیر شود. طراح از ،یبی از وسایل گران‌قیمت مانند شیر آب Artesso توسط Brizo و دیوارکوب‌های Atil توسط استودیو Aromas برای ایجاد فضایی مجلل و شایسته اسپا استفاده کرد. به طور کلی، با تاکید بر هماهنگی و بیان خلاقانه، آپارتمان Edra یک محیط بصری خیره کننده و فوق العاده هدفمند است. برای ایجاد مک، که هم جذاب و هم جذاب باشد، طراح از ،یبی متمایز از مبلمان، بافت و مواد استفاده کرده است.

Shiatelier Edra Apartment 2

آپارتمان شیاتلیه ادرا 14

Shiatelier Edra Apartment 3

شیاتلیه ادرا آپارتمان 15

Shiatelier Edra Apartment 12

THE تعیین کنید برای ایجاد فضایی منسجم و جذاب، از ،یبی از بافت‌های طبیعی و مبلمان گران‌قیمت استفاده کرد. آشپزخانه مجهز از چوب گردو و میز سنگی، با سینک سرامیکی و یک شیر آب برنجی مد روز به سبک رترو ساخته شده است. یک میز چوبی سفارشی با صندلی‌های کلیسای تاریخی Wohlert و یک لامپ سفید Louis Poulsen PH 5 که در بالا آویزان است در وسط آشپزخانه قرار دارد. این قاب – که به ،وان یک محراب برای احترام به غذا ساخته شده است، زیبایی زیبایی از یک ع، قاب گرفته شده دارد که سنین مختلف را ثبت می کند.

اتاق نشیمن ،یبی از قطعات وینتیج و مدرن است، با صندلی راحتی کارین مشکی، میز قهوه خوری نارنجی، مبل م، کیوب سفید و میز قهوه خوری Marcio Display. یک پرده کشویی فضای اتاق خواب را ت،یم می کند که شامل یک تخت خواب Kubic 24، یک میز کنار تخت چوبی دست ساز و یک صندلی قدیمی Domus است. فضای اتاق خواب توسط یک ساختار کف سنگ تراورتن قابل توجهی افزایش یافته است که درام و جذابیت بصری را اضافه می کند.

Shiatelier Edra Apartment 4

آشپزخانه و اتاق خواب در یک فضای باز واحد ادغام شده اند، نشانه ای متمایز از یک روند جوان، پویا و شهری. این به احساس کلی مقیاس و فضا در آپارتمان کمک می کند. سکوی برجسته شیک و زیبا، اتاق خواب دنج و استایلی خالص و آرام آن را در خود جای می دهد. برای تکمیل چیدمان آپارتمان، طراح یک حمام، یک اتاق رختکن و یک پنجره خلیج نیز اضافه کرد.

THE آپارتمان ادرا یک محیط مدرن و خلاقانه است که با تاکید بر هماهنگی و شادی ایجاد شده است. طراح ایجاد کرد این مفهوم ایده فضای زندگی، ایده آل برای یک دختر جوان که عمیقاً به طراحی و هنر علاقه دارد. برای ایجاد یک محیط منحصر به فرد و از نظر بصری تماشایی، طراح داخلی مدرن آمریکایی، شیک ایتالیایی و پالت های رنگی چینی را ،یب کرد.