بارتین برای علامت گذاری ارواح. #PDSHOW2022 نمای کلی


محصولات Barrettine – غرفه 25

Barrettine Products دو محصول جدید را روانه بازار خواهد کرد و سیستم‌های پا،ازی رنگ تاسیس شده خود، Peelaway و Paint Panther را به نمایش خواهد گذاشت. دموهای زنده، نمونه های رایگان و تعداد زیادی هدایای عالی وجود خواهد داشت.

امسال دو محصول محافظ چوب به‌تازگی عرضه شده‌اند: روغن Armourflex Hardwax Oil برای تقویت و محافظت از زیبایی طبیعی کف‌پوش‌ها و مبلمان چوبی داخلی فرموله شده است، در حالی که روغن Armourflex Ultimate UV Protection Oil می‌تواند از چوب بیرونی در برابر آسیب اشعه ماوراء بنفش، خا،تری شدن و در عین حال ظریف محافظت کند. افزایش گرمای چوب

روغن موم سخت آرمورفل،

New Armourflex Hardwax Oil از سطوح چوبی داخلی مانند کف، پله ها و مبلمان با نفوذ به عمق چوب محافظت می کند. این به محصول اجازه می دهد تا در یک نگهدارنده محافظ قوی در دانه های چوب جذب شود و زیبایی طبیعی و اصالت آن را افزایش دهد. این افزایش عمق و جذابیت بیشتری به سایه‌های چوب می‌دهد و در عین حال از سطوح در برابر ریختن و ،اش محافظت می‌کند.

در رنگ‌های مات، ساتن و براق موجود است و در صورت خشک شدن برای غذا و ،اب‌بازی ایمن است.

روغن محافظ UV Ultimate Armorflex

،یبی از روغن ها و رزین های طبیعی برای چوب، با جاذب تخصصی اشعه ماوراء بنفش برای محافظت در برابر تقریباً همه شرایط آب و هوایی، روغن محافظ اشعه ماوراء بنفش Armourflex حاوی تعادلی از جاذب های UV و آنتی ا،یدان ها برای محافظت از چوب در برابر خا،تری شدن و ایجاد گرمای ظریف و افزایش یافته به ظاهر آن است. .

طیف موجود Barrettine شامل پاک کننده رنگ و لاک پاک کننده رنگ پلنگ، یک پاک کننده رنگ و لاک بسیار موثر و سریع و Peelaway، سیستم اصلی حذف رنگ Poultice است.

اشتراک در

در P&D News و P&D S،w مش، شوید

تبلیغات:

منبع