بازسازی آپارتمان در میلان توسط SOLUM Studio

آپارتمان بازسازی شده میلانو 8

آپارتمان بازسازی شده میلانو 1

هدف از این پروژه برآورده ساختن نیازهای مشتری و در عین حال حفظ ساختار، چیدمان و ویژگی آپارتمان قبلی بود که از اتاق های مجزا تشکیل شده است که در اطراف یک راهرو ورودی سخاوتمندانه چیده شده اند. توسعه مجدد فضاها از مشتری آغاز شد – استودیوی خصوصی عکاس.

درب شیشه ای L2

کف چوبی موجود و گچ بری اصلی روی سقف با رنگ تیره روی دیوار و قفسه های آویزان در آشپزخانه حفظ و تقویت شده است. ورودی که قبلا به ،وان یک اتاق اضافی استفاده می شد، که اتاق خواب اصلی رو به حیاط را به فضای نشیمن متصل می کند، اکنون با قرار دادن موزاییکی از کاشی های مرمری پر از میکروسیمان خا،تری برجسته شده است.

آپارتمان بازسازی شده میلانو 4

بازسازی آپارتمان میلانو 5

آپارتمان بازسازی شده میلانو 10

بازسازی آپارتمان میلانو 2

آپارتمان بازسازی شده میلانو 7

آپارتمان بازسازی شده میلانو 3

آپارتمان بازسازی شده میلانو 9

یک آپارتمان در مرکز میلان، داخل ساختم، که در ابتدا برای پاسخگویی به نیازهای رو به رشد مسکن در دهه 1920 ساخته شده بود، به یک ساختمان تبدیل شده است. آپارتمان برای یک نفر توسط فقط مطالعه کنید.

آپارتمان بازسازی میلان 11

این استودیو که از شیشه آجدار و فولاد ضد زنگ ساخته شده است، بر روی ردپای یک اتاق از قبل موجود ساخته شده است. دو درب چرخشی امکان باز شدن های متعدد را فراهم می کند و اتصالات فضایی جدیدی را در خانه ایجاد می کند. در داخل کارگاه، نور فیلتر شده توسط شیشه، نور پراکنده ای ایجاد می کند. مجموعه ای از سه قطعه مبلمان، بر اساس یک ماژول فولادی و مرمری 35 سانتی متری، در استودیو قرار دارد. سیستمی که برای این فضای خاص طراحی شده است را می توان به راحتی جمع و جدا کرد و اشیاء را می توان حرکت داد و چرخاند تا روابط متفاوتی بین فضا و اشیا ایجاد شود.

آپارتمان بازسازی شده میلانو 6

منبع