بازسازی خانه در خیابان کالابریا توسط AMOO


را خانه در طبقه دوم یک ساختمان ساخته شده در سال 1950 در محله Eixample’s Nova Esquerra، بارسلون واقع شده است. این ساختمان دارای 4 در در هر فرود است و برای مسکن طبقه متوسط ​​با تخفیف مورد استفاده قرار می گیرد که توسط معمار FJ Barba Corsini در گزارش پرونده کارهای شهرداری توضیح داده شده است.

بازسازی خانه در خیابان کالابریا آمو 12

بازسازی خانه در خیابان کالابریا آمو 14

ساختار خانه از دیوارهای باربر، با 6 دهانه موازی با خیابان، شامل 4 نما: دو نما اصلی و دو نما متعلق به حیاط داخلی است. طبقات توسط دیوار باربر مرکزی به 2 ت،یم می شوند که توسط یک تاسیسات کوچک به هم متصل می شوند. دسترسی به خانه از یک طرف است و نمای اصلی آن مشرف به حیاط داخلی بلوک است. این شامل یک اتاق نشیمن – ناهار خوری، یک آشپزخانه، دو اتاق خواب و یک سرویس بهداشتی، در یک فضای معمولی و ،د شده است. مساحت کل 47.59 متر مربع است.

بازسازی خانه در خیابان کالابریا آمو 11

هدف این پروژه حذف توزیع گمانه زنی است و با حذف یکی از اتاق های آن، از پاسیو کوچک تهویه مرکزی به ،وان منطقه مرکزی برای چرخش استفاده می کند.

بازسازی خانه در خیابان کالابریا آمو 4

در دیوار باربر که گردش در اطراف مرکز را در نظر گرفته است، یک شیپورینگ پیشنهاد شده است و بقیه پارتیشن ها ت،یب می شوند. با ادغام دیوار باربر و پاسیو، حجم اطراف توالت با یک نوار پیوسته از آشپزخانه و کابینت در پارتیشن روبروی ورودی پیشنهاد شده است.

بازسازی خانه در خیابان کالابریا آمو 1

راهبردی که طبق معمول با امتناع ،نان از انجام هر نوع مداخله ساختاری، هر چقدر هم که حداقل باشد، کوتاه می‌آید، ما را مجبور می‌کند پروژه را بدون از دست دادن ماهیت خود، برگرد،م. ناراحتی مانع از حل برنامه برنامه ریزی شده و همچنین ویژگی های منحصر به فرد پروژه نمی شود: به طور خاص، برای گنجاندن مجموعه مالک از بیش از 1400 سی دی و 1200 صفحه وینیل، به همین دلیل است که مبلمان یکپارچه موقت طراحی شده است.

بازسازی خانه در خیابان کالابریا آمو 8

در سطح متریال و رنگی، جهت شمال شرقی تنها نمای بیرونی باعث می شود که کفپوش را به سمت سطحی شفاف انتخاب کنید که امکان انعکاس نور کمیاب ورودی را فراهم می کند، در حالی که رنگ سقف به ،وان ،صر گرما و راحتی استفاده می شود. این لحن تا حجم چند ضلعی حمام گسترش می‌یابد، لبه‌های آن را نرم می‌کند و آن را با رنگ مایل به آبی که از داخل بیرون می‌آید و به نقاط خاصی امتداد می‌یابد متضاد می‌کند. ،اصر ف،ی در تضاد و ظرافت فضای تقریبا شیری و گرم خانه را ایجاد می کنند.

بازسازی خانه در خیابان کالابریا آمو 7

معماران: AMOO; مساحت: 506 فوت مربع; سال : 2022; ع، ها : خوزه هویا; معماران اصلی: Aureli Mora، Omar Ornaque;

بازسازی خانه در خیابان کالابریا آمو 13

بازسازی خانه در خیابان کالابریا آمو 6

بازسازی خانه در خیابان کالابریا آمو 5

بازسازی خانه در خیابان کالابریا آمو 2

بازسازی خانه در خیابان کالابریا آمو 9


منبع: https://www.interiorzine.com/2022/05/31/،use-renovation-in-calabria-street-by-amoo/