بازسازی خانه مزرعه ای قرن هفدهمی توسط استودیوی طراحی Flussocreativo

همانطور که فاکتی توضیح می دهد، “رنگ های روشن برای کف و دیوارها انتخاب شدند تا چشم را به سقف های آجری طاقدار قدیمی جلب کنند.” تمامی مبلمان توسط استودیوی طراحی Flussocreativo طراحی و تولید شده است. کل خانه مزرعه با دیوارهای داخلی کاذب و پشم سنگ عایق بندی شده است، در حالی که بخش های اصلی ملک نیز به شکوه سابق خود بازگردانده شده است. مکان: Cellatica، ایتالیا; سال: 2023; مشتری – خصوصی؛ نوع – مس،؛ Mq 210; دکتر کریستینا گالینا بومن.

جریان خلاق مزرعه سلاتیکا 9

جریان خلاق مزرعه سلاتیکا 13

جریان خلاقانه Farm Cellatica 8

منبع

جریان خلاقانه مزرعه سلاتیکا 1

دسترسی به مزرعه تقریباً 200 متر مربعی با عبور از یک حیاط داخلی سنگفرش شده، از طریق درب شیشه ای Secco Sistemi که با کمک رواق، به ،وان یک گلخانه زیست اقلیمی عمل می کند، انجام می شود. اتاق نشیمن به شکل مثلث است که اتاق غذاخوری هم به اتاق نشیمن و هم به آشپزخانه متصل است. یک راه پله رزین دوتایی با نرده‌های شیشه‌ای که با نوارهای LED روشن می‌شوند، به اتاق‌خواب‌ها منتهی می‌شوند که بین نیم‌ساخت و طبقه بالای مجموعه اصلی توزیع شده است.

جریان خلاقانه مزرعه Cellatica 11

د،ل فاکتی می‌گوید: «فرمان‌هایی که مالکان به ما داده‌اند، ایجاد خانه‌ای مدرن و هماهنگ با ریشه‌های تاریخی آن بود». این پروژه شامل نوسازی کامل پایه ها و سقف ها و همچنین نصب یک راه پله جدید است که طبقه همکف را به طبقه اول متصل می کند. این امکان نصب پنج پنجره Velux را فراهم کرد که خانه مزرعه را با نور و هوا پر می کند. یک طبقه می، یا یک نیم طبقه که دو اتاق خواب کودک و یک حمام را در خود جای می دهد به ،وان ،بی است که طبقه همکف و طبقه بالا را به هم متصل می کند.

یک قرن 17 مزرعه در Cellaticaدر تپه‌های فرانسیاکورتا در استان برشیا، توسط زوجی با سه فرزند به لطف استودیو مستقر در برشا به زندگی بازگردانده شد. جریان خلاقبه کارگرد، دو طراح، Gianfranco Di Costanzo و Daniel Facchetti.

جریان خلاقانه مزرعه سلاتیکا ۲