بازسازی خانه Luzzatti توسط Balance Architecture

بازسازی خانه luzzatti 2

اولین انتخابی که ما گرفتیم و می خواستیم از ابتدا به آن پایبند باشیم، تعمیر و نگهداری سازه سقف بود. برای ما شرط اساسی بود. ما می خواستیم روح درونی آن زمان را حفظ کنیم و تیرهای چوبی اصیل را حفظ کنیم. ظاهر آنها بخشی ضروری از فضاهای طراحی است و تأیید صنفی آنها با تیرهای جدید ساخته شده دشوار است.

بازسازی خانه luzzatti 1

بازسازی خانه لوزاتی 6

بازسازی خانه luzzatti 11

معماران: معماری تعادل [BLA]; مساحت : 355 متر مربع; سال : 2021; ع، ها :Beppe Giardino;

بازسازی خانه luzzatti 5

جنبه معاصر با رنگ‌آمیزی بسیار تیره که محیطی شخصی می‌دهد و تغییری در ادراک همیشگی سقف ایجاد می‌کند، داده می‌شود. ما همچنین علاقه مند به ظاهر پایان های ناتمام بودیم. به دو دلیل، اول حفظ حافظه تاریخی خانه است، دلیل دوم این است که ما معتقدیم جزئیات ناتمام حسی معتبر، واقعی و مهمان‌نوازتر را منتقل می‌کنند. بخش‌هایی از دیوار موجود است که در معرض دید هستند، بخش‌هایی با کاغذ دیواری اصلی دهه 1920، و بخش‌هایی از دیوار با آجرهای قدیمی فقط با دوغاب سفید رنگ‌آمیزی شده‌اند.

بازسازی خانه luzzatti 9

بازسازی خانه luzzatti 8

ارائه شده است پروژه نتیجه بازسازی یک ساختمان مس، یک خانواده در یک منطقه مس، در مرکز شهر ،ئو (شمال ایتالیا) است. این خانه عمارتی از نوع ایتالیایی به نام “dei Ferrovieri” است که از سال 1908، سازمان تامین اجتماعی راه آهن ،تی، از طریق این کمپین ساخت و ساز شروع به س،ت در ایتالیا و مناطق مجاور مراکز تاریخی کرد، سپس، متعاقبا، تمام این ساختمان ها در بافت شهر گنجانده شده اند. ساختمان مورد بحث متعلق به سال 1921 است، این یک ملک حفاظت شده و محصور شده توسط کمیته میراث معماری است که از نماها و ظاهر خارجی آن محافظت می کند. بنابراین، باید به ،وان یک مداخله در طراحی داخلی در نظر گرفته شود.

بازسازی خانه لوزاتی 7


منبع: https://www.interiorzine.com/2022/07/12/luzzatti-،me-refurbishment-by-balance-architettura/

راه پله یک ،صر ورق ف،ی با سوراخ میکرو است، شیئی است که گرانش را به چالش می کشد و روی شفافیت کار می کند. e به لطف شکل و خواص موادش می ایستد، فقط دارای تکیه گاه جانبی است و بنابراین بسیار محکم است. به موازات جنبه های ساختاری، مبلمان و اثاثیه نیز وجود دارد که شیوه طراحی ما را بیان می کند. اشیاء طراحی شده توسط ما با بقیه ساختمان ادغام می شوند. آشپزخانه، حمام و برخی از دیوارهای انباری توس هستند و با مصالح به کار رفته در ،مت های دیگر خانه هماهنگی دارند.

بازسازی خانه luzzatti 3

بازسازی خانه luzzatti 4