باغ چای ZhaoZhao – مکانی آرام که از ایده های ساده تشکیل شده است

ایده زیبای تزیین فضای چای خانه با موفقیت سادگی ظریف گذشته ارگ،ک را با جسارت پویاتر طراحی شهری/صنعتی مدرن ،یب می کند. ،اصر تزئینی دست ساز (مانند فانوس های سفید که فضای شبانه مکان را روشن می کند). اجزای سنت قدیمی طراحی با سازه‌های ف،ی و بتنی میله‌ها و ریل‌خوان‌ها همزیستی می‌کنند (که به‌،وان یک نیمکت نه چندان راحت برای نشستن – ما تصور می‌کنیم).

استودیو طراحی soar 6 اتاق چای

استودیوی طراحی soar 4 اتاق چای

استودیوی طراحی اتاق چای اوج 11

فضای اصلی چایخانه بیشتر خا،تری و مکعبی است و پایه ای الهام بخش، مینیمال و ساده را به ما ارائه می دهد. مارپیچ ف،ی یک راه پله طعمی از آینده پویا و صنعتی می دهد و گهگاه لهجه های گیاهان یا سنگ های ذن خوانشی کنجکاوتر و ارگ،ک تر از گذشته تاریخی سنت و مدرنیته را به ما می دهد. فضای چای. جزئیات تزئینی جذاب از دم ، چای سنتی، ،اصر نفیس و ساده چای این ایده عاشقانه زمینی را به وجود می آورد. این ارتباط با زمین و سنت‌ها از نظر زیبایی‌شناختی با ایده‌های طراحی شهری و مدرن‌تر ،یب فضاها مطابقت دارد.

استودیوی طراحی اتاق چای اوج 14

استودیوی طراحی اتاق چای اوج 5

مش ف،ی مارپیچ از حضور مجسمه‌سازی راه پله، گذشته و آینده و سطوح مختلف تجربه چایخانه را به هم متصل می‌کند. دیوارهای آجری آشکار متناوب با ویژگی های چوبی زیبا، سطوح صاف جدید و باغ های داخلی در پشت پرده های کت، وجود دارند که نمایی از آرامش و درون نگری را ارائه می دهند. ع، ها: سلام! پنیر

استودیو طراحی اتاق چای اوج 13

مواد اولیه و اشکال هندسی در این چایخانه مانند یک تانگو بین گذشته روستایی و حضور صنعتی در هم تنیده شده اند. آینده با رنگ سبز ،اصر زنده گل و جزئیات ارگ،ک ادغام شده در ،یب معماری نشان داده می شود. این ایجاد طراحی – اتاق چای Zhao Zhao توسط Soar Design Studio در شهر تایچونگ، تایوان واقع شده است.

استودیو طراحی اتاق چای اوج 3

استودیوی طراحی اتاق چای اوج 9

استودیو طراحی اتاق چای اوج 16

منبع

مواد ارگ،ک بر بازسازی یک ساختمان تاریخی در این پروژه طراحی معاصر غالب است. فضایی مدرن، برای یک چایخانه سنتی، که با جذابیت، توجه به روح و جزئیات مکان ،یب شده و با یک لمس صنعتی خلاقانه پاشیده شده است.

استودیوی طراحی اتاق چای اوج 12

استودیو طراحی اتاق چای اوج 7