باغ Le Meridien توسط شرکت Shma Limited

هنگامی که منظره کامل شد، کل منطقه هتل را با نوار مواج چمن، ویژگی آب منع، کننده یکپارچه و تأثیر متقابل انعکاس پایانه های کاشت آینه ای روشن می کند. این یک فضای عمومی خصوصی است که به محل تجمع جدیدی برای فعالیت های مختلف از ملاقات با دوستان و سلفی های اینستاگرام گرفته تا ع، های عروسی تبدیل شده است. منظره به ،وان نقطه عطف جدید این تقاطع تلقی می شود و علایق بسیاری را در بین مردم همسایه و فراتر از آن برمی انگیزد.

شرکت لی م،ن باغ شما محدود ۷

شرکت لی م،ن گاردن شما محدود ۲

شرکت لی م،ن باغ شما محدود ۶

در مورد صنعت نساجی بافندگی تاریخی ژنگژو، ما یک منظره مجسمه‌بافی و تاشو ایجاد کردیم تا فضای عمومی زیبایی‌شناسانه را نشان دهیم. مجموعه ای از نوارهای مواج چمنی نشان دهنده ابریشم بافته شده – از بالا به پایین – به ورقه های پارچه توسط ماشین آلات سنتی است.

خلاصه مشتری به دنبال یک چشم انداز خیره کننده نمای هتل برای بهبود ظاهر کلی و همچنین حل مکان های پارک زمینی و ترافیک وسایل نقلیه به طور همزمان است. با قرار گرفتن در یک منطقه نسبتاً پرجمعیت، ما تصمیم گرفتیم که منظره ای تعاملی، تخیلی و هنرمندانه طراحی شده ایجاد کنیم تا به نقطه عطف جدید این محله تبدیل شویم.

شرکت le meridien garden shma limited 1

با توجه به اینکه ساختار عظیمی از یک ایستگاه متروی زیرزمینی جدید در زیر نیمی از مناطق محوطه سازی شده ما وجود دارد، ما در هماهنگی ال،ای سنگفرش، ظاهر و عمق خاک کاشت دقت زیادی کرده ایم تا به یک نتیجه طراحی ساده دست یابیم. این شامل استتار چهار شفت تهویه و ساختار فرار آتش است که در منظره با پوشش های آینه ای ظاهر می شود و آنها را از نظر بصری ناپدید می کند.

شرکت لی م،ن گاردن شما محدود 3

شرکت لی م،ن گاردن شما محدود ۸

معماران: شرکت شما محدود; مساحت: 6000 متر مربع; سال: 2019; ع، ها: ARCH-EXIST;

فضای بازه ای با تطبیق ستون های لابی موجود و نظم های معماری برای دوخت چشم انداز و ساختن با هم در طرح اصلی که به طور یکپارچه با چیدمان پارکینگ یکپارچه شده است، تعریف می شود. نوارهایی از آب با مجسمه ها در جلوی مرحله فرود لابی به ،وان ،اصر اصلی استقبال ارائه می شود.

استفاده از دو رنگ مختلف برای روکش فولاد ضد زنگ گلدان ها، بازی با شخصیت منحصر به فرد عمومی/خصوصی هتل شهری را ممکن می سازد. از کنار جاده عمومی دیده می شود، رنگ برنز براق برای نشان دادن انرژی ،وجی و سرگرم کننده که نشان دهنده این گوشه شهری است استفاده می شود، در حالی که مواد آینه مشکی برای دستیابی به احساس آرامش و آرامش بیشتر در هنگام مشاهده از کناره هتل انتخاب شده است.

هتل Le Meridien در تقاطع شهری شهر ژنگژو چین واقع شده است. این یک مقیاس کوچک است پروژه نوسازی با حدود 6000 متر مربع محوطه سازی شده در مقابل یک هتل پنج ستاره موجود که در سال 2013 توسط Neri & Hu تکمیل شد.

شرکت لی م،ن گاردن شما محدود 9

منبع

شرکت le meridien garden shma limited 5