با تشکر از Adobe برای سمپاش جدید QTech


پمپ جدید QTech Air Assisted Airless 30-50 جدید در بازار و به طور انحصاری توسط متخصصان سمپاشی و آموزش، A،e Academy منتشر شده است که نوید موفقیت در پاشش ریز را می دهد.

مربی اسپری، جیمی بورن، صاحب آکادمی A،e، به مدت 4 سال به دکوراتورها آموزش می دهد که چگونه می توانند با معرفی اسپری به مشاغل خود درآمد بیشتری ،ب کنند. Air Assisted Airless نقش مهمی در دوره های اسپری آشپزخانه و مبلمان داشته است.

جیمی می‌گوید: «برای اسپری ، آشپزخانه‌ها و مبلمان، هیچ پمپی بهتر از یک دستگاه بدون هوا با کمک هوا وجود ندارد». ما چندین پمپ AAA را برای نمایش در طول دوره های آموزشی آزمایش کرده ایم، اما هیچ چیز با این پمپ جدید QTech قابل مقایسه نیست.

“این نه تنها بی صداترین پمپ AAA است که تا به حال استفاده کرده ام، بلکه روکش های اسپری نیز بی عیب و نقص هستند و QTech به تمام جزئیات فکر کرده است. این گاری با یک گاری فوق العاده دستی همراه با یک قیف که معمولاً باید جداگانه ،یداری کنید، ارائه می شود. حتی تلاش کرده‌ایم که تله آب و م،ن روغن تعبیه‌شده در گاری را برای راحتی کار قرار دهیم، پمپ را روغن کاری نگه داریم و تعمیر و نگهداری ماشین را آسان‌تر کنیم.

موفقیت خانه باز

A،e Academy اخیراً یک خانه باز با همکاری QTech برگزار کرده است تا پمپ جدید را به گروهی از دکوراتورهای اسپری معرفی کند که برخی از آنها قبلاً از AAA استفاده می کنند. Darragh Byrne، کارشناس QTech، مروری مک،کی از نحوه عملکرد پمپ، نکات مهم برای تعمیر و نگهداری ماشین ارائه کرد و به هر سؤالی که بازدیدکنندگان ممکن است داشته باشند پاسخ داد.

جیمی نتیجه‌گیری می‌کند: «راه‌اندازی آن چنان موفقیت‌آمیز بود که تمام موجودی آن به فروش رفت و پمپ اکنون فقط برای پیش‌سفارش در دسترس است!»

اشتراک در

در P&D News و P&D S،w مش، شوید

منبع