با متخصصان با کپک و رطوبت مبارزه کنید


اندرو ادموندز از کارشناسان مشاوران رشد قالب، مسائل مربوط به قالب و رطوبت و اینکه چگونه مشاوران می توانند در کنار نقاشان و دکوراتورها برای حل مشکل کار کنند را بررسی می کند.

از زمان مرگ غم‌انگیز اخیر یک کودک ،دسال که باعث تغییرات گسترده در قانون و توصیه‌های ،ت و بازپرس به مالکان اجتماعی شد، رطوبت، کپک و تراکم هرگز سرفصل اخبار نبوده است.

اخبار به وضوح نشان می دهد که مسائل بهداشتی مربوط به قرار گرفتن طول، مدت در معرض رطوبت و هاگ های کپک وجود دارد و اینکه چگونه می تواند در نهایت باعث طیف وسیع تری از آ،ژی ها و مشکلات تنفسی جدی تر شود.

با منشاء طبیعی

هاگ های کپک به طور طبیعی در همه جا در خانه، محل کار و در همه محیط ها وجود دارند و معمولاً آسیب کمی ایجاد می کنند، اما زم، که چیزهای فعال می توانند به سرعت تغییر کنند.

یک نکته کلیدی این است که کپک همیشه نشانه مشکل دیگری در داخل ملک است، خواه گرمایش ضعیف یا عایق ضعیف، عدم تهویه، حتی مشکلات ساختاری مانند افزایش رطوبت نفوذی یا ،یدن و نشت و غیره.

لمس انسان

ما انسان‌ها همچنین روی احتمال تبدیل شدن کپک و رطوبت به مشکل تأثیر می‌گذاریم. ما می تو،م زمان گرم ، و تهویه خواص خود و میزان رطوبت تولید شده توسط فعالیت های روزانه ما مانند پخت و پز، حمام ،، تنفس و البته خشک ، لباس در داخل خانه را انتخاب کنیم. همه اینها رطوبت را به خواص ما اضافه می کند.

برای بیش از 56 سال، مشاوران رشد قالب به پیمانکاران و شرکای مختلف دیگر، از جمله انجمن ها و شوراهای مسکن، مالکان خصوصی و صاحبخانه ها، با مشاوره محصول، مطالعات، آموزش و ارائه راه حل های عایق کاری برای خانه های سخت، مشاوره و پشتیب، می کنند.

مق، با مشکل

درمان های سه مرحله ای MGC برای درمان ،مت های مختلف ساختار قالب و افزایش طول عمر پوشش تزئینی مورد نیاز طراحی شده است.

مرحله 1. شستشوی قارچ کش MGC، طراحی شده برای از بین بردن و تمیز ، هاگ های کپک در تماس، و کاهش احتمال انتشار آن. درمان باید 1 متر فراتر از هر گونه عفونت قابل مشاهده باشد تا سیستم ریشه نامرئی از بین برود. کاغذ دیواری آسیب دیده نیز باید شسته و برداشته شود.

مرحله 2. یک مانع قارچ کش اعمال می شود، برای از بین بردن سیستم ریشه طراحی شده است و یک فیلم محافظ به ،وان یک مانع باقی می گذارد.

مرحله 3. هنگامی که پیش تیمارها خشک شدند، حداقل استفاده از افزودنی قارچ کش MGC توصیه می شود و می توان آن را به هر رنگ مبتنی بر آب اضافه کرد. در خمیر کاغذ دیواری، دوغاب و بتونه قرار می گیرد.

امولسیون MGC Biocheck برای محافظت بیشتر و به ویژه در موارد عفونت های شدید یا تغییر اندک در محیط که ممکن است باعث تشکیل کپک شده باشد تأیید و آزمایش شده است تا حدا،ر مقاومت در برابر قالب را ارائه دهد.

هیچ چیز مثل یک تعمیر سریع نیست

بسیاری از محصولات رفع سریع در بازار وجود دارد، مانند پاک ، اسپری و راه رفتن روی درمان های نوع، اما بسیاری از آنها عمدتا حاوی سفید کننده هستند که تغییر رنگ را از بین می برد، اما به طور کامل کپک را از بین نمی برد. و سیستم ریشه زایی آن، بسیاری از آنها فقط می توانند یک زمان محدود

مهمتر از آن، باید به مشتریان توصیه شود که سعی کنند علت واقعی را بیابند. گرمایش و تهویه متعادل همیشه به شما کمک می کند، نزدیک ن، مبلمان به سطوح دیوار بیرونی باعث گردش هوا و به ویژه خشک ن، لباس ها در داخل خانه می شود. پوشاندن قابلمه هنگام پخت و پز و بسته نگه داشتن درهای حمام و آشپزخانه هنگام استفاده و ،وج نیز مهم است و همه این اقدامات به کاهش خطر بازگشت کپک کمک می کند.

اشتراک در

در P&D News و P&D S،w مش، شوید

تبلیغات:

منبع