برنامه جدید با هدف اتصال تجارت و حمایت از رفاه ذهنی است


مزایا در نمایشگاه P&D در ماه نوامبر مشخص خواهد شد

اپلیکیشنی که به تازگی راه اندازی شده است، نه تنها نقاشان و دکوراتورها را به صورت منطقه ای برای فرصت های کاری و رویدادهای اجتماعی به هم متصل می کند، بلکه تمرکز زیادی بر سلامت روان دارد.

برنامه Brush Wizards دارای خطوط کمک اختصاصی، بحث های روشنگر و منابع جامع است و به گفته توسعه دهنده Gary Proctor، “متعهد به حمایت از رشد و موفقیت جامع جامعه ما است.”

نقاشان و دکوراتورها را به هم متصل کنید

گری، که خود نقاش و دکوراتور است، توضیح می دهد: «در جادوگران براش، ما اهمیت یافتن فرصت های کاری و ایجاد روابط حرفه ای را درک می کنیم. با برنامه ما، نقاشان و دکوراتورها می توانند به راحتی با دیگر متخصصان منطقه خود در تماس باشند. چه یک کارآفرین فردی باشید که به دنبال کمک برای یک پروژه بزرگ هستید یا شرکتی که به دنبال افراد با استعداد است، پلت فرم ما به ،وان مرکزی برای شبکه سازی و همکاری عمل می کند. با تقویت حس اجتماعی، هدف ما ایجاد یک محیط حمایتی است که در آن همه بتوانند پیشرفت کنند.»

برنامه Brush Wizards با هدف دسترسی به انبوهی از اطلاعات، از جمله مقالات، فیلم‌ها و آموزش‌ها، که جنبه‌های مختلف نقاشی و تزئین را پوشش می‌دهد، ارائه می‌کند.

رفاه رو،

این برنامه خطوط کمکی ارائه می دهد و بسیاری از درمانگران و سازمان هایی را فهرست می کند که می توانند به افراد در مشکل کمک کنند. علاوه بر این، Brush Wizard به طور منظم میزبان گفت،ا و کارگاه های آموزشی در مورد موضوعاتی مانند مدیریت استرس، تعادل بین کار و زندگی، و حفظ ذهنیت مثبت است. همچنین کاتالوگی از مصاحبه‌های گذشته درمانگران ویزیت شده در برنامه موجود است.

گری می گوید: «ما قویاً معتقدیم که ذهن سالم پایه موفقیت است و متعهد به ارتقای سلامت روان در جامعه خود هستیم.

نمایشگاه ملی نقاشی و دکوراسیون، فرصتی عالی

Brush Wizards در نمایشگاه ملی رنگ و دکور در ماه نوامبر به نمایش گذاشته خواهد شد.

گری اظهار داشت: «این رویداد معتبر فرصتی باورن،ی برای ما به نمایش می گذارد تا برنامه خود را به نمایش بگذاریم، شبکه خود را گسترش دهیم و با رهبران صنعت ارتباط برقرار کنیم. “ما از ملاقات با نقاشان و دکوراتورهای دیگر هیجان زده هستیم، دیدگاه خود را به اشتراک می گذاریم، و نشان می دهیم که چگونه جادوگران قلم مو می توانند نحوه ارتباط و همکاری حرفه ای ها در زمینه ما را تغییر دهند.

“به ما در نمایشگاه ملی رنگ و دکور بپیوندید تا ماموریت خود را برای ایجاد یک شبکه گسترده از جادوگران قلم مو و ارتقای کل جامعه آغاز کنیم!”

اشتراک در

در P&D News و P&D S،w مش، شوید

تبلیغات:
تبلیغات:

منبع