برنامه Doulingo دانلود برنامه آموزش زبان دولینگو برای اندروید کافه بازار | iranbritish

به طور مثال، اگر سوالات ابتدایی را درست پاسخ دهید، سوالات بعدی شما سخت­‌تر خواهد بود. و اگر سوالی را اشتباه پاسخ دهید سوالات بعدی ساده‌­تر خواهند شد تا این­که دوباره بتوانید به آن­ها پاسخ درست دهید. صد‌ها هزار بازی ایرانی و خارجی دیتادار یا بدون دیتا را با ترافیک نیم‌بها نصب کنید و به سادگی خرید درون‌ برنامه‌ای انجام دهید. بازار مجهز به سپر امنیت است که برنامه‌ها را توسط آنتی ویروس‌ها بررسی کرده و به محض شناسایی برنامه‌ی مخرب، به کاربر اعلام می‌کند که آن برنامه را از دستگاه خود پاک کند.

آیا دولینگو دارای آزمون برای تعیین سطح است؟

در واقع من توانایی این را دارم تا با فردی اسپانیایی زبان گفتگویی ساده داشته باشم (البته به شرط این‌که آرام حرف بزند و همکاری کند) و بسیاری از جملات ساده‌ی اسپانیایی را در سطح اینترنت (مثل بخش نظرات یوتوب) به‌طور کامل متوجه می‌شوم. هرچند اگر کسی بخواهد مچم را بگیرد، شاید مغزم هنگ کند و ممکن است این اتفاقی بوده که برای باب میس افتاده. اکنون که در حال نگارش این مطلب هستم، ۱۶۳ـمین روز از streak من در Duolingo است – پلتفرمی رایگان و بسیار محبوب برای یادگیری زبان.

آشنایی با Duolingo

برنامه Doulingo دانلود برنامه آموزش زبان دولینگو برای اندروید کافه بازار | iranbritish

در این قسمت، زبان اول یا مبدا انگلیسی است و زبان اسپانیایی را هم به عنوان زبان جدیدی که می‌خواهیم یاد بگیریم، انتخاب دولینگو کرده‌ایم. اگر مسیر اول را انتخاب کنیم، مسیر یادگیری با آموزش حروف زبان آغاز می‌شود و بعد از آن با کلمات رایج و پایه آشنا می‌شویم. استفاده از این اپلیکیشن، کاملاً رایگان است و درآمد آن از طریق تبلیغاتی که در برنامه به کاربران نمایش داده می‌شود، به دست ‌می‌آید. در حال حاضر به دلیل شرایط موجود بسیاری از دانشگاه‌ها کانادا و آمریکا برای پذیرش تحصیلی این مدرک را قبول دارند، برای مهاجرت کاری بستگی به کارفرما دارد و از طریق مکاتبه می‌توانید از این موضوع مطلع شوید.

  • با این حال، با وجود این رتبه‌بندی، این چهار جنبه هنوز در سطحی ابتدایی قرار دارند و اگر فکر می‌کنید با دولینگو قرار است زبانی را مثل بلبل حرف بزنید یا به آن زبان رمان بخوانید، باید در کمال تاسف بگویم که نه، چنین چیزی ممکن نیست.
  • اگر موفق به شرکت در آزمون آیلتس نشدید نگران نباشید چرا که ما پذیرش دانشگاه‌هایی را برای شما کسب می‌کنیم که در حال حاضر آزمون دولینگو را برای اعطای پذیرش به شما نیاز دارند.
  • در نهایت، بر اساس اطلاعاتی که در کارنامه شماست، نتیجه این آزمون را با نمرات آزمون دولینگو تطبیق دهید.
  • بزرگ‌ترین مشکل دولینگو این است که کاربرانش را وادار به حفظ کردن جملات می‌کند.

مسئله مهمی که باید در یادگیری زبان خارجی در نظر داشته باشیم این است که روش‌های قدیمی و منسوخ شده را کنار بگذاریم و از فناوری روز و نرم افزارهای یادگیری زبان دوم استفاده کنیم. با توجه به موارد ذکر شده می‌توانیم نتیجه بگیریم که اپلیکیشن دولینگو ابزار کمک آموزشی مناسبی است. ولی اگر فکر کنیم طبق وعده برنامه‌هایی مثل دولینگو، با روزی نیم ساعت، در مدت کوتاهی به زبان مورد نظرمان مسلط می‌شویم، ناامید خواهیم شد. آزمون تعیین سطح دولینگو بر خلاف سایر آزمون‌های مشابه، به خاطر آنلاین برگزار شدن آن، این امکان را فراهم کرده که در هر جای دنیا و فقط با صرف 1 ساعت زمان، این تست را بدهید و بعد از دو روز نتیجه را دریافت کنید. دولینگو یک آزمون برای تعیین سطح زبان انگلیسی طراحی کرده است که این آزمون مورد تایید دو هزار دانشگاه و مرکز آموزشی معتبر دنیا مانند دانشگاه‌های کلمبیا، ییل، جانز هاپکینز و دوک ست.

همراه با یادگیری کلمات، در هر درس چند نکته درباره‌ی اصول آن زبان و قوانینش یاد می‌گیرید. در دولینگو کلمات در گروه‌های مشخصی مانند غذا، حیوانات، خانواده، اشیا، مشاغل و… با خواندن این مقاله آموختید که اپلیکیشن دولینگو چیست، چه مزایایی دارد، دارای چه نقاط ضعفی است و چگونه می‌توانیم در دولینگو زبان انگلیسی یاد بگیریم. آیا شما تا به حال برای یادگیری زبانی، از این اپلیکیشن استفاده کرده‌اید؟ در صورتی که تجربه‌ای در زمینه استفاده از اپلیکیشن دولینگو دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار