برندگان Purdy Mentor of the Year تعظیم می کنند


پردی اسامی دو برنده مسابقه مربی سال 2022 خود را اعلام کرد. مارک میچل از UHI Inverness جایزه سخنران مربی سال را دریافت کرد و ویلیام ویلسون از Broadie Decorators جایزه مربی سال را از نقاش و دکوراتور سال دریافت کرد. . هر دو جایزه 1000 پوندی دریافت ،د. فینالیست ها، ترور فو، از دکوراتورهای فانوس دریایی به همراه اندی ریچی از کالج نیوکاسل، هر دو چک 500 پوندی دریافت ،د. نامزدهای آنها نیز مجموعه ای از محصولات Purdy را دریافت خواهند کرد.

مسابقه مربی سال پردی در دومین دوره خود قرار داردn/a سال هدف آن این است که به کارآموزان و ،، که این حرفه را می آموزند این فرصت را بدهد که از افرادی که تأثیر مثبتی بر آنها و کارآموزی آنها دارند تشکر کنند. امسال دوباره شاهد کالیبر بالایی از ورودی ها بودیم و داوران فیل وارویک از CITB، نیل اوگیلوی از PDA و راب دیویس از پردی احساس ،د که هر دو برنده فراتر از آن عمل ،د تا مهارت ها و دانش خود را به نسل بعدی نقاشان حرفه ای القا کنند. و دکوراتورها

مارک میچل (UHI Inverness) – برنده سخنران بهترین مربی سال Purdy 2022

مارک پس از فینالیست شدن جوایز سال گذشته، امسال هشت بار نامزد شده است. او به دلیل تعهد و اشتیاق خود برای اطمینان از اینکه دانش آموزانش همیشه برای رسیدن به بالاترین سطح مهارت تلاش می کنند نامزد شده است و وقتی می بیند که دانش آموزان در کالج می گذرند و سپس ،ب و کار خود را راه اندازی می کنند بسیار افتخار می کند.

مارک نظر داد. «بیشتر نقاشان و دکوراتورها در دهه 50 یا 60 زندگی خود هستند. اگر نسل های بعدی را راهنمایی نکنیم و دانش خود را به آنها منتقل نکنیم، صنعت آسیب خواهد دید. با مربی سال، پردی این را تشخیص داد. من بسیار مفت،م که امسال برنده بهترین مربی سال شدم و خوشحالم که می توانم این جایزه را به یاد دوست و همکارم آلن دانکن که در سال 2019 پس از چند بار مبارزه با سرطان پروستات درگذشت، به سرطان پروستات ،ستان اهدا کنم. سالها و به شدت از دست رفته

ویلیام ویلسون (Broadie Decorators) – برنده جایزه بهترین نقاش و دکوراتور سال 2022 Purdy Mentor

ویلیام که توسط پل ویلسون منصوب شد، در کمک به پل برای به دست آوردن مهارت‌ها و اعتماد به نفس برای شروع سرمایه‌گذاری به تنهایی پس از یک سال سخت، نقش اساسی داشت. ویلیام گفت: «از اینکه نامزد شدم خیلی خوشحال بودم، اما برنده شدن فوق العاده متواضعانه بود. جوانان و کارآموزان به ،ی نیاز دارند که به او نگاه کنند و باید به درستی آموزش ببینند. من می خواهم مطمئن شوم که آنها هرگز از پرسیدن سوال نمی ترسند.

اندی ریچی (کالج نیوکاسل) – فینالیست سخنران بهترین مربی سال Purdy

اندی توسط یکی از شاگردانش کورتنی مدیسون به دلیل اینکه الهام بخش شاگردانش بود و تشویق او به رقابت بود، نامزد شد. اندی گفت: «از اینکه توسط یکی از شاگردانم نامزد شدم بسیار خوشحالم. این یک افتخار واقعی است که با چنین برند بزرگی در صنعت ارتباط داشته باشید.

تروور فو، (دکوراتورهای فانوس دریایی) – فینالیست نقاش و دکوراتور بهترین مربی سال Purdy

او که توسط پسرش مارک فو، منصوب شد، با القای اهمیت همیشه فراتر رفتن برای مشتریان، تأثیر زیادی در حرفه مارک داشت. مارک از فرصتی که پدرش به او داده بسیار سپاسگزار است. تروور اظهار داشت: من می خواهم از پردی برای یک روز فوق العاده و جایزه تشکر کنم که واقعاً افتخار بزرگی است. شناخته شدن به ،وان یک مربی از طرف پردی یک امتیاز است. همچنین دانستن اینکه سازم، وجود دارد که نسل بعدی نقاشان تزئینی را تشویق می کند، اطمینان بخش است.

ورودی های امسال از چنان استاندارد بالایی برخوردار بودند که پردی دو گواهینامه بسیار تحسین برانگیز ارائه کرد. اینها به گری جانسون-کرابتری از کالج ساختمان لیدز در رده مدرس و دین تورپ از D&K Decorating در دسته دکوراتورهای حرفه ای اعطا شد.

راب دیویس از پردی گفت: «2n/a سال Purdy مربی سال یک موفقیت بزرگ بود! برنامه ها از چنین استاندارد بالایی برخوردار بودند و دیدن اینکه چگونه نسل بعدی نقاشان و دکوراتورها از نظر مهارت ها راهنمایی می شوند بسیار عالی است. ما می خواهیم به برندگان، نایب قهرمانان و به شدت توصیه شده تبریک بزرگ بگوییم و از همه دست اندرکاران تشکر کنیم.

اشتراک در

در P&D News و P&D S،w مش، شوید

منبع