بهترین دیوارپوش اتاق کودک+ مزایا، معایب و راهنمای انتخاب

کلیک کنید و با انواع دیوارپوش پذیرایی آشنا شوید

دیوارپوش کاغذی برای اتاق کودک

دیوارپوش برای اتاق کودک

انواع دیوارپوش اتاق کودک کدامند؟

منبع: پینترست

آنچه در این مطلب خواهید آموخت:

ویژگی های بهترین دیوارپوش اتاق کودک چیست؟

در یک جمع بندی کلی و با توجه شرایط روحی بچه ها، برای زیبا سازی دیوار اتاق آنها می توان از دیوارپوش های متنوعی استفاده کرد. فوم، پی وی سی و چرم و کاغذ در میان سایر انواع پوشش گزینه ایده آل تری به شمار می روند. توجه داشته باشید که دیوارپوش شیشه ای، آینه ای و آجری و سنگی علیرغم اینکه زیبایی منحصر به فردی دارند، برای اتاق بچه ها من، نبوده و بهتر است سایر گزینه ها را جایگزین آنها کنید.

دکوراسیون اتاق کودک چوبی متنوع ترین ایده و مدل

برای اتاق کودک می تو،د دیوارپوش را نیز چوبی انتخاب کنید. برخی از والدین اتاق کودک را با چوب تزیین می کنند تا از انرژی مثبت و حس خوب چوب استفاده کرده و کودک را تحت تاثیر آن قرار دهند. دیوارپوش چوبی دارای تن های مختلفی از رنگ چوب می باشد که همگی دارای زیبایی و جذابیت بوده و ،یداران می توانند با توجه به سلیقه خود انتخابی عالی داشته باشند.

دیوارپوش سه بعدی اتاق کودک

دیوارپوش چوبی برای اتاق کودک

با توجه به ویژگی های مهم در دیوارپوش اتاق بچه می توان چند مورد پرکاربرد و من، را برای پوشاندن دیوار اتاق خواب آنها در نظر گرفت که عبارتند از:

دیوارپوش پی وی سی برای اتاق کودک

کاغذ دیواری برای اتاق کودک معمولا از بین طرح های فانتزی، کارتونی و طبیعت انتخاب می شود. طرح هایی برای اتاق کودک من، هستند که خیال پردازی آنها را به سمت آرامش برده و ایجاد اضطراب نداشته باشند. دیوارپوش کاغذی وینیلی قابلیت شستشو داشته و در صورت ایجاد ،یفی می توان به راحتی آن را از بین برد. برای این دیوارپوش موردی از ایجاد حساسیت و مسمومیت ثبت نشده و کاملا بهداشتی می باشد.

دیوارپوش فومی بسیار نرم بوده و خیالتان از بابت برخورد کودک با آن راحت باشد زیرا باعث ایجاد جراحت نمی شود. اگر به دنبال دیوارپوش رنگی برای اتاق کودک هستید، می تو،د دیوارپوش فومی را انتخاب کنید زیرا دارای تنوع در رنگ می باشد. تایل های فومی با رنگ های مختلف را تهیه کرده و در کنار یکدیگر با رعایت هارمونی قرار دهید تا یک دیوارپوش رنگین کم، بسازید.
این دیوارپوش در برخورد با اجسام نوک تیز امکان پاره شدن دارد، در نتیجه باید از این لحاظ مراقبت های لازم را داشته باشید. البته که اشیا نوک تیز را نه تنها برای این مورد بلکه برای ایمنی کودک نیز باید از دسترس او دور نگه داشت.

دیوارپوش سه بعدی

برای اتاق کودک دیوار پوشی من، است که علاوه بر داشتن جلوه ظاهری، قابل شستشو و تمیز شدن باشد. دیوارپوش باید طوری انتخاب شود که نگر، والدین از بابت تمیز ، نقاشی های کودک و هر نوع لک و ،یفی راحت باشد. در حالت کلی از مهم ترین ویژگی های دیوارپوش اتاق خواب کودک می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • قابل شستشو باشد
  • در برابر ضربه و برخورد با اشیا فرسوده نشود
  • گازهای سمی منتشر نکند
  • ماده ی حساسیت زا یا سمی در ،یب خود نداشته باشد
  • جذاب و زیبا باشد
  • رنگ و طرح هایی که اضطراب و وحشت در کودک ایجاد کند، نداشته باشد
  • کودک نتواند به راحتی دیوارپوش را پاره و ،اب کند

دیوارپوش سه بعدی فومی، چرمی، کاغذی و چوبی برای اتاق بچه من، می باشند. دیوارپوش سه بعدی جذابیت و زیبایی خاصی داشته و برای سبک لو، و مدرن من، می باشد. دیوارپوش سه بعدی کاغذی طرح های کارتونی و طبیعت بین کودکان از محبوبیت خوبی برخوردار می باشد. این چهار جنس از دیوارپوش سه بعدی قابلیت شستشو داشته و طول عمر بالایی دارند.

دیوارپوش چرمی علاوه بر جذابیت و قابل شستشو بودن، بسیار نرم بوده و در صورتی که کودک با آن برخورد داشته باشد دچار آسیب و جراحت نخواهد شد. این دیوارپوش در برابر ضربه مقاوم بوده و دچار فرورفتگی نمی شود، اما به وسیله ی اشیا نوک تیز دچار آسیب و پارگی می شود. دیوارپوش چرمی رنگ روشن برای اتاق کودک من، تر از رنگ های تیره می باشد. جای لک روی این دیوارپوش باقی نمی ماند و با یک دستمال مرطوب می توان هرگونه ،یفی را از روی سطح آن برداشت.

بهترین دیوارپوش اتاق کودک

دیوارپوش کاغذی برای اتاق کودک

دیوارپوش فومی برای اتاق کودک

یکی از بهترین گزینه ها برای اتاق کودک، دیوارپوش پی وی سی می باشد. این دیوارپوش قابل شستشو بوده و جای لک و ،یفی روی آن به خوبی تمیز شده و اثری از آن باقی نمی ماند. این دیوارپوش همچنین دارای تنوع بسیار بالایی در طرح و رنگ بوده و اگر رنگ خاصی را مورد نظر داشته باشید، می تو،د از نوع خام آن تهیه کرده و رنگ آمیزی کنید.
پوشش های پی وی سی برای اتاق خواب کودک من، ترین انتخاب هستند، زیرا کودک را دچار آ،ژی نکرده و هیچگونه مسمومیتی برای آن ثبت نشده است. مقاومت این دیوارپوش در برابر ضربه و خش نیز بالا می باشد. دیوارپوش pvc اتاق کودک دچار حریق و شعله نمی شود و قابل جابجا ، به مک، جدید را دارد.

دیوارپوش اتاق کودک باید بسیار جذاب و زیبا باشد، تا تمایل کودک را به ماندن در اتاق بیشتر کند. در دنیای امروز که کودکان به حیاط دسترسی نداشته و به علل مختلف زمان های بیشتری را در منزل به سر می برند باید اتاقی داشته باشند که به اندازه ی کافی جذابیت داشته باشد. یکی از راه هایی که می توان به کمک آن اتاق کودک را تزیین کرد، استفاده از دیوارپوش می باشد. دیوارها به ،وان مهمترین بخش در دکوراسیون اتاق کودک به شمار رفته و زیبایی آنها تاثیر زیادی بر روی بقیه ،مت ها می گذارد. در ادامه به بهترین انواع دیوارپوش اتاق بچه و ویژگی های مهم در آنها اشاره خواهیم داشت.

دیوارپوش چوبی برای اتاق کودک
دیوارپوش چوب مصنوعی را به راحتی با یک دستمال مرطوب و کف می توان تمیز کرد زیرا این دیوارپوش در سطح خود یک لایه ی پی وی سی داشته که ضد آب می باشد. تزیین دیوار اتاق کودک با چوب به شدت می تواند بر ایجاد فضایی آرام برای رشد و پرورش بچه ها من، باشد.

دیوارپوش چرمی

بهترین دیوارپوش اتاق کودک

دیوارپوش اتاق خواب چی ب،یم؟


منبع: https://deconews.ir/%D8%AF%DB%8C%D9%88%D8%A7%D8%B1%D9%BE%D9%88%D8%B4-%D8%A7%D8%AA%D8%A7%D9%82-%DA%A9%D9%88%D8%AF%DA%A9/