بهترین دیوارپوش بالکن و تراس

برای تبدیل بالکن به فضایی دنج استفاده از دکوراسیون نوستالوژی بسیار ایده جالبی می باشد. دیوارپوش های آجری برای تزریق این حس و حال من، هستند. آجر همچنین در برابر نور خورشید و دما و بارش مقاوم می باشد. دیوارپوش آجری دارای تنوع در رنگ می باشد اما رنگ قرمز آن برای حیاط و تراس بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.

100 مدل جدید طراحی تراس و بالکن را از دست ندهید!

انواع دیوارپوش بالکن و تراس

دیوارپوش سنگ های مصنوعی به خاطر زیبایی و تنوع در طرح و رنگ بسیار مورد استقبال قرار گرفته اند. یکی از ،مت هایی که می توان با این دیوارپوش پوشاند، بالکن و تراس می باشد. این دیوارپوش که به نام های استونیت، ماربل شیت، سنگ مصنوعی و تاپشیت شناخته می شود در برابر نور خورشید، بارندگی و رطوبت مقاومت بالایی داشته و در مجاورت شعله نیز دچار تغییر شکل و فرسودگی نمی گردد. شباهت این دیوارپوش به سنگ های طبیعی بالا بوده ولی قیمت من، تری نسبت به آن داشته و مقاومت و طرح و رنگ های بیشتری دارد.

دیوارپوش پی وی سی به ،وان مقاوم ترین دیوارپوش در مقابل گرما و رطوبت نیز یکی دیگر از گزینه های من، تراس می باشد. باید دقت کنید در بالکن هایی که مسقف بوده و کمتر در معرض نور مستقیم خورشید می باشند از این دیوارپوش استفاده کنید. این دیوارپوش در برابر نور خورشید به مرور دچار تغییر رنگ شده و باید بعد از چند سال تعویض شود. البته قیمت پی وی سی بسیار من، بوده و این تغییر سریع در برابر زیبایی و قیمت من، توجیه می شود.

آنچه در این مطلب خواهید آموخت:

دیوارپوش بالکن چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

به ،وان یک نتیجه گیری کلی و بر اساس میزان مزایا و معایب هر یک از پوشش ها می توان گفت، آجر، سنگ طبیعی و مصنوعی، میکروسمنت و بتن ا،پوز از بهترین گزینه ها برای بالکن و تراس می باشد. در مناطق مرطوب مانند شهرهای شمالی ایران چوب های مصنوعی و فرآوری شده نمی تواند به اندازه مطلوب مقاومت داشته باشند و به مرور فرسوده خواهند شد. اما در مناطق خشک و گرم چوب و ترمووود نیز گزینه های ایده آلی هستند که می توانند دیوار تراس و بالکن را بسیار زیبا و شیک کنند.

دیوارپوش پی وی سی برای تراس و بالکن

دیوارپوش سه بعدی

دیوارپوش میکروسمنت یکی از مشتقات سیمان بوده که میزان تخلخل پایینی داشته و دارای بافتی صاف و صیقلی تر است. این دیوارپوش در برابر عوامل محیطی و تغییرات آب و هوا از مقاومت بالایی برخوردار می باشد. در اثر رطوبت و بارش ها دچار تغییر رنگ و فرسودگی نمی شود و در برابر شعله نیز دچار تغییر شکل نمی شود. تمام این مزایا باعث می شود که این دیوارپوش برای بالکن و تراس من، باشد.

با توجه به اینکه بالکن در معرض نور خورشید، بارش و تغییرات دمایی می باشد، متریال هایی که در ساخت و دکوراسیون آن به کار می رود باید در برابر این عوامل طبیعی مقاومت داشته باشند. دیوارپوش های تراس نیز باید به گونه ای انتخاب شوند که طول عمر بالایی داشته باشند. از مهم ترین ویژگی هایی که بهترین دیوارپوش برای بالکن باید داشته باشد عبارتند از:

  • فضای بالکن را باید دنج و زیبا کند
  • پوشش دیوار تراس باید در برابر نور خورشید مقاوم بوده و دچار تغییر رنگ و شکل نگردد
  • رطوبت روی آن تاثیر منفی نداشته باشد و دچار ، و هرگونه فرسودگی دیگر نشود
  • در برابر دمای محیط مقاوم باشد
  • قابلیت شستشو داشته و مواد شوینده تاثیر منفی روی آنها ایجاد نکند

بهترین دیوارپوش بالکن باید این فضا را تبدیل به مک، جذاب کند. با توجه به اینکه تراس و بالکن بیشتر از گذشته مورد استفاه قرار می گیرد بحث اینکه از کدام یک از انواع دیوارپوش در دکوراسیون آن استفاده کنیم نیز بسیار رونق گرفته است. فضای بالکن و تراس به ،وان گوشه ای دنج برای استراحت، مطالعه، ورزش، مدیتیشن و معاشرت مورد استفاده افراد زیادی واقع شده است. برای اینکه این مکان زیبا و پر انرژی شود و به حال خوب افراد کمک کند به دکوراسیون آن باید اهمیت زیادی داد. بهترین دیوارپوش برای تراس و بالکن، مزایا و دلایل انتخاب آنها را در این بخش از مطالب طراحی فضای بیرونی د،وز معرفی خواهیم کرد.

دیوارپوش تاپشیت برای بالکن

دیوارپوش سنگ طبیعی

دیوارپوش آجری بالکن

دیوارپوش تراس و بالکن چی ب،یم؟

دیوارپوش برای بالکن و تراس

سنگ های طبیعی به ،وان ،صری کاملا طبیعی می توانند انرژی بخش فضای بالکن باشند. این دیوارپوش زیبایی و جذابیت بی نظیری دارد. دیوارپوش سنگ طبیعی در مقابل نور، حرارت، برودت و رطوبت مقاوم بوده و طول عمر بالای آن توجیه اقتصادی هزینه های آن را دارد. سنگ به شما کمک می کند گوشه ای از طبیعت را به منزلتان آورده و درکنار آن با استفاده از گیاهان سرسبز صاحب باغی کوچک در دل آپارتمان های کوچک شوید.

دیوارپوش آجری بالکن

30 مدل دکوراسیون تراس پاییزی

دیوارپوش تاپشیت برای بالکن

منبع: آمازون


منبع: https://deconews.ir/%D8%A8%D9%87%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%AF%DB%8C%D9%88%D8%A7%D8%B1%D9%BE%D9%88%D8%B4-%D8%A8%D8%A7%D9%84%DA%A9%D9%86-%D9%88-%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D8%B3/

از بین دیوارپوش های سه بعدی که من، تراس و بالکن باشند می توان به دیوارپوش های سه بعدی آجری، سنگی و چوبی اشاره کرد. دیوارپوش هایی با این جنس در برابر دماهای متفاوت فصل ها و بارش برف و باران مقاومت دارند. در برابر نور خورشید دچار تغییر در شکل و رنگ نمی شوند و طول عمر بالایی دارند.

دیوارپوش بتن ا،پوز بالکن

با توجه به اینکه دیوارهای بالکن باید علاوه بر زیبایی از متریالی مقاوم در برابر رطوبت، گرما و سرما باشند دیوارپوش بتنی یکی از گزینه های عالی می باشد. طرفداران سبک های ک،یک و مدرن می توانند از این دیوارپوش برای بالکن و تراس استفاده کنند. بتن دکوراتیو طول عمر بالایی داشته و در مقابل نور خورشید دچار هیچ تغییری نمی شود. این دیوارپوش زیبایی و انرژی خوبی به محیط می دهد و بارش روی آن تاثیری بدی ندارد.

با توجه به ویژگی هایی که اشاره شد، از بهترین انواع پوشش دیوار تراس و بالکن می توان به گزینه های زیر اشاره کرد:

دیوارپوش چوبی برای بالکن و تراس

دیوارپوش چوبی برای بالکن و تراس

طرفداران طبیعت از دکوراتیوهای طبیعی استفاده و استقبال زیادی می کنند. یکی از ،اصر طبیعی که به ،وان مصالح ساختم، مورد استفاده قرار می گیرد، چوب است. دیوارپوش چوبی که برای فضای بیرونی من، باشد و در برابر رطوبت و بارش از مقاومت خوبی برخوردار است، بدون شک ترمووود خواهد بود. ترمووود در برابر نور و حرارت نیز مقاوم بوده و از طول عمر بالایی برخوردار است. زیبایی بالکن و تبدیل آن به فضایی دنج برای مطالعه، معاشرت و استراحت با استفاده از دیوارپوش ترمووود تضمین شده است.

کلیک کنید و 30 مدل تراس با ترمووود را ببینید

دیوارپوش پی وی سی برای تراس و بالکن

ویژگی های بهترین دیوارپوش تراس

دیوارپوش بتن ا،پوز بالکن

میکروسمنت