بهترین دیوارپوش برای مغازه چیست؟

یکی از دیوارپوش های لو، که من، مغازه و مکان های تجاری می باشد دیوارپوش های چوبی مخصوصا نوع ترمووود می باشد. ترمووود مقاومت بالاتری نسبت به چوب طبیعی داشته و قابلیت شستشو دارد. چوب فضایی گرم و صمیمی در مغازه بوجود آورده و مشتری را به خود جذب می کند. از این دیوارپوش برای اغلب کاربری ها مخصوصا برای بوتیک، کتاب و لوازم التحریر فروشی ها می توان استفاده کرد.

کلیک کنید و با انواع دیوارپوش پذیرایی آشنا شوید

دیوارپوش شیشه ای

علاقه مندان به فضاهای ک،یک، مدرن و مینیمال می توانند از این دیوارپوش برای مغازه استفاده کنند. دیوارپوش میکروسمنت زیبایی و جذابیتی خاص را به محیط تزریق کرده و برای فضای کافی شاپ ها و بوتیک ها بسیار من، می باشد. این پوشش را به رنگ دلخواه درآورده و سپس روی دیوار اجرا کرد و از لحاظ رنگ هیچ محدودیتی در این زمینه ندارید. البته بیشتر از طیف های خا،تری برای این دیوارپوش استفاده می شود، اما این کاملا سلیقه ای است.

دیوارپوش پی وی سی برای مغازه و مراکز تجاری

دیوارپوش چوبی برای مغازه

دیوارپوش بالکن چی ب،یم؟

دیوارپوش پی وی سی برای مغازه و مراکز تجاری

دیوارپوش های شیشه ای دارای انواع مات، شفاف، طرح دار و چاپی می باشند که از آنها می توان برای کاربری های مختلف استفاده کرد. برای مکان هایی که نیاز به دیوار جداکننده دارید و لازم است حریم شخصی حفظ شود، می توان از شیشه های مات یا رنگی استفاده کرد. علاوه براین انواع شیشه چاپی و طرح دار را نیز می توان برای مغازه نصب کرد و نام برند یا هر آرمی مرتبط با کاربری محیط را روی آن اجرا کرد. این دیوارپوش نیز دارای مقاومت بالایی در برابر ضربه بوده و قابل شستشو می باشد. شیشه ها ایمنی بهداشتی داشته وامکان رشد هیچ باکتری و میکروارگ،سمی بر روی آن وجود ندارد.

ویژگی های دیوارپوش من، مغازه

چه دیوارپوش هایی برای مغازه من، هستند؟

دیوارپوش شیشه ای مغازه

دیوارپوش ماربل شیت برای مغازه

یکی از دیوارپوش های من، برای مغازه دیوارپوش پی وی سی می باشد. مغازه ها به تنوع و تعویض دکوراسیون نیاز دارند تا همواره جذاب بمانند. از طرفی به علت استیجاری بودن دراغلب موارد و نیاز به جابجایی باید از دیوارپوشی استفاده کنند که هم قیمت من، تری داشته و قابلیت جابجایی نیز داشته باشد. دیوارپوش پی وی سی به ،وان یک دیوارپوش قیمت من، و دارای تنوع در رنگ و زیبایی و همچنین قابلیت جابجایی گزینه ای عالی می باشد. این دیوارپوش برای اغلب کاربری ها من، بوده و هیچ مانعی برای استفاده ندارد.

مغازه ها و فروشگاه ها محیط هایی با تردد بالا هستند و در برخی از مواقع به دلیل نوع مواد و کالاهای موجود در آن، باید در سطح بالایی از بهداشت و ایمنی باشند. با توجه به اینکه دیوارها در هر محیط بیشرین جلوه را دارند، لذا بهتر است پوششی را برای آنها انتخاب کنید که چند ویژگی مهم را داشته باشند:

  • از مقاومت بالایی برخوردار باشد
  • قابلیت شستشو داشته باشد
  • آنتی باکتریال بوده و بهداشت محیط را تحت تاثیر منفی قرار ندهد
  • در برابر ساییدگی و خش مقاوم باشد
  • ضد حریق بوده و ایمنی آتش سوزی داشته باشد
  • جذاب و زیبا باشد

دیوارپوش آینه ای یکی از دیوارپوش های لاکچری می باشد که علاوه بر درخشان ، محیط، می تواند ابعاد را نیز بزرگتر از واقعیت نشان دهد. آینه ها قابل شستشو بوده و با یک دستمال مرطوب می توان کاملا آن را تمیز و شفاف کرد. این دیوارپوش برای تمام کاربری ها من، می باشد، اما برای بوتیک، سالن های آرایشی و کفاشی یک وسیله ی کاملا ضروری بوده و به ،ید مشتریان کمک می کند.

از سالها قبل کاشی و سرامیک از دیوارپوش های محبوب و پرکاربرد برای مغازه ها و مکان های تجاری بوده است. امروزه با تنوع در طرح، رنگ و ابعاد و بالا رفتن جذابیت این دیوارپوش ها همچنان استفاده از آنها متداول می باشد. برای مغازه هایی مانند سوپرمارکت، آرایشگاه، میوه فروشی و داروخانه ها که نیاز به شستشوی مدام داشته و از نظر بهداشتی بسیار اهمیت دارند، کاشی و سرامیک بسیار من، هستند. کاشی و سرامیک مقاومت بالایی در برابر ضربه داشته و همچنین در برابر حریق عایق خوبی می باشند ودچار آتش سوزی نمی شوند.

دیوارپوش مغازه

دیوارپوش چوبی برای مغازه

دیوارپوش آجری

افرادی که به دکوراسیون سنتی علاقه دارند می توانند از دیوارپوش آجری برای مغازه استفاده کنند. آجر فضایی گرم و پر مهر بوجود آورده و حال و هوای نوستالژیکی در بر دارد. از این دیوارپوش برای بوتیک و فضای کافی شاپ ها یا دفاتر معماری و ساختمان سازی استفاده می کنند.

بهترین دیوارپوش برای مغازه ی،ی متریالی که دیوارهایی زیبا تحویل شما داده و با کاربری متن، باشد. پوششی که برای این دیوارها انتخاب می کنید باید محیط را جذاب و گرم و صمیمی و در عین حال با اصالت و ایمن نشان دهد. فضایی لاکچری و خاص که ،یداران را کاملا جذب خود کند. علاوه بر زیبایی، هر یک از انواع دیوارپوش را که برای این قبیل محیط ها انتخاب می کنید، باید دوام، ماندگاری و قابلیت شستشو داشته باشد. در ادامه با بهترین دیوارپوش های مغازه و فروشگاه برای زیباتر شدن دکوراسیون محیط کار اشاره خواهیم داشت. با د،وز همراه باشید.

دیوارپوش میکروسمنت برای مغازه


منبع: https://deconews.ir/%D8%A8%D9%87%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%AF%DB%8C%D9%88%D8%A7%D8%B1%D9%BE%D9%88%D8%B4-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%BA%D8%A7%D8%B2%D9%87/

یکی از شیک ترین و لو، ترین دیوارپوش ها برای مغازه با کاربری های مختلف ماربل شیت یا سنگ مصنوعی می باشد. این دیوارپوش دارای تنوع بالایی در طرح و رنگ بوده و از مقاومت بالایی برخوردار است. از سنگ های مصنوعی برای مکان ها با تردد بالا نیز می توان با خیال راحت استفاده کرد. از دیگر دلایلی که باعث میشود این پوشش برای دیوار مغازه ها من، باشد عبارتند از:

  • مقاومت بالا در برابر آتش سوزی نیز دارای مقاومت بوده
  • ایمنی بهداشتی بالا
  • قابلیت شستشو با مواد شوینده
  • جلوه بهتر محیط در کنار نورپردازی حرفه ای

دیوارپوش میکروسمنت برای مغازه

سنگ های طبیعی انرژی خاصی به محیط داده و می توان به ،وان دیوارپوش برای مغازه هایی مانند اغذیه فروشی ها و کافی شاپ از آن استفاده کرد. این دیوارپوش قابل شستشو و بسیار مقاوم می باشد و به خاطر داشتن طول عمر بالا می توان از آن با خیال راحت برای مکان های با رفت و آمد بالا استفاده کرد. از دیوارپوش سنگی همچنین می توان برای مغازه هایی که مرتبط با هنر می باشند نیز استفاده کرد و به این وسیله آرایش و زیبایی خاصی را به محیط تزریق کرد.

دیوارپوش چرمی بسیار لو، و لاکچری بوده از این رو مغازه را مک، با اعتبار نشان می دهد. این دیوارپوش مقاومت خوبی داشته و به راحتی با دستمال مرطوب و شوینده های سبک قابل شستشو و تمیز شدن می باشد. تنوع بالا در رنگ چرم و ایمنی آن از لحاظ بهداشتی و ایمنی آتش سوزی باعث شده کاربران با خیال راحت از آن استفاده کنند.

دیوارپوش سنگی مغازه

دیوارپوش برای آشپزخانه چی خوبه؟

دیوارپوش چرمی

با توجه به کاربری هر مغازه و قو،ن مرتبط با بهداشت و ایمنی آتش سوزی، دیوارپوشی را باید انتخاب کرد، که نگر، از این بابت وجود نداشته باشد. بر همین اساس چند نوع پوشش عالی و کاربردی را می توان برای مغازه ها و فروشگاه ها استفاده کد که عبارتند از:

دیوارپوش کاشی و سرامیک

آنچه در این مطلب خواهید آموخت:

بهترین دیوارپوش برای مغازه و مراکز تجاری چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

دیوارپوش سنگی مغازه

دیوارپوش آینه ای برای مغازه