بهترین رنگ برای دیوارهای خانه های کوچک از دیدگاه طراحان حرفه ای

رنگ دیگری که می تواند با درخشش خود فضایی بزرگتر از حد معمول برای خانه شما ایجاد کند، رنگ زرد بسیار روشن است. این رنگ آرامش بخش، فضایی بسیار زیبا، برجسته و سرزنده را در کنار جزئیات چوبی منزل شما ایجاد خواهد کرد. گرمای دلپذیر این رنگ توسط هیچ، فراموش نمی شود و شما را در تمام طول روز برای رفتن به خانه هیجان زده و مشتاق می کند. نور زرد روشن مانند ماه در زیر نور طبیعی خورشید می درخشد و به ،وان یک انتخاب عالی است ،یب رنگ برای دیوار خانه های کوچک هستند.

رنگ دیوارهای خانه های کوچک

رنگ ها انرژی های مختلفی دارند و آنها را به محیط اطراف القا می کنند. به همین دلیل باید به روانشناسی رنگ ها در طراحی داخلی علاوه بر زیبایی و تاثیر آن ها در گسترش یا کوچک شدن فضا نیز توجه داشت. بر این اساس پیشنهاد می کنیم در انتخاب رنگ دیوار خانه های کوچک و آپارتمان های قابل حمل به نکات زیر توجه کنید:

  • درست است که رنگ های مات در خانه های مینیمال و مدرن بسیار پرطرفدار است، اما برای خانه های کوچک گزینه من،ی نیست. زیرا رنگ های مات نور را منع، نمی کنند و بهتر است رنگ های براق جایگزین آن ها شود.
  • برخلاف تصور ا،ر مردم، رنگ سفید به تنهایی برای دیوار خانه های کوچک با نور کم من، نیست.
  • با توجه به نوع کاربری محیط و اتاق مورد نظر رنگ را انتخاب کنید. زیرا رنگ من، برای دیوار اتاق نشیمن کوچک آنها با رنگ مورد استفاده برای آشپزخانه های کوچک متفاوت هستند.
  • برای بزرگ جلوه دادن خانه های کوچک، بهتر است دیواری تیره برای جلب توجه در نظر بگیرید.

در انتخاب بهترین رنگ دیوار برای یک اتاق نشیمن کوچک باید علاوه بر دید بالای فضا، زیبایی را نیز در نظر گرفت. در نتیجه یکی از بهترین انتخاب ها خا،تری یا خا،تری روشن در کنار سفید و ، است. این انتخاب یک گزینه عالی برای رنگ دیوارهای اتاق نشیمن کوچک مدرن و مینیمالیستی است. ما پیشنهاد می کنیم یک خا،تری یا خا،تری براق را انتخاب کنید تا نور را منع، کند و فضا را بزرگتر از اندازه واقعی نشان دهد.
از دیگر گزینه هایی که می توان برای رنگ دیوارهای اتاق نشیمن کوچک انتخاب کرد، می توان به رنگ های ،یبی سفید و ، و سفید و خا،تری اشاره کرد. استفاده از تنها یک رنگ می تواند کمی خسته کننده باشد و بهتر است از ،یبی استفاده کنید.

رنگ زرد بسیار روشن برای دیوار خانه های کوچک

رنگ مرج، برای دیوار خانه های کوچک

بهترین را انتخاب کنید رنگ برای دیوار خانه های کوچک این کار دشواری است زیرا فضاهای کوچک هیچ رنگی را نمی پذیرند و با انتخاب اشتباه کوچکتر از ابعاد واقعی به نظر می رسند. ،یب رنگ برای دیوار خانه های کوچک آنها باید نور را به فضا تزریق کنند و به آن ابعاد بدهند. رنگ های تیره به هیچ وجه برای طراحی داخلی فضاهای کوچک من، نیستند، مگر اینکه برایتان مهم نیست که فضای خانه کوچکتر و به هم ریخته باشد یا بخواهید با نور زیاد تعادل را در محیط ایجاد کنید. در ادامه این مقاله بهترین رنگ را برای دیوار خانه های کوچک در نظر خواهیم گرفت. سالن استراحتراهرو، اتاق خواب، آشپزخانه و اتاق های دیگر.

در انتخاب رنگ دیوار راهروهای کوچک بهتر است تا حد امکان به سمت رنگ های روشن گرایش داشته باشید. زیرا راهروها اغلب باریک هستند و منبع نور کمی دارند و رنگ های تیره فضا را بسیار دلگیر می کند. رنگ هایی مانند آبی، ،، خا،تری روشن همه انتخاب های خوبی هستند.

رنگ دیوار راهرو خانه های کوچک

آ،ین کلمه

رنگ سبز آبی روشن

آبی پاستلی برای دیوار خانه های کوچک

بهترین رنگ برای دیوار خانه های کوچک

رنگ سفید در خانه های کوچک

برای انتخاب رنگ دیوار کوچک آشپزخانه باید به تاثیر رنگ بر اشتهای افراد توجه کرد. یکی از بهترین و محبوب ترین گزینه ها برای رنگ دیوار خانه های کوچک در ،مت آشپزخانه سفید است. اگر رنگ سفید به تنهایی روی دیوارها، کابینت ها، میزها و صندلی ها استفاده شود، به مرور زمان کدر می شود. به همین دلیل بهتر است برای فضای بین کابینت ها یا ،مت هایی از دیوار از رنگ نارنجی یا سبز روشن استفاده کنید.

رنگ سبز پاستلی

رنگ سبز آبی روشن

رنگ دیوار اتاق نشیمن کوچک

رنگ دیوار آشپزخانه کوچک

سبز پاستلی روشن رنگی بسیار دلپذیر است که نور زیادی را به فضای داخلی شما تزریق می کند و در نتیجه ابعاد بیشتری را نشان می دهد. در عین حال، این رنگ آرامش خوبی را به ارمغان می آورد و تضمین می کند که استفاده از جزئیات بیشتر در خانه شما منجر به درهم ریختگی ناخوشایند نمی شود. استفاده کم از ا،سوری های متالیک به رنگ نقره ای در کنار سبز پاستلی، فضا را مجلل و شیک جلوه می دهد.

رنگ مرج، برای دیوار خانه های کوچک

رنگ سبز پاستلی

اگر صاحب خانه ای کوچک هستید، ممکن است فکر کنید که رنگ سفید یا بژ تنها گزینه ای است که آن را بزرگتر نشان می دهد. باید بگویم رنگ های رویایی زیادی وجود دارد که می تواند ناجی شما باشد و یکی از آنها مرج، است. علاوه بر این رنگ، از جزئیات با رنگ های کمی تیره یا روشن در دکوراسیون داخلی خانه استفاده کنید تا رضایت شما را چندین برابر کند. به ،وان مثال دو رنگ روشن تر از رنگ دیوار برای کفپوش یا مبلمان انتخاب کنید تا زیبایی وصف ناپذیری را در کنار فضای باز منزل خود تجربه کنید.

آبی پاستلی برای دیوار خانه های کوچک

رنگ دیوار اتاق نشیمن کوچک

رنگ دیوار آشپزخانه کوچک

رنگ دیوارهای یک اتاق خواب کوچک

اگر به دنبال تنوعی به دور از رنگ‌های تیره خسته‌کننده هستید و یکنواختی رنگ سفید را دوست ندارید، می‌تو،د رنگ سفید مایل به زرد یا رنگ ماسه‌ای را به ،وان گزینه بعدی انتخاب کنید. رنگ ماسه ای فضا را بزرگتر نشان می دهد و گرما و صمیمیت را به آن القا می کند. این رنگ زمینه ای عالی برای نورهای طبیعی و در عین حال کاملا یکپارچه و درخشان است. رنگ های بژ، ، و عاج نیز همین خاصیت را دارند.

آبی یخی یا آبی مایل به سفید می تواند خانه کوچک شما را به یک پناهگاه امن و باز تبدیل کند. این رنگ همچنین ابعاد در چشم افراد را بزرگتر از واقعیت نشان می دهد و علاوه بر آن آرامشی عجیب و باورن،ی با خود دارد. آبی یخی رنگی بسیار مجلل است که با ا،سوری های طلایی و چیدمان مینیمال فضایی منحصر به فرد را برای شما ایجاد خواهد کرد.

اگر خانه شما ابعاد کوچکی دارد و به شما احساس راحتی می دهد، سبز آبی بسیار روشن یکی از آنهاست. بهترین رنگ ها برای دیوارهای خانه های کوچک خواهد بود. این ،یب فضای باز، زیبایی و آرامش، ساحل زیبایی را برای شما رقم خواهد زد. این رنگ در ،یب با مقداری نور طبیعی یا نور پس زمینه، صحنه ای رمانتیک و روشن را به شما می دهد. برای سایر ،اصر محیط بهتر است رنگ های کمی تیره یا روشن تر انتخاب کنید و حتما پشیمان نشوید.

با توجه به اینکه فضاهای باز و روشن تأثیر مستقیمی بر ذهن افراد می گذارد و باعث نشاط و آرامش می شود، ،نان خانه های کوچک با استفاده از رنگ ها و چیدمان های دکوراسیون سعی می کنند محیط خانه خود را بزرگتر جلوه دهند. همانطور که گفته شد برخی افراد نسبت به این تاثیر رنگ ها بی تفاوت هستند و بنا به سلیقه و علاقه خود رنگ های تیره را با نور بیشتری انتخاب می کنند. اکنون وقت آن است که ،یب رنگی من، برای دیوار خانه های کوچک را معرفی کنیم.

در پایان باز هم تاکید می کنیم که در انتخاب رنگ دیوار برای خانه های کوچکهیچ محدودیتی ندارید و در ابتدای انتخاب باید سلیقه و علاقه افراد و مالکان در نظر گرفته شود. یک رنگ مورد علاقه زیبا، آرامش، شادی، هیجان و خلق و خوی خوب بیشتری نسبت به خانه ای که بزرگتر از خانه واقعی به نظر می رسد، به ارمغان می آورد. با تزریق نور، آرامش و تمهیدات حداقلی، می تو،د فضای خانه کوچک و تیره رنگ را به فضایی بی نظیر تبدیل کنید.

منبع

به رنگ دیوارهای خانه های کوچک به دنبال رنگ های انعطاف پذیر باشید. رنگ هایی که با جزئیات بیشتر قابل تعریف هستند. با این انتخاب می تو،د دیوارها را با دو رنگ رنگ آمیزی کنید; رنگ آبی پاستلی را در تناژهای روشن و تیره انتخاب کنید و دیوارها را به تعداد دلخواه یا با ال،ای دلخواه رنگ آمیزی کنید. این رنگ با ایجاد خطوط افقی یا مورب و ت،یم بندی های این چنینی بر روی دیوارها فضا را بزرگ می کند و جلوه بهتری در خانه ایجاد می کند.

رنگ سفید برای دیوار خانه کوچک

رنگ سفید مایل به زرد یا شنی

رنگ سفید متمایل به زرد یا شنی دیوارهای خانه های کوچک

رنگ آبی یخی

رنگ دیوارهای یک اتاق خواب کوچک

رنگ دیوار راهرو خانه های کوچک

رنگ آبی یخی برای خانه های کوچک

،یب رنگ خا،تری و سبز برای دیوار خانه های کوچک

آنچه در این مقاله خواهید آموخت:

اصول انتخاب بهترین رنگ برای دیوار خانه های کوچک

اصول انتخاب بهترین رنگ برای دیوار خانه های کوچک

بهترین رنگ برای دیوار خانه های کوچک

وقتی وارد خانه کوچکی می شوید که دیوارهای آن با رنگ تیره پوشانده شده است، احساس افسردگی و بی حوصلگی می کنید. پس بهتر است رنگ تیره را با رنگ سفید جایگزین کنید. رنگ سفید روشنایی خانه شما را افزایش می دهد و این نور ابعاد را بیشتر از واقعیت نشان می دهد. سفید یک رنگ خنثی است و به شما این امکان را می دهد که در بقیه خانه خود آزادی داشته باشید و از رنگ های مورد علاقه خود نهایت استفاده را ببرید.
استفاده كردن رنگ سفید برای دیوار خانه های کوچک کنار یک دیوار تاریک در این شرایط انتخاب هوشمندانه تری خواهد بود.

در انتخاب رنگ دیوار برای اتاق خواب کوچک باید به آرامش محیط توجه کرد و آن را یکی از معیارهای اصلی در نظر گرفت. با توجه به تاثیر رنگ ها بر احساسات افراد، رنگ های آبی روشن، ،یب ، و آبی، رنگ های سبز روشن، خا،تری مایل به آبی انتخاب های من،ی برای رنگ دیوار اتاق خواب های کوچک هستند.
رنگ های پاستلی نیز انتخاب های بسیار من،ی برای دیوار اتاق خواب های کوچک هستند که آرامش و زیبایی را در کنار هم نگه می دارند. به طور کلی پیشنهاد می کنیم رنگ های خیلی گرم و تند را برای اتاق خواب های کوچک انتخاب نکنید زیرا تاثیر خوبی بر کیفیت خواب ندارند.

همانطور که می د،م رنگ خا،تری دارای تناژهای مختلفی است که هر کدام به رنگ زیبایی نزدیک می شود. مثلاً خا،تری روشن نزدیک به سفید یا خا،تری روشن که زمینه آن آبی یا سبز است. همه این رنگ ها برای دیوار خانه های کوچک من، هستند. این رنگ ها دیوارها را نامرئی می کنند و فضای بین دیوارها که شامل وسایل منزل و نورپردازی می شود کاملاً برجسته و نمایان است. فضای پوشیده شده با این رنگ ها بزرگتر به نظر می رسد.

زرد کم رنگ