بهترین مکان برای کابینت کفش کجاست؟

یک کابینت کفش را روی دیوار قرار دهید

اگر به تازگی یک جاکفشی جدید برای نگهداری کفش‌های خود و اعضای خانواده‌تان ،یداری کرده‌اید، بد،د که قرار دادن آن در محل من، در خانه‌تان از نظر استراتژیک و زیبایی‌شناختی مهم است. زیرا می تو،د به راحتی به کفش های خود دسترسی داشته باشید و در عین حال همه چیز را مرتب و تمیز نگه دارید. جاکفشی یکی از وسایلی است که می تو،د تقریباً در هر جایی از خانه خود قرار دهید. می توان از آن در اتاق خواب، انباری داخلی خانه، راهروها و ورودی خانه استفاده کرد. برای استفاده حدا،ری از آن، بهتر است این نکات را در نظر داشته باشید تا کابینت کفش خود را در بهترین مکان قرار دهید.

هنگامی که در حال لباس پوشیدن هستید، ممکن است فکر کنید که احتمالاً ایده خوبی است که جاکفشی را در اتاق خواب خود جابجا کنید تا بتو،د هنگام انتخاب لباس، کفش های خود را ست کنید. اما عیب این مکان برای گذاشتن کفش این است که هنگام ورود و ،وج از خانه باید کفش ها را تا جلوی در ی،ی از اتاق خواب و اتاق نشیمن حمل کنید. علاوه بر این، کفش ها آلوده هستند و می توانند این آلودگی را وارد اتاق کنند و مشکلات پوستی و تنفسی ایجاد کنند.

اگر در خانه خود پله دارید، می تو،د به زیر پله بروید جایی برای قرار دادن جاکفشی برای استفاده. فضای زیر پله ها معمولا خالی است. شما می تو،د با قرار دادن جاکفشی سفارشی من، فضا، بهترین استفاده را از این فضای اضافی و خالی ببرید. در اینجا هم بهتر است از جاکفشی هایی به شکل کمد استفاده کنید که دردار باشند و کفش ها نمایان نباشد و گرد و غبار در آنجا جمع نشود. اگر از جاکفشی کف بدون در استفاده می کنید، حتما کفش ها را نگهداری و تمیز کنید تا زیباتر شوند. از آنجایی که پله ها معمولا همیشه در وسط خانه هستند، در معرض دید قرار دارند، این نکته را باید در نظر گرفت.

یکی دیگر از مکان هایی برای نگهداری کفش ،باندن آن به دیوار است. با انجام این کار، اطمینان حاصل می شود که قفسه کفش در داخل خانه شما عالی به نظر می رسد. این ایده برای آپارتمان های کوچکی که فضای اضافی یا کمد دیواری بزرگ ندارند بسیار من، است.

کلیک کنید و متنوع ترین مدل جاکفشی های کوچک را ببینید.

نتیجه

دور از دید همیشه به م،ای دور از ذهن نیست. اگر با ایده قرار دادن کابینت کفش نزدیک در، در رختشویخانه، اتاق خواب یا داخل کمد مخالف هستید، می تو،د آن را دور از نمایان ترین مکان خانه خود، ی،ی تراس قرار دهید. داخل این جا کفشی می تو،د کفش هایی که زیاد استفاده نمی شوند یا کفش هایی برای من،ت های خاص قرار دهید. حتما آن را در گوشه ای از پاسیو قرار دهید تا از آسیب های آب و آفتاب محافظت شود.

رسیده؛ مک، من، برای جاکفشی در خانه های کوچک

بهترین مکان برای قرار دادن جاکفشی

یک کابینت کفش در راهرو قرار دهید

یک کابینت کفش در راهرو قرار دهید

لباسشویی یا انباری در داخل ساختمان

یکی دیگر از بهترین مکان ها برای قفسه های کفش ورودی یا سالن پذیرایی برای قرار دادن کمد کفش در راهرو باید توجه داشت که متن، با عرض راهرو باشد. علاوه بر نگه‌داشتن کفش‌هایتان، می‌تو،د از ،مت رویه آن برای قرار دادن وسایلی که همیشه در هنگام ،وج از خانه نیاز دارید، استفاده کنید. به ،وان مثال، کلید یا یک شی تزئینی مانند گلدان را روی آن قرار دهید. در واقع به ،وان دکوراسیون منزل نیز عمل می کند. بزرگترین مزیت این نوع جاکفشی این است که علاوه بر دور نگه داشتن کفش، از جمع شدن گرد و غبار روی کفش جلوگیری می کند و همیشه در دسترس است.

یکی از مکان های من، برای قرار دادن جاکفشینزدیک درب ورودی آپارتمان است. اگر بیرون می‌روید، کفش‌هایتان نزدیک است، بنابراین می‌تو،د آن‌ها را پیدا کنید و بپوشید بدون اینکه نیازی به جستجوی آن‌ها در سراسر خانه باشید. همچنین وقتی وارد خانه می شوید می تو،د به راحتی جلوی در کفش های خود را در بیاورید و هنگام حرکت در اتاق یا جای دیگری از خانه از گل و لای و گرد و غبار جلوگیری کنید. از طرفی قرار دادن کفش در ورودی آپارتمان ظاهر خوبی ندارد و می تو،د با قرار دادن جاکفشی نزدیک در ورودی آپارتمان را مرتب نگه دارید.
اما انتخاب بهترین جا برای جاکفشی در ورودی خانه اغلب، از نقطه نظر تزئین، این هنوز یک علامت سوال بزرگ است. گاهی اوقات برای ما دشوار است که فضا را توزیع کنیم، آن را تزئین کنیم و چه چیزی را در آن قرار دهیم. ورودی ها اغلب فضاهای کوچکتری هستند. کوچکتر بودن به این م،ی نیست که اهمیت کمتری دارد. اگرچه کوچک است، اما هنوز اولین چیزی است که مشتریان ما هنگام ورود به خانه ما می بینند. بنابراین، انتخاب این مکان برای قرار دادن جاکفشی مهم است.

32 مدل جاکفشی زیر پله را از دست ندهید!

بهترین رنگ کفش چیست؟

ورودی خانه، بهترین مکان برای جاکفشی

زیر پله ها؛  رایج ترین مکان برای جاکفشی

یک کابینت کفش در کمد لباس قرار دهید

از آنجایی که کفش ها در جای من،ی از خانه قرار نمی گیرند و آلوده هستند، باید در جایی قرار داده شوند که از ش،گی خانه جلوگیری کرده و از شیوع بیماری ها و آلودگی های احتمالی جلوگیری کند. بهترین گزینه انتخاب کمد کفش من، با فضای خانه است. اما جاکفشی می تواند یکی از وسایل خانه باشد و تصمیم گیری در مورد بهترین مکان برای قرار دادن آن کار سختی است، از طرفی باید در جایی قرار گیرد که بتو،د از آن نهایت استفاده را ببرید. فضای خالی روی دیوار، تراس، راهروهای ورودی خانه و همچنین اتاق خواب، زیر پله ها و داخل کمد لباس همگی می توانند باشند. بهترین مکان برای جاکفشی بودن

منبع

اگر کمد بزرگی دارید، می تو،د جاکفشی خود را در آنجا قرار دهید. علاوه بر این، می‌تو،د از یک کابینت کفش سفارشی برای قرار دادن کفش‌هایتان در جایی که لباس‌هایتان را می‌پوشید، استفاده کنید. اضافه ، جاکفشی به کمد به تمام مشکلات مدیریت فضای شما پایان خواهد داد. کمدهای با جاکفشی می توانند بهترین گزینه باشند، زیرا به شما این امکان را می دهند که به راحتی کفش های خود را پنهان کنید و در عین حال جلوی چشمان شما قرار می گیرند تا بتو،د در کمترین زمان ممکن کفش من، را انتخاب کنید.

تراس؛ بهترین مکان برای جاکفشی

جای من،ی برای جاکفشی

اگر فکر می کنید درب جلو برای قرار دادن جاکفشی شما من، نیست یا فضای کافی ندارید، گزینه بعدی رختشویی یا انباری است. اتاق‌های رخت‌شویی یا انبارهای داخل ساختمان می‌توانند جا کفشی را در خود جای دهند و سازماندهی و دسترسی به کفش‌ها را آسان‌تر کنند. اگر جاکفشی در این مکان ها قرار داده شود، اعضای خانه باید کفش های خود را جلوی درب خانه درآورند و به رختشویی یا انباری ببرند.

کمد در اتاق خواب

اگر اتاقی را برای قرار دادن جاکفشی خود انتخاب کرده اید، بهتر است از جاکفشی هایی استفاده کنید که در را می بندند، یا حتما آنها را تمیز و ضدعفونی کنید یا بشویید تا از انتشار آلودگی در اتاق جلوگیری کنید.

زیر پله ها؛ رایج ترین مکان برای جاکفشی

آنچه در این مقاله خواهید آموخت:

انتخاب بهترین مکان برای جاکفشی بر اساس فضای خانه شما

برای داشتن خانه ای پر از آرامش، باید هر وسیله ای از جمله جاکفشی را در جای خود قرار دهیم تا علاوه بر استفاده کامل از خانه و اشغال ن، فضای اضافی، در فضای حجیم قرار نگیرند. محل. شلوغی کفش جلوی در یا کمد لباس همیشه مشکل ساز است و پیدا ، کفش آسان نیست و باعث به هم ریختگی محیط می شود. اما با انتخاب بهترین مکان برای جاکفشی این وضعیت قابل مدیریت است. در ادامه به معرفی چند مکان من، برای جاکفشی خانگی و … می پردازیم.