بهترین نژاد اسب : ۲۰ محبوب ‌ترین نژاد اسب ‌ها در جهان مجله کسب و کار بازده | RoyalHorse

بهترین نژاد اسب : ۲۰ محبوب ‌ترین نژاد اسب ‌ها در جهان مجله کسب و کار بازده | RoyalHorse

اسب نژاد هانوورین در رشته‌های پرش، درساژ و سه روزه عملکردی بسیار خوب بازار اسب سلطنتی دارد. اسب ایرانی اصیل در رنگ مشکی آن فوق‌العاده زیبا و با وقار است و جزء محبوب ترین رنگ های اسب شمار می رود. به نظر من اسب ها موجوداتی اصیل و زیبا هستند و در هر رنگی زیبا می باشد و اسب های ایرانی همه زیبایی خاص خود را دارند. اسب های ایرانی از انواع اسب هایی می باشد که در دنیا به اصالت شهرت دارد و دلیل این امر نژاد اصیل و خوب این اسب ها است از جمله اسب های ترکمن.

  • اسب ترکمن یکی دیگر از نژادهای اسب ایرانی است که در منطقه صحرای ترکمن زندگی می کند.
  • مراکز خرید اسب در سراسر ایران وجود دارند تا خریداران به راحتی برای خرید این محصول را در اختیار داشته باشند.اگر خواهان خرید اسب های اصیل و با نژاد ایرانی هستید بدون شک باید با ویژگی های خاص و منحصر به فرد این حیوان نجیب و دوست داشتنی آشنا شوید.
  • آقای شکاری که تمام جوانی اش را روی کمر اسب گذرانده است و پدرش را که از بزرگان اسب در منطقه بود در یک حادثه با اسب از دست داده است و پسر بزرگش را نیز در این راه بزرگ می کند.

اسب نژاد آخال تکه ترکمن به عنوان گران ترین اسب دنیا معرفی شد. اسب نژاد آخال تکه نه تنها زیبا و خیره کننده است بلکه در اسقامت و سرعت بی نظیر است. حدود 3500 اسب از این نژاد در کشور های ترکمنستان، روسیه، اروپا، استرالیا و آمریکا شناخته شده است. آخال تکه از گران ترین و قدیمی ترین نژادهای اسب به حساب می آید.

ببینید / لحظه هیجان‌انگیز فرار غزال از دست یک یوزپلنگ بی‌رحم + فیلم

اسب های اصیل ایرانی نژاد های گوناگونی داشته از جمله اسب ترکمن، اسب عرب، اسب قره باغ و… می باشند که در ایران و در قسمت های متفاوت زندگی می کنند. باید بدانید که در حال حاضر اسب های با نژاد زیادی در ایران زندگی می کنند و می توان گفت که جز بهترین نژاد های اسب می باشند. باید بدانید که بسیاری از پادشاهان از کشور های دیگر تقاضا ارسال برخی از اسب های ایرانی را داشته اند. اسب ها با توجه به نژاد و ویژگی های خاصی که دارند قیمت های متفاوتی دارند مثلا اسب اصیل دره شوری حدود 80 میلیون قیمت داشته و بهترین نژاد اسب ترکمن حدود 100 میلیون قیمت دارد.

معرفی ورزشکاران اسب سواری در رشته پرش طبق رتبه بندی LONGINE

مالکين با وجود اختلاف نظرهاي کوچک کاملا پشتيبان يکديگر هستند و براي تشکيل يک انجمن از بزرگان اين نژاد اعلام آمادگي براي همکاري کرده اند. همه آن ها آماده اند تا تلاش و ازخودگذشتي را در کنار همبستگي و احترام به تفاوت ها و تکيه بر تفاهم ها را کنار هم بگذارند و بانيان نجات اين نژاد شوند. ايران شايد براي اسب هاي عرب وارداتي و نژادهاي وارداتي ديگر حياط خلوت توليدات نامطلوب و يا زمين بازي پول و قدرت عده اي باشد اما براي اسب هاي ايراني از هر نژادي که باشند خانه است.خاک است. 3- در يک گام فراتر اين مالکين به تشکيل يک گردهم آيي مردمي از بزرگان و پيشکوستان در تاريخي نزديک توافق کردند تا در اين گردهمايي شرايط ثبت يک اسب در اسبهاي کرمان را به راي بگذارند و نتيجه را ثبت کرده تا از اين پس اين اسب ها داراي يک شجره ثبت شده ي مردمي باشد. شجره اي که در دسترس همگان قرار بگيرد و جوانها را به سمت کشش هاي درست تر راهنمايي کند.

فیلم زیباترین اسب جهان

ویژگی‌های سر در اسب عرب نیمرخ مقعر، چشمان برجسته، منخرین بزرگ، پوزهٔ ظریف و گوش‌های کوچک و شکیل است. آن‌ها می‌توانند هر رنگی داشته باشند ولی سیاه و سفید نیستند. یکی از خصوصیات آن دمش است که بالا نگه داشته شده‌است (حتی به هنگام حرکت). از خصوصیات دیگر آن سر کوچک و برجسته، گردن بلند و کمانی، کمر کوتاه، کپل بالا و افقی و پاهای محکم آن است.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار