تأثیرات اواسط قرن در خانه سابربان توسط استودیو Sans-Arc

پروژه خانه بدون قوس استودیو 13

منبع

پروژه خانه بدون قوس استودیو 16

پروژه خانه بدون قوس استودیو 11

نشستن به ،وان یک انحراف معماری از همسایگانش، خانه حومه شهر توسط Studio Sans Arc یک خانه خانوادگی است که بر سازگاری تأکید دارد. با توجه به درخواست مالک برای افزودن ،اصر غیرمعمول، خانه هویتی متمایز دارد و از عمر طول، برخوردار است.

رنگ های گرم و خاکی پالت رنگ در تمام خانه وجود دارد. اثر متقابل ، ها و رنگ های سفید در برابر نازک کاری بلوط کف تا سقف به احساس لمس پویا در خانه کمک می کند بدون اینکه زیاده روی شود. در کنترپوان، اضافات آهن‌کاری، اندکی مجسمه را به فرم وارد می‌کنند. با پیروی از یک رویکرد ساده مشابه، طراحی بازیگوش به طرز ماهرانه ای از خط هنر و عملکرد پیروی می کند.

پروژه خانه بدون قوس استودیو 15

پروژه خانه بدون قوس استودیو 4

پروژه خانه بدون قوس استودیو 5

پروژه خانه بدون قوس استودیو 9

این چرخش مداوم بر سنت است که به موضوع رویکرد روشن استودیو Sans-Arc به این ساختمان تبدیل می‌شود. شکل نهایی، که در محیط سرسبز حومه آدلاید قرار گرفته است، یک اقامتگاه آرام، ملایم و صادق است که کاملا مدرن بودن آن را در بر می گیرد.

پروژه خانه بدون قوس استودیو 12

پروژه خانه بدون قوس استودیو 3

سخنان جوزف براون؛ معماری توسط استودیو Sans-Arc; ع، از جاناتان ون در کناپ; ساخته شده توسط BTF Constructions. طراحی داخلی توسط استودیو Sans-Arc; استایل توسط Maz Mis;

استودیو Sans-Arc که وظیفه ساخت یک خانه خانوادگی متن، با نیازهای صاحب خانه را بر عهده داشت، از طراحی اواسط قرن الهام گرفت تا خانه ای بادوام و بادوام در طبیعت ایجاد کند. مالکان به فضای کافی برای برگزاری گردهمایی های خانوادگی بزرگ در کریسمس، یک دفتر کار از خانه و یک فروشگاه خشک کن سالامی، از جمله درخواست های ویژه دیگر نیاز داشتند.

پروژه خانه بدون قوس استودیو 2

پروژه خانه بدون قوس استودیو 6

پروژه خانه بدون قوس استودیو 14

موقعیت خانه در میان محیط سرسبز به ویژه بر نیاز به احساس معاصر و جاودانه بودن آن تأکید می کند. با انتخاب معمار برای طراحی منفعلانه، خانه حومه یک اقامتگاه کاربردی است که زیبایی فرم خود را قرب، نمی کند. استفاده از چوب نرم و طبیعی همراه با فرم‌های ارگ،ک به خانه حسی کاملاً بازیگوش می‌دهد بدون اینکه از زمینه‌ای که در آن قرار دارد کم کند.

پروژه خانه بدون قوس استودیو 7

پروژه خانه بدون قوس استودیو 8

قلب این اقامتگاه استثنایی در آشپزخانه اوپن، نشیمن و ناهارخوری آن قرار دارد. این کانسپت باز که توسط یک جزیره آشپزخانه بزرگ لنگر انداخته و مستقیماً در مجاورت حیاط بزرگ قرار گرفته است، آزادی حرکت در فضاها و حس سازگاری را فراهم می کند. این یک اتصال در فضای باز را با اجازه دادن نور طبیعی و تهویه فراوان در سراسر ایجاد می کند.