تبریک نقاش سال جانستون


Nigel Wilkinson Painting & Decorating Ltd به ،وان برنده کلی جوایز نقاش سال 2022 جانستون انتخاب شد.

جوایز سالانه که توسط Johnstone’s Trade برگزار می شود، استعدادهای برجسته در صنعت رنگ و تزئینات را شناسایی می کند و برخی از بهترین پروژه های انجام شده در سال گذشته را به نمایش می گذارد.

مراسم اهدای جوایز روز شنبه 10 ژوئن در رویال هال، هاروگیت برگزار شد و شاهد بودیم که متخصصان از سراسر صنعت گرد هم آمدند تا کار بزرگ خود را جشن بگیرند و به برنده کلی جوایز نقاش سال جانستون رأی دهند.

این رویداد 29 فینالیست را گرد هم آورد که در هشت دسته با هم رقابت ،د: تجاری و صنعتی. تحصیلات؛ مراقبت های بهداشتی؛ تاریخی؛ مهمان نوازی؛ مس،؛ و دو دسته جدید اضافه شده، عایق دیوار خارجی (EWI) و رندر. از بین برندگان این بخش ها، شرکت کنندگان در این شب تنها به یک نفر به ،وان برنده کلی رای دادند.

برنده برتر

،وان برنده برتر به برنده بخش تاریخی، Nigel Wilkinson Painting & Decorating Ltd داده شد. این پروژه برای تزیین کلیسای بانوی مقدس، بزرگترین کلیسای محله ماگرافلت، ایرلند شمالی بود.

پس از گذشت بیش از 100 سال از آ،ین بازسازی کامل آن، ساختمان به یک طرح رنگی جدید نیاز داشت. بنابراین تیم با متخصصان رنگ PPG برای دستیابی به یک تحول چشمگیر کار کرد. کار بر روی ساختار باشکوه کاتولیک رومی تنها در شش هفته با استفاده از لاک مات بادوام اکریلیک، پوسته تخم مرغ و پلی اورتان براق کننده جانستون تکمیل شد.

برندگان رده

گروه بل با مسئولیت محدودبرنده جایزه تجاری و صنعتی برای کارهای برجسته در نمای بیرونی دفتر مرکزی کالینز هوافضا در پرستویک شد. این تیم از نزدیک با PPG کار کرد تا اطمینان حاصل کند که حفاظت از سیستم و اه، برندسازی شرکت برآورده شده است و در عین حال کیفیت بالایی را به ساختمان ارائه می دهد.

آلدک (شمال) با مسئولیت محدود. برنده جایزه بخش آموزش برای بازسازی داخلی در آکادمی رن در انفیلد شد. این پروژه مست،م انجام کارهای اساسی بر روی سه ساختمان در محل بود و در مدت 12 ماه تکمیل شد.

Shane Smyth Decorators Ltd. در رده مس، برای بازسازی یک خانه مجلل در روستای گرجست، دوبلین پیروز شد. این تیم پروژه را در یک مهلت کوتاه و به پایان با کیفیت بالا، با توجه فوق العاده به جزئیات تحویل دادند.

برنده بخش سلامت شد Alfred Bagnall & Sons (North West) Ltd .، به دلیل بازسازی چشمگیرش در مرکز اعتماد بنیاد NHS بیمارستان های دانشگاه لیورپول. این پروژه منحصر به فرد شامل مناطق مش،، راهروها، راه پله های بزرگ، سالن های عمل، اتاق ها و یک آتریوم سطح بالا بود.

هندرسون دکوراتور با مسئولیت محدودبرای طراحی داخلی و بیرونی بوتیک هتل روتس گلن و بازگرداندن ساختار قرن نوزدهمی به شکوه سابق خود، در رده مهمان نوازی در صدر قرار گرفت. این پروژه سطوح استثنایی از مهارت را در استفاده از جزئیات طلا در ،اصر دارایی نشان داد.

جایزه عایق دیوار خارجی به Jefferies Contractors Limitedبرای انجام یک کار شگفت انگیز در دادگاه Peacehaven، Tredegar. این شغل متشکل از 29 آپارتمان سالمندان، چالش های منحصر به فردی از جمله کار با انواع زیرلایه ها را به همراه داشت. انتخاب رنگ و گزینه های پایان به پروژه اجازه می دهد تا بدرخشد و به کاهش مصرف انرژی برای ،نان کمک کرد.

EWIS (UK) Ltd.این جایزه را در رده رندر برای کار با جزئیات دقیق روی ایوان، سایبان و ویژگی های سنگ بنای جان بارنز کورت، سامرست دریافت کرد. این تیم با کار در یک جامعه پر جنب و جوش از ،نان آسیب پذیر، بالاترین استانداردهای کاری را در عین حفظ احترام به محل کار ارائه کرد.

ثبت نام جوایز نقاش سال جانستون در سال 2023 اوا، امسال باز خواهد شد!

اشتراک در

در P&D News و P&D S،w مش، شوید

تبلیغات:
تبلیغات:

منبع