تحقیقات جدید DDC نیاز به حمایت از سلامت روان را روشن می کند


بر اساس آ،ین تحقیقات صنعت، بیش از سه چهارم (78٪) نقاشان و دکوراتورها فکر می کنند حفظ سلامت رو، دشوارتر از قبل از همه گیری است. نتایج به ،وان بخشی از مرکز دکوراتور Dulux منتشر شده است “با هم سوار می شویم” گزارش که بیش از 500 مشتری مرکز دکوراتور Dulux را در مورد موضوعاتی مانند سلامتی، پایداری، تنوع، استخدام و مهارت ها مورد بررسی قرار داد.

سایر یافته های کلیدی این گزارش عبارتند از:

  • تقریباً نیمی (48٪) از ،، که مشکلات سلامت رو، را تجربه ،د، گفتند که در دو سال گذشته بوده است
  • در حالی که بسیاری از آنها توانستند به دنبال نوعی کمک و حمایت برای مسائل مربوط به سلامت روان خود باشند، به طور نگران کننده ای بیش از یک پنجم (22٪) گفتند که هیچ کاری در مورد آن انجام نداده اند.
  • بیش از دو سوم (67٪) از افراد آسیب دیده از طریق صحبت با افراد نزدیک خود به دنبال کمک بودند: 40٪ با شریک یا همسر خود صحبت ،د و 27٪ با دوستان یا همکاران خود صحبت ،د.

این تحقیق در پس زمینه چند سال سخت با همه‌گیری کووید-19 منتشر شده است، بحران هزینه‌های زندگی و کمبود نیروی کار تاثیر خود را از دست داده است. در واقع، 96 درصد از پرسش شوندگان نگران تأثیر بحران هزینه زندگی بر فعالیت خود هستند. علاوه بر این، 39 درصد گفتند که از زمان شیوع بیماری همه گیر بیشتر کار کرده اند و 35 درصد بیش از هر زمان دیگری در حرفه خود مشغول هستند. در حالی که این می تواند یک علامت مثبت برای صنعت به ،وان یک کل باشد، اما به احتمال زیاد بر رفاه افراد با حجم کاری سنگین که اغلب منجر به فشار بیشتر، استرس و خواب ضعیف می شود، تأثیر می گذارد.

گای باترورث، مدیر عامل مرکز دکوراتور ،و،، می‌گوید: «ما می‌د،م که سلامت روان یک نگر، عمده برای ،، است که در این صنعت کار می‌کنند و نگران‌کننده است که بخش بالایی از ،، که تحت تأثیر قرار گرفته‌اند احساس نمی‌کنند که نمی‌توانند به پشتیب، دسترسی داشته باشند. در مرکز دکوراتور Dulux، ما چالش‌هایی را که بسیاری از متخصصان با آن روبرو هستند تشخیص می‌دهیم و می‌خواهیم گفت،ای بازتری را در این صنعت در مورد اینکه چگونه مردم تحت تأثیر سلامت رو، خود قرار می‌دهند تشویق کنیم. به همین دلیل است که ما با Rainy Day Trust همکاری کرده‌ایم تا اطمینان حاصل کنیم که مشتریان ما که با چالش‌های مالی یا سلامت رو، مواجه هستند، می‌توانند به پشتیب،، کمک و آموزش مورد نیاز خود دسترسی داشته باشند.

Rainy Day Trust تنها مؤسسه خیریه در بریت،ا است که بر کمک به ،، که در صنعت بهسازی و نوسازی خانه کار کرده اند و در روزهای سختی زندگی کرده اند، متمرکز است. کمک های محرمانه او از کمک مالی و جستجوی حمایت قانونی تا حمایت عملی برای دوره های کارآموزی و بودجه برای فرصت های آموزشی را شامل می شود. در شرایط فعلی بسیار مهم است، همچنین خدمات مشاوره تلفنی را برای ،، که به دنبال گوش شنوا هستند، و همچنین یک برنامه کمک به فقر انرژی برای افرادی که در تلاش برای کنترل صورت حساب های خود هستند، ارائه می دهد.

گای باترورث می‌گوید: «علاوه بر همکاری با Rainy Day Trust، ما می‌خواهیم با ارائه هرچه بیشتر حمایت عمومی برای رسیدگی به برخی از عوامل روزمره که می‌توانند به رفاه افراد در محل کار کمک کنند، کمک کنیم.» مرکز دکوراتور ،و، ما جویای کار از ،، که نگران امنیت شغلی، کمبود کار و حجم کاری زیاد هستند، از طریق ارتباط دادن مشتری، که به کارهای نقاشی و تزئینی نیاز دارند، با تاجر، که به دنبال فرصت های شغلی هستند، حمایت می کند.

اشتراک در

در P&D News و P&D S،w مش، شوید

تبلیغات:
تبلیغات:

منبع